Negendanti buitinė technika

skalbimo mašinų remontas VilniujeKas būtų, jei buitinė technika visai nesugestų? Katastrofa! Neskubėkite teisti ir leiskite pasiaiškinti, kodėl taip manome.

Buitinė technika tobulėja nuolatos. Kas 5-7 metai modeliai atsinaujina iš pagrindų. Tai reiškia, kad prieš 7 metus pagamintas šaldytuvas neturi tokių funkcijų, kuriomis giriasi šiuolaikiniai šaldytuvai. Kai kuriais atvejais tai gali kainuoti nemažai papildomų nervų ir lėšų. Šaldytuvas gal ir ne taip dažnai keičiasi, tačiau dabartinės skalbyklės stipriai skiriasi nuo tų, kurios buvo prieš 7 metus. Dabar galima įmesti rūbus skalbiant, valdyti skalbyklę išmaniuoju telefonu, nustatyti tikslų skalbimo laiką, o ne tik intervalą ir t.t. Buitinė technika tobulėja į gerąją pusę, tad ją būtina pakeisti. O kaip tai padaryti, jei savininkas pripranta ir keistis nenori? Prievarta nepadės, „atnešk seną – duosim naują“ tipo reklaminės akcijos taip pat. Lieka tik vienas būdas – tam tikrus elementus gaminti taip, kad jie susidėvėtų per 7 metus natūraliai. Tada savininkas bus priverstas arba investuoti didelius pinigus į remontą, arba įsigyti naują. Jei technika būtų negendanti, ja daugelis naudotųsi amžinai, o tai tam tikru metu nepalengvintų gyvenimo.

Dar viena svari priežastis – energijos sunaudojimas. Amžina technika greičiausiai sunaudos daug elektros. Tai neatitinka šiuolaikinių standartų ir įpročių. A++ klasės buitinė technika suvartoja apie 250-300 kWh per metus. Tai 30-35 eurai per metus. Deja su sena buitine technika tokias mažas sąskaitas galima pamiršti.

Ne paslaptis, kad buitinė technika daug kam tampa puikiu būdu pasipuikuoti prieš gimines ir kaimynus. Kaip kitaip paaiškinti investicijas į dar laiko nepatikrintas technologijas? Juk yra žmonių, kurie žūt būt turi turėti tik šių metų gamybos modelį. Jei jis senesnis – gėda prieš gimines ir kaimynus. Negendanti buitinė technika jiems reiškia nuostolius kas metai. O sugedo – pakeičiau principas yra visiškai priimtinas.

Negendanti buitinė technika nuneštų mus į viduramžius. Dabar turime visus šansus namuose laikyti atnaujintą ir stilingą techniką, kuri atitinka laikmečio vėjus ir madas.

Aišku, tas sugedimo procesas baisiai nemalonus, nes sutrinka visas gyvenimo ritmas, tačiau taip reikia. Ir gamintojai iš dalies yra teisūs, gamindami nepatvarius gaminius. Aišku, tai turėtų būti daroma proto ribose. 1 metų garantija – nepateisinamas dalykas. 5-10 metų – visiškai logiška investicija.

Kur dėti nebereikalingą buitinę techniką?

buitinė technikaGyvenimas be buitinės technikos šiais laikais turėtų atrodyti sunkiai įmanomas. Tai tikrai ne prabangos dalykas. Tai būtinybė, kuri mums padeda sutaupyti labai daug laiko ir tuo pačiu gyventi gražiai bei sveikai. Natūralu, kad tam tikrą laiką panaudojus konkrečius priteisus norime pirkti naujus. Ypač tokiu atveju, kai galimybės tai daryti leidžia. Vietoj to, kad išmestumėte daiktus – kur kas geriau juos parduoti. Taip užsidirbsite bent kelis eurus, kurie galės būti investicija į naują įrangą. http://www.dedu.lt – vienas iš populiariausių tinklapių Lietuvoje, kur dedami skelbimai iš visos tėvynės. Dėl patrauklios platformos daugelis žmonių naudojasi būtent šia patrauklia galimybe.

Skelbimų portalai

Taigi, jeigu norite parduoti jau nebereikalingą buitinę techniką, žinoma, pirmiausia Jums reikia patalpinti savo skelbimą specialiame portale, kuriuose žmonės lankosi, kad galėtų atrasti ko jiems reikia. Buitinė technika – viena iš sričių. Nors Lietuva nėra labai skurdus kraštas, tačiau galima pasidžiaugti tuo, kad lietuviai yra taupūs. Vietoj to, kad investuotu didelius pinigus į naują techniką, kuri beveik niekuo nesiskiria nuo dėvėtos, jie mieliau moka kur kas mažiau pinigų. Juolab, kadangi egzistuoja tokie skelbimų portalai kaip dedu.lt – tiek parduoti, tiek surasti ko Jums reikia galima labai greitai ir paprastai. Nebūtina talpinti daugelyje portalų, kadangi vien dedu.lt užima beveik 60 procentų lietuviškos rinkos.

Kaip parašyti gerą skelbimą?

Gero skelbimo parašymas padės Jums kur kas greičiau parduoti tai, ką tik norite. Natūralu, kad perkant naują buitinę techniką norisi kam nors perleisti kuo griaučiau, kadangi paprasčiausiai namuose nebūna tiek vietos, kad būtų galima laikyti kelis komplektus. Kad ir ką planuotumėte parduoti – svarbiausia, kad apie daiktus pateikiama informacija būtų kuo detalesnė. Taip jūs sutaupysite labai daug laiko, kadangi žmonėms neteks skambinti ir klausti tuo pačių dalykų. Juolab, pateikdamas visą info jūs tuo pačiu ir klientus gerbiate, kadangi jiems taip pat patogiau, kai viskas yra vienoje vietoje. Būtinai reikia įvertinti ir tai, kad melavimas jums nebus į naudą. Tiesiog melai visada iškyla į paviršių. Juolab, meluoti apie prietaiso būklę yra labai negražu.

Ar verta atiduoti supirkėjams?

Žinoma, jeigu turite technika jau yra tokios prastos kokybės, kad niekas tikrai už ją nemokės pinigų – tokiu atveju geriausia išeitis yra paprasčiausiai atiduoti supirkėjams. Žinoma, jūs už tai negausite jokių pinigų, tačiau galima įvertinti tai, kad jie visiškai nemokamai atvyks iki jūsų namų durų ir pasiims tai, ko jums bereikia. Kuomet technika jau paprasčiausiai neveikia, net ir tai, kad ji paimama nuo namų durų – jau pliusas. dedu.lt puslapyje taip pat galite atrasti supirkėjus, kurie yra pasiruošę pasirūpinti daiktais, kurių jums paprasčiausiai nebereikia. Puiku ir tai, kad garantuojama ekologija. Galiausiai, padovanokite nepasiturinčiai šeimai daiktus, kurių jums nebereikia. Žinoma, jie veikti privalo, tačiau net jeigu estetinė išvaizda prasta – kai kurioms šeimoms tai vistiek labai geras pasirinkimas.

Parduoti techniką nebus sunku, jeigu įdėsite skelbimą į žinomą svetainę. Tokiu atveju būsite greitai pastebėtas, o prekės nupirktos.