Rytų medicinos nauda

rytu medicina

Daugeliui žmonių teko įsitikinti, jog nepaisant naujausių technologijų Vakarų modernioji medicina nėra visagalė. Dėl šios priežasties  vis daugiau pasaulio žmonių kreipiasi pagalbos į rytų medicinos specialistus, Rytų medicina padeda efektyviai atgauti prarastą sveikatą ir išsigelbėti iš tokių ligų, iš kurių išsikapstyti, anot gydytojų, jau nė menkiausios vilties nebuvo likę. Visų pirmą Rytų medicina turi kelių tūkstantmečių patirtį, kaip išsaugoti sveikatą, kaip tausoti organizmą ir kaip jį teisingai prižiūrėti, kad nesirgtume, o susirgus- išsiaiškinti priežastį- susigrąžinti  sveikatą  save stiprinant žolelėmis, naudojant  akupunktūrą, masažuojant delnus, skiriant laiko fiziniam aktyvumui, mokinantis harmoningai gyventi ir t.t.

Kuo skiriasi Vakarų gydytojas nuo Rytų medicinos specialisto?

Pirmiausia Rytuose nėra daktarų gydančių tik atskirus organus: nėra tik plaučių, tik širdies, tik inkstų ar kitų  organų specialisto. Rytų daktarai gydo visą organizmą, kaip bendrą visumą, o ne atskiras dalis, nes jie mąsto kitaip: kovojant su liga-  laimi liga, o jeigu padėsime grįžti sveikatai- liga pati pasitrauks.

Rytų  gydytojų rekomendacijos

Rytų gydytojai pataria pajutus pirmuosius susilpnėjusius sveikatos signalus pradėti nuo trijų žingsnelių: 1. Organizmo valymo, 2. Organizmo atstatymo, 3. Organizmo papildymo įvairiais mineralais, mikro ir makro elementais bei vitaminais.

Depresijos įveikimas

Lengvo ir vidutinio sunkumo depresijos gydyme ypatingą reikšmę turi aktyvus judėjimas. Fiziniai pratimai, kai kuriais atvejais gali veikti lygiai taip pat gerai, kaip antidepresantai, šviesos terapija- tai gydymas intensyviu šviesos srautu. Mūsų kūnas sukurtas taip, kad jam būtina nuolat gauti saulės šviesos. Ji pakelia nuotaiką, sumažina streso reakcijas smegenyse, sureguliuoja biologinį kūno laikrodį. Šviesos terapija taikoma gydant sezoninius sutrikimus: depresiją, miego sutrikimus, priešmenstruacinį emocinio dirglumo sindromą, depresiją neštumo ir žindymo metu. Depresija gali užklupti tiek jauną, tiek pagyvenusį žmogų. Nors dabar masiškai skiriami vaistai depresijai gydyti- antidepresantai, bet atsiranda naujų gydymo metodų, kad reikia taikyti kompleksinį  gydymą į kurį  įeina ne tik vaistai, bet ir psichologinė pagalba. Rekomenduojama naudoti natūralios medicinos metodus: joga, meditaciją, kvėpavimo praktikas, Tai chi, meno, muzikos terapijas ir kt.


Categories:


Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Kategorijos


Naujausi


Temos


automobiliai automobiliu nuoma auto nuoma baldai blogas buhalterinė apskaita buhalterinės paslaugos butai dienos tema dovanos drabužiai el. parduotuvės elektra finansai greitas kreditas Internetas Kaunas kreditai kreditai internetu kreditas kreditas internetu logistika maistas maisto papildai nuoma paskola paskolos paskolos internetu pinigai prezervatyvai Reklama reklama internete remontas santykiai seksas SEO Seo paslaugos sportas technika vaikai vestuvės Vilnius vyrai šeima šildymas