Idėjos dekoruojant vestuvių šventę

medinės raidėsVestuvės dažniausiai būna tik kartą gyvenime, todėl norime, kad ta diena būtų tobula ir pilna meilės. Ši šventė susideda iš daug detalių, kurios padeda paversti ją nepakartojama ir išpildyti visus norus. Taip pat įvairiomis smulkmenomis galite išpildyti šventės tematiką, sukurti tam tikrą nuotaiką ar netgi priversti pasijausti, kad esante ne Lietuvoje, o Paryžiuje ar saulėtoje Kretoje.

Jeigu norite paversti šventę originalia, vadovaukitės žemiau pateiktais patarimais:

 • Balionai daug kam asocijuojasi su vaikų gimtadienio dekoracijomis. Tačiau, jeigu pasirinksite tinkamos spalvos balionus, pripildytus heliu tikrai originaliai papuošite šventės vietą. Galite juos kabinti skirtingame aukštyje, derinti skirtingas spalvas. Arba galite pripūsti daug balionų ir palikti juos šokių aikštelėje.
 • Originalios svečių kortelės ilgai išliks visų šventės dalyvių atmintyje. Tam puikiai tiks medinės kortelės, kurias svečiai galės pasilikti kaip suvenyrą iš praėjusios šventės. Žinoma, kortelės taip pat turėtų dėrėti prie bendros šventės tematikos bei spalvų gamos.
 • Medinės raidės puikiai atrodys prie foto sienos. O tam, kad išlaikytumėte vientisą tematiką, šventinį stalą galite papuošti inicialais. Saldus vaišių stalas tikrai atrodys labai įspūdingai su šia originalia dekoracija.
 • Daugeliui atrodo, kad smeigtukai ant torto yra tik vaikams ar keksiukams. Tačiau originalūs mediniai smeigtukai ant torto puikiai įsilies į bendrą šventės tematiką. Reikia tik nesuklysti su dydžiu bei pasirinktu užrašu.
 • Vertėtų atkreiptį dėmesį į vyraujančias spalvas. Tegu pasirinktos spalvos jus lydi visos šventės metu. Svečių kvietimuose, nuotakos puokštėje, bažnyčios puošime bei dekoruojant šventės vietą. Taip suteiksite daugiau vientisumo šventei.
 • Šventės stalus puoškite natūralių gėlių puokštėmis. Jos suteiks šventei gyvumo ir lengvumo. Rinkitės Jūsų mėgstamiausias gėles. Šventės stalų puokštės gali dėrėti su Jūsų ir pamergių puokštėmis.
 • Na, o didžiuliai kaspiniai puikiai papuoš kėdes ir atrodys išties prabangiai. Žinoma, juos vertėtų derinti prie šventės tematikos bei spalvų gamos.

Ruošiantis vestuvėms taip pat nevertėtų pamiršti ir pačios seniausios lietuviškos tradicijos – jaunavedžių pasitikimo su duona ir druska. Druska simbolizuoja skonį ir viltį, o lietuviška, juoda duona – ilgą gyvenimą bei sveikatą. Paverskite šią nuostabią šventę nepamirštama.

 

 

Originalios dovanos vestuvių proga: kas tinka labiausiai?

dovanu idejosVestuvės – viena gražiausių švenčių dviejų žmonių gyvenime ir nieko keisto, kad š vakarėlį pakviesti svečiai turi jaustis pagerbti, kad gali dalyvauti dviejų žmonių meilės liudijime. Tiesa, būti vestuvių svečiu yra ne tik malonumas, tačiau ir darbas. Tinkamos dovanos pasirinkimas jauniesiems yra gana sudėtingas procesas, tad siūlome paskirti laiko smulkmenų paieškoms.

