Nepelnytai pamiršti lubrikantai

sekso prekesKalbant apie sekso prekes daugiausia dėmesio sulaukia prezervatyvai, vibratoriai, seksualūs apatiniai, tačiau lubrikantai paminimi lyg tarp kitko. Tačiau reikia žinoti, jog drėgmė yra esminis malonaus sekso elementas, tad daugeliui porų be lubrikantų išsiversti nepavyks. Tad trumpai aptarsime tai ką turėtumėte žinoti apie lubrikantus.

Svarbiausia, žinoti kam bus naudojamas lubrikantas ir kokio jums reikia. Nes lubrikantai yra gaminamii iš skirtingų medžiagų, o taip pat yra tam tikri niuansai kada kurį geriau naudoti. Todėl pateikiame pagrindinius lubrikantų tipus:

Vandeniniai lubrikantai

Lubrikantas vandens pagrindu yra dažniausiai naudojamas, daugiausia pardavinėjamas ir dažnai vadinamas universaliausiu. Tokius lubrikantus galima naudoti įvairaus sekso metu, netgi oralinio, nes yra kiek “paskaninti”, idealus variantas naudojant su prezervatyvais. Visgi, tai netinkamas lubrikantas naudoti duše ar vonioje (ar apskritai jokiuose vandens telkiniuose), nes itin lengvai nusiplauna. Taip pat pastebėta, jog greitai susigeria į odą, tad ilgai trunkančio veiksmo metu gali prireikti patepti papildomai.

Silikoniniai lubrikantai

Alergiškiems žmonėms siūlomas bekvapis ir hipoalerginis silikoninis lubrikantas. Nors jis brangesnis, tačiau jo užtenka daug mažesnio kiekio, retai reikalingas papildomas tepimas, todėl galima sakyti tai ekonomiškesnis variantas. Tačiau silikonas gadina sekso prekes, pavyzdžiui, vibratorių paviršių, taip pat nėra tinkami naudoti su prezervatyvais bei nerekomenduojamas oraliniui.

Aliejiniai lubrikantai

Į šį lubrikantų tipą reiktų žiūrėti kaip į masažo aliejų, kadangi jis tinka tik išoriniam naudojimui (masažui) bei vyro masturbacijai. Aliejiniai lubrikantai maloniai kvepia, drėkina ir minkština odą, tad labiau primena kosmetikos priemonę. Aliejinio pagrindo priemonės nėra saugios naudoti su prezervatyvais ar kitais latekso gaminiais.

Lubrikantai didinantys arba mažinantys jautrumą

Priklausomai nuo poreikio, lubrikantai gali padidinti arba sumažinti jautrumą, taip pagreitinant ar atitolinant ejakuliaciją. Mažinantys jautrumą labiau skirti vyrams, tepami ant varpos, palaukiama kol susigers į odą ir tęsiama. Tuo tarpu didinantys jautrumą arba dirginantys pasižymi kaip kraujagysles plečiantys, tad į pateptą vietą pritvinksta daugiau kraujo ir taip padidėja jautrumas.

Kokį lubrikantą pasirinkti priklauso nuo poros poreikių ir pomėgių. Svarbiausia atkreipti dėmesį ar lubrikantas tinkamas naudoti su prezervatyvais ar sekso žaisliukais jei tokius naudosite.

Sekso prekės gali padėti išvengti skyrybų

skyrybosSekso prekės – tai puikus būdas paįvairinti savo seksualinį gyvenimą, įnešti netikėtos aistros, geidulingų virpesių ar nedidelės audros į miegamąjį. Dažniausiai šis kambarys būna apgaubtas paslaptimi ir saugomas nuo pašalinių akių. Niekam nesinori, kad pašalinės akys į mus žvelgtų. Norime ir siekiame išlikti paslaptingi, bet kartu giliai širdyje ir audringi, kai galėtumėme mėgautis seksualiniu gyvenimu su mylimuoju.

Nereikia bijoti naujovių ir naujų malonumų miegamajame. Kodėl šįvakar drauge neišbandžius vibratoriaus, o rytoj ryte priversti mylimąjį atsikelti penkiolika minučių anksčiau sugundžius jį ar ją seksualiais apatiniais? Juk Šv. Valentino dieną galite susiorganizuoti ne tik kartą per metų. Dėmesį mylimajam reikia rodyti kasdien. Pamaloninkite jį nauju lubrikantu, masažu ar fetišo komplektu.

Taigi ar iš tiesų intymios prekės gali mums padėti ir yra veiksmingos? Reklamos joms daug nereikia, nes kiekvienas iš mūsų žinome ką jos gali. Jei dar neišbandėte papildomų priemonių, kurios gali ne tik sužadinti aistrą, bet ir netradiciškai patenkinti mylimąjį ar save arba sugundyti, patariame ilgai nedvejojus jas išbandyti patiems. Juk tikriausiai pastebėjote ir patys be ilgų psichologų straipsnių, kad rutina miegamajame gali išskirti porą ar privesti prie siaubingų dalykų. Tad nereikia laukti, kol peržengsite tą ploną ribą. Priemonių, sužadinančių aistrą reikia imtis čia, dabar ir ilgai nedvejojus.

Visgi reikia pripažinti, kad sekso prekės gali mums padėti. Jos daug lengviau padės patenkinti Jūsų bei Jūsų partnerių seksualinius troškimus. Jų dėka pamiršite rutiną, tą pačią mylėjimosi pozą arba kitomis akimis pamatysite mylimąjį. Visgi daugelis iš mūsų prisibijo ir nedrįsta žengti pirmojo žingsnio į sekso prekių parduotuvę. Bet šiais laikais, kai viską galime įsigyti internete yra taip paprasta ir patogu.

Jums nereikės nei raudonuoti prieš gatvės praeivius, kai teks peržengti parduotuvės slenkstį, nei derinti laiką, kada parduotuvėje mažiau žmonių ir pardavėja suteiks konsultaciją. Pirkite sekso prekes internetu ir taip sutaupysite laiko ir pinigų. Jūsų įsigytos prekės bus pristatytos į namus. Beliks uždegti miegamajame žvakes, išsiųsti mylimam žmogui kvietimą apie laukiantį siurprizą vakare bei pasiruošti netikėtų malonų jūrai…