8 patarimai jūsų vaiko kambario interjerui

Kai ateina metas jūsų vaikui turėti savo nuosavą kambarį, neabejotinai pastarasis turėtų būti įrengtas atsižvelgiant į jo individualų skonį ir poreikius. Ir net jei norint įrengti vaiko kambarį tenka skolintis būsto remontui, reikia suprasti, kad vaiko kambario įrengimui būtina skirti pakankamai laiko, pastangų ir lėšų. Taigi, kad tai padaryti jums būtų lengviau ir jūsų vaikas būtų patenkintas galutiniu rezultatu, įvardinsime keletą praktiškų patarimų.

Pasitelkite šviesesnes spalvas

Spręsdami, kokios spalvos galėtų geriausiai tikti jūsų vaiko kambario interjere, nepamirškite, kad rekomenduojama orientuotis į šviesesnes ir ramesnes spalvas. Vaikų kambariuose niekuomet nestinga įvairių ryškiaspalvių žaislų ir kitų interjero detalių, kurios kambariui suteikia daugiau energijos ir gyvumo. Todėl tikrai nevertėtų persistengti renkantis ir sienų bei lubų spalvas. Svarbu, kad jos neblaškytų. Jei pasirinksite ramesnes ir šviesesnes spalvas – tikrai neprašausite pro šalį. Žinoma, kartu galite pasitelkti ir šviesesnių spalvų vaikiškus sienų tapetus, kurie jūsų vaiko kambario interjerui suteiks daugiau originalumo ir jaukumo.

Naudokite žaislus kaip dekoracijas

Vaikų žaislai visuomet yra labai spalvinti, jie yra skirtingų dydžių ir formų. O tai reiškia, kad jie taip pat gali tapti ir labai veiksmingomis dekoro detalėmis, pvz., didesnius žaislus galite pakabinti ant sienų. Tai ne tik suteiks kambariui daugiau žavesio, tačiau kartu atlaisvins daugiau erdvės lentynose ar spintelėse.

Rinkitės derančius audinius

Kuomet renkatės audinius, skirtus jūsų vaiko kambaryje būsiančiai lovai, pasistenkite juos suderinti su kitomis interjero detalėmis, tokiu būdu užtikrinant, kad jie atitiktų bendrą kambaryje vyraujančią atmosferą ir interjero tematiką. Todėl niekuomet nenuvertinkite lovos užtiesalų, pagalvėlių užvalkalų ir kitų audinių reikšmės bendram interjerui. Be to, tai reiškia, kad ne ką mažesnis dėmesys turėtų būti skiriamas ir kambaryje būsiančioms užuolaidoms.

Dekoruokite lubas

Didžiulį dėmesį skiriate vaiko kambario sienoms? Jei taip, nepamirškite ir lubų! Tam galite pasitelkti įvairias tamsoje spindinčias detales, kuriomis jūsų vaikas mėgausis prieš nukeliaudamas į sapnų karalystę. Tokio sprendimo pasitelkimo atveju tamsoje kambario lubos atrodys lyg naktinis dangus, kupinas raminančiai nuteikiančių švytinčių žvaigždelių.

Naudokite mokomąsias priemones

Vaiko kambario interjero kūrimas yra neatsiejamas ir nuo įvairių mokomųjų priemonių pasitelkimo, todėl jei sprendžiate, kas turėtų būti matoma plika akimi, nepamirškite knygų, įvairių grafikų, žemėlapių, mokomųjų žaislų ir kitų edukacinių priemonių, kurios ne tik taps interjerą pagyvinančiais elementais, tačiau taip pat paskatins jūsų vaiką domėtis jam naujais dalykais ir plės jo akiratį.

Pasitelkite nuotraukas

Asmeninės nuotraukos visuomet buvo, yra ir bus labai veiksmingomis interjero detalėmis, kurios kiekvienai namų erdvei gali suteikti daugiau jaukumo. Todėl nevertėtų nuotraukų svarbos nuvertinti ir formuojant savo vaiko kambario interjerą. Galite pasirinkti savo vaiko svarbiausias gyvenimo akimirkas atspindinčias nuotraukas, kurios jam neleis pamiršti to, ką jis buvo patyręs smagiausio.

Pasirūpinkite daiktų laikymui skirtomis vietomis

Daiktams laikyti skirtos vietos vaiko kambaryje yra ypatingai svarbios, kadangi dažniausiai vaiko turimų daiktų gausa gerokai lenkia tėvų turimų daiktų skaičių. Norėdami užtikrinti optimalesnę tvarką turėtumėte pasirūpinti, kad žaislams, knygoms ir drabužiams jūsų vaiko kambaryje būtų atskiros vietos. Tokiu būdu galėtumėte lengviau išmokyti savo vaiką elgtis organizuotai ir būti tvarkingu.

Užtikrinkite kokybišką apšvietimą

Vaiko kambaryje apšvietimas vaidina labai svarbų vaidmenį – ypač, kai yra kalbama apie mokyklinio amžiaus vaikus, kuriems kasdien tenka dalį savo laiko praleisti ruošiant namų darbus. Taip pat yra naudinga pasirinkti reguliuojamo intensyvumo apšvietimą, kurį būtų galima pritaikyti skirtingoms veikloms ir skirtingam paros metui.


Categories:

,

Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Kategorijos


Naujausi


Temos


automobiliai automobiliu nuoma auto nuoma baldai blogas buhalterinė apskaita buhalterinės paslaugos butai dienos tema dovanos drabužiai el. parduotuvės elektra finansai greitas kreditas Internetas Kaunas kreditai kreditai internetu kreditas kreditas internetu logistika maistas maisto papildai nuoma paskola paskolos paskolos internetu pinigai prezervatyvai Reklama reklama internete remontas santykiai seksas SEO Seo paslaugos sportas technika vaikai vestuvės Vilnius vyrai šeima šildymas