Pinigai. Gana įprasta dovana per vestuves tapo pinigai, kurie tiek padeda atsipirkti dovanai, tiek tampa pirmąja investicija į naują gyvenimo etapą. Žinoma, dovanoti vokelį yra gana nepagarbu, tad rekomenduojame kaip nors originaliai įpakuoti dovaną, kad jaunieji vos paėmę į rankas nesuprastų, kas viduje.

*

Buities reikmenys. Dovanoti buities reikmenis tikrai nėra labai banalu, kaip daugelis gali pagalvoti. Juk visus mus kiekvieną dieną supa įvairiausi daiktai, kurie reikalingi tam tikriems procesams atlikti. Taigi, susižinokite ko reikia konkrečiam žmogui ir padėkite jam tai įsigyti.

*

Daiktai naujai gyvenimo pradžiai. Geriausiai tinka tos dovanos, kurias galima praktiškai panaudoti. Tokiu atveju jaunieji džiaugsis. Žinoma, malonios smulkmenos labai gera, tačiau jeigu jos neturi jokios funkcijos, klausimas, koks tada tikslas jas pirkti.

*

Gyvūnas. Žinoma, jo negalima dovanoti tokiu atveju, jeigu žinote, kad jaunieji nenori. Tačiau jeigu esate tikras, kad pora pasiruošusi auginti mielą gyvūnėlį – rekomenduojame juos nustebinti vestuvių proga įteikus augintinį.

*

Kelionė. Bene pati geriausia dovana, kuri gali nustebinti. Vėlgi, labai geriau, jeigu tiksliai žinote, kur pora keliauti galėtų norėti. Taip pat reikia būtinai išsiaiškinti, kokios dienos tinka. Jeigu padovanosite pinigus su paskirtimi „kelionė“ – mažai galimybių, kad jais bus tikslingai pasinaudota. Geriausia iškart pirkti bilietus.

*

Daiktai vaikui. Jeigu žinote, kad jaunieji planuoja vaikutį, o gal net ir jau dabar jo laukia – tokiu atveju labai puiki dovana yra reikmenys vaikui, kurių reikia tikrai labai daug. Ypač pačioje pradžioje, tad puiku, kai didžioji dalis daiktų yra gauti per vestuves kaip dovanos.

Surasti geriausias dovanas pavyks tik tokiu atveju, jeigu tiksliai žinosite, kokie yra jaunieji. Kuo geriau juos pažįstate – tuo lengviau surasti tinkamus daiktus. Juolab, nieko blogo nėra ir pasiklausti, ko jiems reikia. Tuomet tikrai neprašausite.

Sodyba jūsų gražioms vestuvėms

sodybos vestuvėmsJei jūs planuojate nepamirštamą savo gyvenimo įvykį ir  norite tapti pasakų princese. Jei jūs norite pasinerti į romantišką  prabangos ir harmonijos atmosferą. Tokiu  atvajų sodybos  vestuvėms  jūsų šventei sukurs išskirtinę  atmosferą.  Jūs galite pasirinkti patys kur bus organizuojama jūsų vestuvių ceremonija, ar tai bus  sodyba,  restoranas, o galbūt  kokia  nors kita vieta. Jūs galėsite pasirinkti jūsų vestuvėms tinkamą  valgiaraštį, kuris  atitiks jūsų skonį.  Jums  bus pasiūlyti įvairiausi patiekalai, kurie taps jūsų vestuvių  banketo  žavesio  elementu.  Jūs esate įsimylėję ir norite  būti kartu  visada?  Tokiu  atveju jūsų  jausmų kulminacija turi tapti gražios ir nepakartojamos vestuvės. Norite, kad prisimindami šį gyvenimo įvykį visada susijaudintumėte ir pradėtų virpėti jūsų širdis? Tokiu  atveju  jums  puikiai tiks  sodybos vestuvėms.  Anksčiau  sodybų nuoma nebuvo tokia populiari kaip dabar ir tai yra visiškai natūralu, kadangi mados taip kaip ir norai nuolat keičiasi.  Kai  yra  sujungiamos dvi mylinčios širdys sodyboje tai bus labai  simboliška.  Taip  pat yra  dar  vienas dalykas, kuris dažnai vilioja  jaunavedžius tai puiki sodybos aplinka, kuri   vestuvėms suteiks ypatingą  atmosferą.  Labai dažnai  sodyboje  yra auginami gražūs augalai, įrengiamos oranžerijos. , yra pastatytos pavėsinės. Sodyba  tai yra  poilsio ir pramogų vieta, kuri dar ir dabar vilioja  svečius ir jaunavedžius.  Daugelis žmonių, kai yra pasirenkamos sodybos vestuvėms organizuoja vestuvių  registracijos ceremonijas gamtoje.  Kai bu organizuojama tokia iškilminga vestuvių  organizacija jūs galėsite  būti tikri, kad tokia  ceremonija  tikrai  bus  teisėta, kadangi nesvarbu, kurioje  vietoje  bus organizuojamos vestuvės, tačiau jos  bus legalios.

