Jeigu mūsų paklaustų, kokia pagrindinė oro kondicionieriaus funkcija, tikriausiai visi nedvejodami atsakytume vėsinti. „Mini-Split“ oro kondicionieriai be kanalų. Tai geras pasirinkimas namams, kuriuose nėra ortakių. „Mini-split“ be kanalų sistemos sujungia lauko kompresorių ir kondensatorių su vienu ar daugiau patalpų vėdinimo įrenginių. Šie įrenginiai montuojami ant sienos su pritvirtintais pūstuvais. Vamzdžiai jungia vidaus ir lauko įrenginius ir cirkuliuoja tarp jų šaltesnį orą. Kiekvienas jūsų namų kambarys turės atskirą įrenginį, kuris vėsins būtent tą kambarį, panašų į lango bloką. Jie gali būti montuojami neardant sienų ir leidžiantys nepriklausomai reguliuoti temperatūrą kiekviename kambaryje. Jie gali taupyti energiją, tačiau yra brangesni, jei aušinate visą namą.
Hibridinis oro kondicionierius. Hibridinio tipo kintamosios srovės įrenginių sistemos pakaitomis degina iškastinį kurą ir naudoja elektros energiją, kad sutaupytų pinigų ir energijos, kai veikia jūsų sistema. Vasarą šilumos siurblys veikia taip, kaip įprastai, ištraukdamas šilumą iš namų ir paskirstydamas ją lauke. Žiemą jūsų hibridinė šilumos siurblių sistema veikia atvirkščiai, ištraukdama šilumą iš išorinės aplinkos ir paskirstydama ją į namus.
Geoterminis šildymas ir aušinimas. Kaip naujesnis šildymo ir vėsinimo būdas, geoterminė technologija gali išgauti šilumą iš po žemės ir perduoti ją į jūsų namus. Geoterminė ritė yra sumontuota giliai žemėje ir gali būti naudojama jūsų namams šildyti ir vėsinti. Žiemą šiluma išgaunama iš Žemės; vasarą šiluma išgaunama iš jūsų namų ir paskirstoma atgal į žemę. Tai labai tvarus, efektyvus energijos vartojimas ir ilgesnis tarnavimo laikas nei kitos galimybės.
Galite rasti daug oro kondicionierių pasirinkimų, tačiau ne visi bus tinkami asmeniškai jūsų patalpoms. Renkantis sau oro kondicionierių, visada patartina pasikonsultuoti su specialistais, kurie parinks jums tinkamiausią variantą.
Parašykite komentarą