Pramoniniai šiltnamiai – kodėl verta rinktis?

Pramoniniai šiltnamiai – tai puiki terpė norintiems auginti žemės ūkio produkciją. Dažniausiai tokio tipo šiltnamius stato žmonės, kurie pardavinėja įvairius vaisius, daržoves ar kitus produktus. Tam tikrų rūšių pramoniniai šiltnamiai-angarai tinka ne tik sodininkystės veiklai, bet ir norintiems auginti gyvulius, įrengti prekybines patalpas, dirbtuves, turėti vietą ekspozicijoms ar parodoms lauke rengti.  Viskas priklauso nuo esamų poreikių ir pramoninių šiltnamių teikiamų galimybių.

Kadangi pramoniniai šiltnamiai gali būti panaudojami labai įvairiai, jie turi pasižymėti išskirtine kokybe. Tai apima ne tik puikiai sudėliotą projektą bei tvirtą konstrukciją, bet ir tam tikras savybes turinčias medžiagas, dėl kurių šie šiltnamiai yra patvarūs, ilgaamžiai ir tinkami lietuviškam klimatui.

Pramoniniai šiltnamiai gali būti gaminami iš cinkuoto plieno profilių ir polikarbonato plokščių. Sodininkystei skirti šiltnamiai dengiami tvirta plėvele, kuri sulaiko šilumą ir apsaugo patalpas nuo žalingo aplinkos poveikio. Tai leidžia vaisius, daržoves ir uogas auginti saugiai ir užtikrinti puikų derlių. Kad auginama produkcija būtų kuo geresnės kokybės, atsižvelkite, kad plėvelė, kuria dengti pramoniniai šiltnamiai, būtų su specialiais UV stabilizatoriais, suteikiančiais papildomą apsaugą nuo saulės. Nors Lietuvoje saulės šviesos turime pakankamai mažai, šiltuoju metų laiku per didelis saulės kiekis gali džiovinti augalus, vaisius ir daržoves.

Itin modernūs, naujos kartos pramoniniai šiltnamiai pasižymi ir papildomu funkcionalumu. Jie gali turėti užuolaidų, laistymo, šildymo ir vėdinimo sistemas ar LED apšvietimą. Visa tai padeda lengviau juos prižiūrėti ir palengvina darbą.

Pramoninius šiltnamius verta rinktis ir dėl kitų gerųjų savybių. Pavyzdžiui, įsigijus arkinės formos šiltnamį, ant jo nesikaups sniegas. Kadangi jie yra pagaminti iš cinkuoto plieno profilių, ant tokių šiltnamių nesikaupia rūdys, jie reikalauja minimalios priežiūros. Patogu ir tai, kad tokiam šiltnamiui nereikalingi specialūs pamatai ir juos nesudėtinga įkasti į žemę. Be to, jei su laiku norėsite plėsti savo veiklą, pramoniniai šiltnamiai gali būti prailginami kas 2,1 metro.


Categories:

, ,

Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *