Kojinės internetu: kodėl vis dar bijoma pirkti, net jei kojinių kaina mažesnė

kojinės internetuSparčiai besiplečiančios ir tobulėjančios informacinės technologijos, daugelį kasdienių darbų padeda atlikti greičiau ir patogiau. Sumokėti mokesčius ar apsipirkti, galima neišeinant iš namų, tereikia turėti internetinę bankininkystę. Internetu patogiausia pirkti drabužius, kurių nereikia matuotis, taip galima būti tikriems, kad dydžiai atitiks. Kojinės internetu – patogus pasirinkimas siekiant greito rezultato, be to, dažnai nustebina ir žema kojinių kaina.

Deja, internetas pilnas ne tik sąžiningų prekiautojų, tačiau ir sukčių. Norint nuo jų apsisaugoti, patartina rinktis jau patikrintą internetinį tiekėją, paskaityti atsiliepimus, susisiekti su tokios parduotuvės konsultantu. Patikimos internetinės parduotuvės turi tinklalapius su nurodytais kontaktiniais duomenimis, todėl nesunku patikrinti ar tiesiog pasiteirauti apie norimą prekę.

Užsakymai įvykdomi labai greitai ir prekė pristatoma tiesiai į namus ar artimiausią pašto skyrių. Pinigus galima sumokėti bankiniu pavedimu ar atsiimant prekes. Toks apsipirkimas tikrai padeda sutaupyti laiko.

Kojinių pasiūla labai plati: vaikiškos kojinaitės, moteriškos kojinės, pėdkelnės, tamprės, vaikiškos ir vyriškos kojinės. Vos keliais paspaudimais, galima užsakyti kojines visai šeimai. Standartinių parduotuvių asortimentas, neretai, būna ribotas ir nedžiugina kaina, o užsakomos kojinės internetu, pasirenkamos pagal sudėtį, gamintoją, spalvas. O ir kojinių kaina būna daug mažesnė, nes internetinės parduotuvės nereikalauja didelių išlaikymo kaštų. Taip galima gauti labai aukštą kokybę už labai mažą kainą. Tereikia išsirinkti norimus kriterijus, spalvą, dydį ir išsiųsti užklausą.

Prekės pristatomos labai greitai, per vieną ar kelias dienas. Be to, visuomet yra grąžinimo galimybė. To negarantuoja įprasta parduotuvė, neturint pirkimo čekio. Gavus netinkamą prekę, ją galima pakeisti per 7 dienas arba atgauti pinigus.

Tai saugus ir patogus pirkimo būdas, jei:

  • Pasirenkamas patikrintas tiekėjas;
  • Nenorima gaišti laiko stovint eilėse;
  • Aktualus patogus apmokėjimas;
  • Norima plataus asortimento;
  • Reikalingas greitas pristatymas;
  • Domina aukšta kokybė ir žema kaina;

Žmonėms, niekada nieko nepirkusiems internetu, patartina pradėti nuo lietuviškų tiekėjų ir smulkesnių daiktų ar drabužių. Idealiausia tokių, kurių nereikia matuotis. Taip dydis visuomet atitiks ir neteks nusivilti. Kojinės internetu – patogiausias būdas pirmam pirkiniui. Vėliau tikrai nebesinori eiti į įprastas parduotuves ir mokėti didesnės kainos. Žemesnė kojinių kaina garantuojama už tą pačią ir aukštesnę kokybę.

 

Kaip parduoti. 2 dalis

Tavo stipriosios savybės garantuojančios tau sėkmę vienoje situacijoje, gali virsti tavo silpnybėmis atsidūrus kitoje.

Apie tai, kaip parduoti, jau rašiau temoj  ” Nedarykite nuolaidos vien dėl to, kad taip madinga – taip mažinate prekės vertę “. Tačiau nesenai,  stipriai įtraukė knyga pavadinimu “Kaip parduoti ratą”.  Būtent taip. Joje istorija apie rato išradimą, sėkmes bei nesėkmes jį parduodant. Žinau, ką kiekvienas ar bent dauguma galvoja,  pamatę pavadinimą “kaip parduoti””. Kas čia gali būt neaišku, imi ir parduodi ir nereik čia išradinėt dviračio”. Iš dalies taip, imt ir parduot galima kokį nors vieną daiktą – pabodusį telefoną, grandinėlę,  o ką daryt, jei nori įsitvirtinti rinkoje, turi naują arba laiko patikrintą produktą, tačiau nesiseka jo parduoti. Į tai ir bandysime atsakyti.

