Chirurginis akių gydymas – viskas, ką būtina žinoti

Akis yra pats jautriausias, delikačiausias mūsų kūno organas. Jis suteikia mums vieną iš svarbiausių pojūčių – regą, kurios dėka galime pažinti, suprasti ir visapusiškai džiaugtis aplinkiniu pasauliu. Šitokie paprasti gyvenimo malonumai, tokie kaip šviesos, tamsos supratimas, spalvų atskyrimas bei aplinkinio pasaulio veikla yra įmanomi tik gero regėjimo dėka. Tik sveikos akys leidžia mums išgyventi visus šiuos pojūčius. Pažinti akies struktūrą yra labai svarbu. Ji yra sudaryta iš akies obuolio, akiduobių, akių vokų, jungiamųjų audinių, vokų raumens, akies obuolio raumens, kraujagyslių bei nervų. Išeinantys nervai yra nepaprastai svarbūs, nes būtent jie ir sudaro šio organo bei smegenų sąjungą, kuri leidžia mums matyti ir suprasti aplinkinį pasaulį. Kadangi akis yra be galo trapi ir sudėtinga, net menkiausias pažeidimas gali pažeisti regėjimą ir rimtai sužaloti akį. Iškilus tokio pobūdžio nelaimei, nedelskite ir kreipkitės į oftalmologą akių klinikoje „Lirema“. 

Ši akių chirurgijos klinika Vilniuje bei kituose Lietuvos didmiesčiuose atlieka daugybę įvairiausių procedūrų, gydančių akies ligas ir taisančių regėjimą. Akių korekcija yra viena populiariausių atliekamų procedūrų. Ji yra atliekama lazeriu tiems, kuriems nustatyta trumparegystė (miopija), toliaregystė arba astigmatizmas. Ją įmanoma atlikti tik suaugusiems, kadangi norint atlikti šią procedūrą vaikui, nustatyti tinkamą korekciją yra beveik neįmanoma, nes nepilnamečio organizmas, taip pat ir akys, dar auga. Šį procedūra taip pat negali būti atlikta pacientams, turintiems kitų rimtų akies ligų, pacientams su cukralige bei nėščiosioms. Jei jūsų regėjimas nebuvo pasikeitęs per paskutinius porą metų, o jūsų nekamuoja jokios akių ligos, galinčios įtakoti jūsų regėjimą, sužinokite, ar jūsų ragenos storis tinka norint atlikti šią akių operaciją ir nedelsiant užsirašykite šiai procedūrai. „Lirema“ taip pat turi akių kliniką Kaune bei akių kliniką Klaipėdoje ir Vilniuje. 

Kita populiari procedūra, atliekama akių klinikoje, tai kataraktos operacija. Sudrumstėjus akies lęšiui, kas dažniausiai nutinka senyvo amžiaus žmonėms. Dėl šios ligos, akių regėjimas pamažu ima prastėti kol galutinai susigadina. Kadangi liga nuolat progresuoja, pataisyti šio regos sutrikimo akiniais nepavyks. Vienintelis būdas išsigydyti, tai atlikti kataraktos operaciją. Pacientams, kuriems reikia atlikti šią procedūrą, reikia atlikti visus akių ir bendrosios sveikatos tyrimus, kad žinoti, ar organizmas yra pasirengęs šiai procedūrai bei nustatyti reikiamą dirbtinį lęšį. Jums reikia atlikti visus reikiamus kraujo bei šlapimo tyrimus, nustatyti gliukozės kiekį kraujyje bei atlikti elektrokardiogramą. Tik nustatę savo organizmo būklę žinosite, ar operacija jums nebus pavojinga. Pasitarimas su šeimos gydytoju yra būtinas. Jei visi akies bei bendros sveikatos tyrimai yra atlikti ir procedūrą atlikti galima, nuvykite į akių kliniką „Lirema“, susitarkite dėl operacijos laiko ir jūsų regėjimo problemomis bus pasirūpinta. 


Categories:


Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Kategorijos


Naujausi


Temos


automobiliai automobiliu nuoma auto nuoma baldai blogas buhalterinė apskaita buhalterinės paslaugos butai dienos tema dovanos drabužiai el. parduotuvės elektra finansai greitas kreditas Internetas Kaunas kreditai kreditai internetu kreditas kreditas internetu logistika maistas maisto papildai nuoma paskola paskolos paskolos internetu pinigai prezervatyvai Reklama reklama internete remontas santykiai seksas SEO Seo paslaugos sportas technika vaikai vestuvės Vilnius vyrai šeima šildymas