Sodybos vestuvėms bus iškilmingos, vestuvės bu organizuojamos didelėje sodyboje, kurioje  yra labai didelė pokylių salė, gali būti paleidžiami su fejerverkai, kai  bus baigti  registracijos ceremonija.  Visa tai ceremoniją turi paversti nepakartojama, o jūs tapsite  iš tikrųjų laimingais.  Sveikiname, tai yra puikus pasirinkimas, kadangi tik šioje  sodyboje jūsų vestuvės bus pripildytos ypatinga  atmosfera, o jūsų vestuvių iškilmės   bus nepakartojamai gražios ir  visam laikui jums patiks pačias ryškiausias emocijas.  Tačiau  čia gali būti vienas ,,bet“, kad vestuvės taptų iš tiesų idealiomis joms reikia labai  atsakingai pasiruošti. Tai geriausiai padės padaryti atliekamas profesionalus organizatorius, kuris žino  sodybos ypatybes ir  sugebės viską padaryti būtent taip kaip jūs ir svajojate. Kuo  skiriasi vestuvių sodyboje organizavimas nuo kitų  vietų?  Apskritai  galima sakyti, kad tokių vestuvių paruošimas turi tam tikras ypatybes ir tradicijas.  Yra kelios akimirkos į kurias reikia  atkreipti ypatingą dėmesį.

 Pasiruošimas turi  būti  atliekamas nuo to, kad bus atliekamas tinkamos  sodybos pasirinkimas, kadangi reikia  surasti tą vietą, kuri  bus tinkamiausia  būtent jums ir jūsų vestuvėms.  Tikriausiai jūs jau matėte dešimtis įvairiausių sodybų ir jų nuotraukų, tačiau jokie  vaizdai  negali  būti  sulyginami su jūsų asmeniniais  patyrimais ir  emocijomis.  Kai  jūs apsilankysite  sodyboje  jūs galėsite įvertinti jos grožį ir jos dydį, išgirsti paukščių  čiulbėjimą, bei pasivaikščioti tose vietose, kuriose yra graži  gamta, pamatysi ilgus ir tvarkingus mišo takelius. Galėsite įsitikinti ar sodyba  yra  tinkama   vestuvių organizavimui.  Sodybos vestuvėms tai yra geriausias pasirinkimas jūsų vestuvėms ir reikėtų kartu  su savimi iš karto  pasikviesti vestuvių organizatorių, jis jums padės ir papasakos kaip gali būti  organizuojamos jūsų vestuvės, registracija, foto sesija ir kita.  Jūs galėsite pamatyti visą sodybą, bei įsitikinti  ar sodyba yra tinkama vestuvėms ir jūs būsite  sužavėti.

Daugiau informacijos rasite čia.

