Ar santykiai po skyrybų visada būna puikūs?

Dažnai vyrauja nuomonė, kad esant nesklandumams santykiuose juos reikėtų nutraukti, nes neva visada galima susirasti daug geresnį žmogų. Tačiau, ar tai visiška tiesa – tuo labai abejoja psichologai. Yra tam tikrų teiginių, kurie prasilenkia su elementaria logika. Jeigu galvojate, kad nutraukus kažkokius santykius, sekantys bus tobuli, jūs labai klystate. Ne veltui teigiama, kad su kiekvienais santykiais jų trukmė trumpėja. Tas pats taikoma ir santuokoms. Jeigu pirmoji santuoka nenusisekė, vadinasi atsiranda didesnė tikimybė, kad ir sekanti santuoka bus nesėkminga. Todėl specialistai siūlo visada domėtis psichologų patarimais, kurie galbūt padės pagerinti santykių kokybę, o ne iš karot vers imtis radikalių permainų.

Kalbant apie santykių po skyrybų, būtina akcentuoti, kad ne visi tas skyrybas išgyvena labai lengvai. Tai kuo puikiausiai parodo tai, kad kai kurie žmonės, pradėdami naujus santykius, visada dairosi į praeitį – savo partnerį ar partnerę lygina su buvusiais. Jeigu ir jūs pagaunate save taip besielgiant, vadinasi vis dar nesate pasiruošę naujiems santykiams.

Taip pat kai kurie žmonės mėgsta daryti skubotas išvadas apie naujus santykius. Pavyzdžiui, kai kurie ir kai kurios teigia, kad skyrybos buvo viena geriausių priežasčių, nes dėl to pavyko susirasti geresnį ir tobulesnį žmogų. Tačiau, ar tikrai? Juk ateities niekas negarantuoja. Nei vienas žmogus negali būti garantuotas, kad santykiai ateityje bus tobuli kaip dabar. Juk pirmųjų santykių pradžioje irgi buvo manyta lygiai taip, o kuo viskas baigėsi? To nereikėtų pamiršti.

Jeigu esate tokioje padėtyje, kad po skyrybų norisi kuo greičiau pradėti naujus santykius, tai gali reikšti, kad nerandate kitų priemonių pamiršti buvusį partnerį ar partnerę. Tokiais atvejais, psichologai pataria apsilankyti pas juos. Tikrai nėra gera mintis iš karto leistis į naujus santykius. Tai tiesiog parodo, kad bandote kažko pasiekti ar kažkaip paveikti buvusį partnerį ar partnerę. Tačiau turite suprasti, kad jiems ar joms gali būti nė motais kaip jūs gyvenate ir per kiek laiko susiradote antrąją pusę. Jiems tiesiog galite būti neįdomūs ir tiek.


Categories:

,

Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *