Antsvoris – ne tik moterų problema

kilo kokteilisPaskaitinėjus įvairiausius naujienų portalus, susidaro įspūdis, kad tik dailiosios lyties atstovės turi problemų su keliais nereikalingais kilogramais, kad tik moterys laikosi dietų ir rytais bijo lipti ant svarstyklių. Gerbiamieji, vyrai taip pat žmonės, gal mes garsiai nekalbame apie savo figūros trūkumus, gal kartais pajuokaujame, kad vyras be pilvo, kaip butas be balkono, tačiau daugelis mūsų, žiūrėdami futbolo varžybas, Christiano Ronaldo nužvelgiame su pavydu.

Esu 41 m. vyras, dviejų vaikų tėtis ir aš storas. Apkūnus buvau ne visada, tačiau sėdimas darbas, skanūs žmonos patiekalai ir tinginystė, kurią dažnai pateisindavau laiko neturėjimu ar nuovargiu, pridėjo ne kelis, o keliasdešimt papildomų kilogramų. Tad princas ant balto žirgo, kurį pamilo mano žmona Rasa, egzistuoja tik nuotraukose. Visgi, didžiausia bėda slypi ne išorės pokyčiuose, o kur kas giliau: aktyviau pasidarbavus, širdelė pradeda „groti dangiškuosius maršus“, užšuoliuoti į penktą aukštą be atokvėpio pertraukėlės yra išties sudėtinga misija, po kurios temsta akyse, o ką jau kalbėti apie padidėjusią riziką susirgti cukriniu diabetu… Štai prie ko kartais gali privesti geras gyvenimas.

Žmona prieš pora savaičių nupirko maisto pakaitalą – kilo kokteilį, kuris turėjo padėti man sureguliuoti savo meilę maistui. Iš pradžių žiūrėjau skeptiškai, kadangi netikiu jokiomis veiksmingomis kapsulėmis, kurios krauna turtus į farmacininkų kišenes, ar dietomis, kurias išgalvojo ne aišku kas ir kokiu moksliniu pagrindu. Visgi, mano nuostabai tas „kokteiliukas“ išties turi realios naudos, bet apie tai šiek tiek vėliau.

Kilo kokteilis – tai maisto pakaitalas, kuris pakeičia vieną arba du dienos valgius, pavyzdžiui vakarienę arba pusryčius ir vakarienę, tačiau jo sudėtyje yra visi žmogaus organizmui reikalingi vitaminai ir mineralinės medžiagos, kurios neleidžia jaustis silpnam, pavargusiam ar mieguistam. Tad organizmas nejaučia diskomforto. Žinoma, yra ir savi niuansai: nesvarbu, koks geras ir kokybiškas produktas būtų, bet jei priešpiečiams, pietums ar pavakariams kirsi spurgas, mėsainius ir cepelinus, vargu ar gali tikėtis įspūdingų rezultatų. Taigi, be asmeninių pastangų nebus ir norimo rezultato.

Man motyvacijos netrūksta, ypač kai turiu tokią palaikymo komandą, todėl iš savo mitybos išbraukęs visus beverčius produktus ir ryte bei vakare vartodamas kilo kokteilį jaučiuosi išties geriau. Svarstyklės rodo keliais kilogramais mažiau, turiu daugiau energijos, esu žvalesnis. Žinoma, viskas dar priešakyje, laukia sunkus darbas atsikratyti tingaus gyvenimo pasekmių, tačiau manau, kad nutukimas nėra nepagydoma liga, su juo galima kovoti ir sėkmingai įveikti.

Vaclovas, 41 m. JoniškisComments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Kategorijos


Naujausi


Temos


automobiliai automobiliu nuoma auto nuoma baldai blogas buhalterinė apskaita buhalterinės paslaugos butai dienos tema dovanos drabužiai el. parduotuvės elektra finansai greitas kreditas Internetas Kaunas kreditai kreditai internetu kreditas kreditas internetu logistika maistas maisto papildai nuoma paskola paskolos paskolos internetu pinigai prezervatyvai Reklama reklama internete remontas santykiai seksas SEO Seo paslaugos sportas technika vaikai vestuvės Vilnius vyrai šeima šildymas