Maisto papildai sportui gali padidinti treniruočių teikiamą naudą

Tikriausiai neatsiras nei vieno, prieštaraujančio, jog sportas atneša neabejotiną naudą žmogaus fizinei ir psichologinei savijautai bei formuoja dailias kūno linijas (kitas klausimas, ar su minėtu teiginiu sutinkame tik teoriškai, ar ir patys akytviai užsiimame fizine veikla). Tuo tarpu maisto papildai sportuojantiems vyrams visuomenėje vertinami kur kas prieštaringiau. Nemenka dalis asmenų įsivaizduoja, jog šios rūšies papildus vartoja tik „raumenų kalnai”, ištisas 24 valandas praleidžiantys sporto salėje. Iš tiesų  yra gerokai kitaip! Profesionalūs sportininkai neabejotinai žino, kuo naudingi maisto papildai sportui ir juos, atsižvelgdami į specialistų rekomendacijas, vartoja. Šia tema plačiau pasidomėti reikėtų mėgėjams, pradedantiems reguliarias treniruotes ar bent planuojantiems ateityje tuo užsiimti.

Praktikuoti tam tikrą sportinę veiklą žmonės pradeda vedini konkrečių tikslų. Didžioji dalis moterų svajoja apie dailią, lieknesnę figūrą, tuo tarpu vyrai pirmenybę teikia ištreniruotam, raumeningam kūnui ( ir tik menka dalis sportuoja sveikatos labui). Maisto papildai sportui yra klasifikuojami remiantis panašia logika:

  • Energijai

Šių maisto papildų sudėtyje esantys komponentai organizmui suteikia energijos ir ištvermingumo, reikalingų norint produktyviai praleisti treniruotę bei po jos išlikti “padorios” formos – ne paslaptis, nors iš principo sportas turi suteikti žvalumo bei darbingumo, tačiau po jo neretam norisi “kryžiumi” gulti tiesiai į lovą. Aišku, reikia atkreipti dėmesį ir į individualų fizinį pasirengimą. Jei jūs neseniai sportuojate ar esate fiziškai silpnesnis, maisto papildai sportui nepadarys stebuklo ir jūsų ištvermė iš karto neišaugs kelis kartus.

Šie papildai, kurių sudėtyje yra daugiausia baltymų ir angliavandenių, yra skirti kūno masei didinti bei raumenims formuoti. Tiesa, nepamirškite, jog be to dar reikia ir sportuoti!

  • Jėgai

Jėga bei ištvermė formuojasi po truputį pereinant prie didesnio krūvio, tačiau specializuoti papildai šį procesą paspartina.

  • Svorio kontrolei

Šios grupės maisto papildai skirti raumenų deginimo, maisto medžiagų apytakos skatinimui, dėl ko greičiau krenta nereikalingi kilogramai.

  • Po treniruočių

Maisto papildai, vartojami po treniruočių, yra skirti padėti organizmui atgauti prarastas jėgas bei atsistatyti pavargusiems raumenims.

 
 
 


Categories:

,

Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Kategorijos


Naujausi


Temos


automobiliai automobiliu nuoma auto nuoma baldai blogas buhalterinė apskaita buhalterinės paslaugos butai dienos tema dovanos drabužiai el. parduotuvės elektra finansai greitas kreditas Internetas Kaunas kreditai kreditai internetu kreditas kreditas internetu logistika maistas maisto papildai nuoma paskola paskolos paskolos internetu pinigai prezervatyvai Reklama reklama internete remontas santykiai seksas SEO Seo paslaugos sportas technika vaikai vestuvės Vilnius vyrai šeima šildymas