Plastikiniai langai: šiuolaikiško būsto požymis

plastikiniai langaiRenovuojant arba statant naują būstą, būtinas namo akcentas yra langai. Į juos nereikia žiūrėti ne vien tik kaip į priemonę suteikiančią namams šviesos, turinčius garso izoliaciją nuo triukšmingos ir judrios miesto gatvės, šilumą namuose išlaikančius, bet ir kaip į būsto išskirtinumą pabrėžiančią, interjero pagyvinimo detalę. Plastikinių langų gamybos pradžioje, gamintojai siūlydavo įprastos baltos spalvos plastikinius langus. Klientų poreikiams ir jų fantazijai didėjant, gamintojai buvo priversti tobulinti ne tik langų gamybos technologiją, bet ir spalvų įvairovę.

Plastikiniai langai patrauklūs keliais požymiais:

  1. Jų kaina yra prieinama kiekvienam.

Nuo pigiausių iki brangiausių, tačiau nesusigundykite pardavėju, siūlančiu pačias mažiausias kainas. Neretai tokios įmonės yra vadinamos „feniksais“: jos susikuria pavasarį ir iki žiemos sezono prekiauja neaiškios kokybės langais. Nenusisukite nuo įmonių, kurių prekiaujamų plastikinių langų kainos jums atrodo aukštesnės nei anksčiau matytų. Dažniausiai kainos didesnės toje įmonėje, kurioje nuolat investuojama į langų gamybos proceso modernizavimą, naudojamos kokybiškos bei standartus atitinkančios žaliavos, tokia įmonė turi net didesnę patirtį šioje rinkoje ir pilnai prisiimanti atsakomybę už gaminių kokybę bei techninį aptarnavimą.

  1. Ilgalaikė investicija.

Plastikiniai langai laikomi kaip nekilnojamojo turto dalis, todėl nors ir iš patikimų pardavėjų įsigyti pigesni prastų savybių langai gali neišpildyti jūsų lūkesčių. Langų gamyboje naudojama PVC (sintetinė termoplastinė medžiaga) suteiks plastikiniams langams tvirtumo ir geometrinės formos išlaikymo ilgus metus. Geri plastikiniai langai nesensta, atlaiko temperatūros svyravimus ir yra atsparūs drėgmei.

  1. Prisitaikantys prie įvairaus skonio interjero.

Įmonės siūlo įvairių formų ir spalvų plastikinius langus, pagaminamus per trumpą laiką. Spalvos gali būti vienpusės arba dvipusės.

  1. Lengva langų priežiūra.

Net ir iš pažiūros labai teplus šio tipo lango rėmas, jis yra lengvai nuvalomas. Tam nereikia specialių priemonių, užtenka įprastų valymo priemonių. Šio lango rėmo nereikia perdažinėti ir yra blizgus.

  1. Stiklo paketai.

Pirkdami plastikinius langus turėsite pasirinkti langų profilio dydį: 3, 5, 6 ar 8 oro kamerų. Kaip teigia langų pardavėjai, didėjant kamerų skaičiui vis dėlto lango šilumos varža kinta nedaug, nes, kaip bebūtų, didžiausią lango plotą sudaro stiklas, todėl jo varža yra svarbesnė. Specialistai jums patars kokius stiklo paketus jums rinktis, nuo to priklausys ar langas sulaikys šilumą. Atsižvelgiant kurioje namo pusėje yra langai, paklausykite patarimų dėl saulės kontrolės stiklų ir atkreipkite dėmesį į lango šviesos laidumo koeficientą,- taip galite susikurti net tik ekonomine prasme taupius, bet ir komfortiškus namus.

Taigi, plastikiniai langai populiarūs ne tik dėl savo patvarumo, pasižymėjimo gera išorės triukšmo izoliacija, bet ir dėl lengvos eksploatacijos bei ilgų tarnavimo metų.Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Kategorijos


Naujausi


Temos


automobiliai automobiliu nuoma auto nuoma baldai blogas buhalterinė apskaita buhalterinės paslaugos butai dienos tema dovanos drabužiai el. parduotuvės elektra finansai greitas kreditas Internetas Kaunas kreditai kreditai internetu kreditas kreditas internetu logistika maistas maisto papildai nuoma paskola paskolos paskolos internetu pinigai prezervatyvai Reklama reklama internete remontas santykiai seksas SEO Seo paslaugos sportas technika vaikai vestuvės Vilnius vyrai šeima šildymas