Kaip parduoti

[more…]

  Mano prekė gera, bet jos niekas neperka

Turite prekių, daug prekių, sakykim parsisiuntėt šimtą porų rožinių kojinių iš Kinijos, bet jos jau guli dėžėj pusę metų ir apart tų kelių porų, kurias padovanojot mamai, draugei ar sesei ir sau žinoma, nes savęs niekada negalima pamiršti, likusios visiškai nejuda, ko gero jau ir vargšus kiniečius keikiat dėl to.  Jūs nepardavinėjate brangiai, pridėjote skelbimų facebook ‘e, skelbimų portaluose, tačiau nieko.. Niekas neskambina, niekas nerašo. Taigi, tokiu atveju belieka iškelti stebuklingus šešis klausimus ir rasti į juos atsakymą ( patartina ilgą ir išsamų. )

1. Kas yra mano pirkėjai?

Taigi, mano pirkėjai tie, kam reikia kojinių. Kadangi jos rožinės, tad jos galbūt sudomins merginas, mamas norinčias tokiomis kojinėmis papuošti dukras. Kaip matot pirkėjų ratas labai ribotas, tad neverta gaišti laiko ir siūlyti pirkti tiems, kam produktas nėra aktualus. Laikas yra brangus, nesvarbu, kad jo turite daug. Išmokite jį planuoti ir pamatysite, kad nuveikiate daugiau nei iki šiol.

2. Kas yra mano konkurentai?

Konkurentų daug. Kojines parduoda visur, tačiau nebijokite. Galvokite kitaip: kiek yra vietų, kur galima nusipirkti būtent tokias, rožines kojines, kokias turite jūs? Na atsiras kelios el. parduotuvės, keli žmonės bandantys prisidurti prie algos. Konkurencija neišvengiamas dalykas visur. Konkurentais domėkitės, draugaukite su jais ir sekite jų kainas, bei naujienas, taip pasieksite daugiau.

3. Kodėl pirkėjui reikia to ką parduodu?

Todėl, kad rožinės kojinės yra gražios, todėl, kad kojinių reikia visiems ir jos skirtos kasdieniniam vartojimui.

4. Kas paskatintu pirkti ne iš konkurentų, o iš manęs ?

O čia jau teks pasistengti.  Konkuravimas skatina ieškoti įvairių galimybių ir apskritai būti kūrybingiems.  Pats paprasčiausias būdas sumažinti kainą, na, kad taip padaryti daug galvot nereikia, tačiau, apžvelkime kitas galimybes. Galbūt mano kojinės yra megasupergeros medžiagos, geresnės nei konkurentų, o galbūt prie jų galima pasiūlyti tokios pat spalvos pirštines ar pvz:  3 poras parduoti už 2 kainą. Kaip matot, galimybių yra, kiek laiko jo bus efektyvios kitas klausimas.

5.  Kodėl jie galėtu pirkti iš manęs, o ne iš konkurentų?

Galėtu pirkti dėl aukščiau išvardintų priežasčių, galėtu pirkti, nes aš daugiau reklamuoju savo prekę, galėtų pirkti, nes man kiekvienas klientas yra svarbesnis, nei prekybcentriams ir aš maloniau bendrausiu už pardavėją kiekvienam kartojančią kelias šablonines frazes (“Kortelę turėsite?”, “Ačiū, kad pirkote”)..

6. Kokią kainą pasiūlyti, kad ji būtu patraukli ir leistu uždirbti?

Sakykim, kojines pirkote po 90ct už porą, parduodate po 2lt už porą, taigi uždirbate po 1.10lt nuo parduotos poros, tačiau parduodate vos dvi, tris poras per mėnesį. Taigi, sumažinate kainą, nes ilgai užsibuvęs produktas praranda vertę. Ir parduodate jau po 10 – 20 porų per mėnesį, taigi uždirbate mažiau nuo poros, bet daugiau per tą patį laikotarpį. Ekonomiškai naudingiau antras variantas, nes pardavinėdami metus ar pusę metų tą patį kiekį, kurį kitas pardavė pigiau ir spėjo per tą laikotarpį atsisiųsti ir parduoti antrą tiek, jūs nepajusite uždarbio, nes jis bus mažas, o konkurentas pardavinėdamas pigiau greičiau sutaupys ir galės siųstis dvigubai didesniu kiekius ir uždirbti dvigubai daugiau. Taigi, kaip matote reikia kantrybės. Jos jums ir palinkėsiu 🙂