Prezervatyvai – pagrindiniai faktai

prezervatyvaiPrezervatyvus žino visi, tačiau ar žinote, kaip ir kam juos naudoti? Taip, tai milžiniški balionai, kuriuos galima panaudoti ir kaip dušo kepuraitę… Iš tikrųjų jie skirti yra visai kitam reikalui.
Norėtume dar kartą papasakoti apie prezervatyvus ir jų naudojimąsi.

Kaip užmauti prezervatyvą

Užmauti prezervatyvą yra paprasta – ištraukiate iš pakelio ir užvyniojate ant varpos kaip kojinę. Jei pataikėte išvirkščiai, naudokite kitą prezervatyvą.
Štai ilgas ir aiškus video su instrukcijomis, kaip tai daroma. (Jokių nuogybių čia nepamatysite)
[youtuber youtube=’http://www.youtube.com/watch?v=6eZ9GG1prDU’]
Video klipas neatsako į klausimą, kas turėtų užmauti prezervatyvą? Pats naudotojas, ar jo partnerė/-is? Palikime tai Jūsų pačių sprendimui. Iš patirties galima sakyti, kad geriau tai padaryti vyrui, nes moterims dažnai sunku teisingai prezervatyvą užmauti dėl ilgų nagų, baimės praplėšti, taip pat ir žinių trūkumo. Moterims palikime moteriškus prezervatyvus, kurie tik dabar populiarėja Lietuvoje.
Štai, kaip naudojamas moteriškas prezervatyvas.
[youtuber youtube=’http://www.youtube.com/watch?v=fjlTWJzeqR4′]
Kol kas moteriški prezervatyvai yra brangūs ir nelabai populiarūs, nes moterys nelabai žino, kaip jais naudotis ir dažniau pasikliauna savo partnerių atsakomybės jausmu ir gebėjimais teisingai užsimauti prezervatyvą prieš lytinį aktą

Keli patarimai prezervatyvų naudotojams

Duosime keletą patarimų prezervatyvų naudotojams. Tai elementari gyvenimiška praktika, kurios laikantis galime apsisaugoti nuo ligų ir nepageidaujamo nėštumo.

  1. Prezervatyvą nešiokitės visada su savimi. Tai galite padaryti savo rankinėje arba tiesiog tolimame piniginės kamputyje. Jis neužima daug vietos, o gali pagelbėti ir gyvenimiškose situacijose.
  2. Stebėkite prezervatyvo galiojimo laiką. Jei jis pasibaigęs, išmeskite lauk. Paprastai prezervatyvų galiojimo laikas yra 2-3 metai, tad gyvenant aktyvų lytinį gyvenimą, jis bus panaudotas nepasibaigus galiojimo laikui. Kur kas dažniau pasibaigusio galiojimo egzempliorių pasitaiko namų spintelėse, tad radę prezervatyvą ne ten, kur jis turėtų būti, patikrinkite galiojimo laiką iš karto.
  3. Subliuškęs pakelis reiškia, kad jis nesandarus, dėl to rizikuojate, kad prezervatyvas bus pažeistas. Tai ne tik lateksas, bet ir spermicidinis skystis, kuris yra prezervatyvo viduje, ir skirtas spermatozoidams neutralizuoti. Jei pakelis subliuškęs, šis skysti gali būti neveiksnus ir gali prireikti papildomo lubrikanto. Geriau nerizikuoti…
  4. Prezervatyvus pirkite dideliais kiekiais ir internetu. Taip sutaupysite nemažai pinigų. 100 prezervatyvų pakuotė kainuoja 50-70 litų, jos užtenka pusmečiui, be to namuose nereikia sukti galvos, kad jau pasibaigė prezervatyvų atsargos.
  5. Panaudoję prezervatyvą nemeskite jų po lova. Geriau juos suvyniokite į servetėlę dar tą patį vakarą. Rytą prabudus ir pamačius ant grindų besimėtančius prezervatyvus su sperma tiesiog gali supykinti. Ypač, jei iš vakaro dar buvo vartojamas alkoholis. Be to tai nehigieniška. Nenuleidinėkite prezervatyvų į unitazą. Juose prisikaupia oro ir kartais jų nuleisti neišeina iš pirmo karto. Traukti panaudoto prezervatyvo iš unitazo rankomis – nerekomenduojama…

Laikydamiesi šių paprastų patarimų, prezervatyvus naudosite kaip profesionalas. Beje, prezervatyvai tik iš dalies apsaugo nuo venerinių ligų. Suplyšus prezervatyvui, reiktų pasirūpinti, kad moteris per 24 valandas išgertų greitos kontracepcijos tabletę, kad būtų 100% tikra, kad nepastos.
P.S. Prezervatyvas naudojamas tik vieną kartą. Nemanome, kad yra tokių idiotų, kurie juos plauna ir naudoja dar kartą, bet perspėti vis tiek reikia…Comments

Įrašo “Prezervatyvai – pagrindiniai faktai” komentarų : 1

  1. Ignas avataras

    Reikia rinktis kokybiškus prezervatyvus ir nebus jokių problemų. Prezervatyvai internetu pigiau ir bent mano manymu patikimiau.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Kategorijos


Naujausi


Temos


automobiliai automobiliu nuoma auto nuoma baldai blogas buhalterinė apskaita buhalterinės paslaugos butai dienos tema dovanos drabužiai el. parduotuvės elektra finansai greitas kreditas Internetas Kaunas kreditai kreditai internetu kreditas kreditas internetu logistika maistas maisto papildai nuoma paskola paskolos paskolos internetu pinigai prezervatyvai Reklama reklama internete remontas santykiai seksas SEO Seo paslaugos sportas technika vaikai vestuvės Vilnius vyrai šeima šildymas