Žyma: geras

  • , ,

    Blogai yra gerai

    Ar ir jums vaikystėj sakydavo nedaryti to ar ano, nes tai yra blogai? Uždraustas vaisius visada saldžiausias ir ech kaip knieti jo paragauti. Išties esu dėkingas už tuos drausminimus, auklėjimą, nes tik dėl jo išaugau normaliu žmogumi. Pagundų visada būna, bet ar tikrai tos pagundos tokios jau blogos? Dar ir dabar dažnai girdžiu įvairius patarimus,…