Vestuvių planavimas: kaip sutaupyti?

vestuvių planavimasVestuvės reikalauja ne tik daug laiko, kurį reikia skirti planavimui, tačiau tuo pačiu ir investicijų. Dažniausiai jos skaičiuojamos net dešimtimis tūkstančių eurų, kadangi kai kurios poros primigtinai nori nuostabios šventės, kuri gali tęstis net kelias dienas. Žinoma, viskas priklauso nuo žmogaus poreikių. Taip pat ir kol vieniems vestuvių planavimas gali būti labai paprastas darbas, kuriam nereikia nei daug laiko nei pastangų, kitiems tuo tarpu, tai ypač sudėtingas procesas prie kurio prisidėti turi profesionalai.

Vestuvių planavimas – brangus procesas. Visada galima bent kiek sumažinti jūsų poreikius, kad šventės smulkmenos kainuotų kiek mažiau. Tuo pačiu galima pasikliauti keliomis paprastomis taisyklėmis, kurios padės sutaupyti bent jau kiek pinigėlių. Svarbiausia atsiminkite pačią pagrindinę taisyklę – kuo anksčiau pradėsite šventę planuoti – tuo daugiau pinigų sutaupyti pavyks.

 1. Aksesuarai visada gali būti kur kas pigesni, jeigu įsigysite padėvėtus. Norisi, kad šventės vieta atrodytų kuo įspūdingiau, tačiau dažniausiai tokios smulkmenos kaip balionai, gėlės ir panašiai sudėjus labai brangiai gaunasi. To išvengti galima tokiu atveju jeigu pasiieškosite, kas nuomoja aksesuarus. Išties yra tokio tipo vietų.
 2. Tuo pačiu vietoj profesionalaus fotografo, kurio paslaugos dažniausiai būna labai brangiai įkainojamos – galima pasirinkti studentą, kuris šiuo metu mokosi fotografijos meno. Tie kurie mano, kad jo gaminiai gali būti labai prasti – paprasčiausiai susipažinkite su jo darbais. Gali būti, kad jums jie labai patiks. Tokiu atveju minimaliai sumokėkite už darbą.
 3. Vietoj to, kad užsisakytumėte maisto tiekėjus – į pagalbą galite pasikviesti drauges, kurios padės jums paruošti stalą. Juk dažniausiai tereikia užkandžių, kurie net ir paruošti iš vakaro geba sulaukti rytojaus.
 4. Vietoj muzikantų arba DJ galima pasirūpinti gera aparatūra ir įdėjus diską klausytis tokios muzikos, kuris patinka daugeliui. Žinoma, įrašinėjant CD atsižvelkite į daugelio žmonių poreikius, tad visiems patiktų tai, ką girdi.

Vestuvių planavimas – sunkus darbas, tačiau jeigu įdėsite visą savo širdį – gausite tokį rezultatą, kokio norite. Svarbiausia, kad šventės metu susirinktų visi žmonės, kurie jus myli ir kurie nuoširdžiai linki pačios nuoširdžiausios sėkmės.

Norite sužinoti kam reikalingas renginių organizavimas?

renginių organizavimasŠiame straipsnyje atsakysime būtent į šį rūpimą klausimą bei tuo pat metu pristatysime  įmonės „Venezia“ veiklą. Mūsų įmonė „Venezia“ užsiima aukštos kokybės renginių organizavimu. Renginių organizavimas  visuomet buvo populiarus tik užsienio šalyse, tačiau ši veikla vis labiau tampa mada ir Lietuvoje. Kadangi tuomet šventės kaltininkams nereikia vargti siekiant surengti kažkokį tai renginį. Jeigu jūs norite surengti šventę, tačiau neturite tam daug laiko ar papraščiausiai nežinote nuo ko pradėti tai profesionalūs renginių planuotojai puikiai padės surengti jūsų norimą šventę. Jums nebereikės sukti galvos norint surengti šventę, kadangi mūsų įmonės tikslas yra suorganizuoti šventę nuo pradžios iki galo pasirūpinant įvairiomis svarbiomis detalėmis.

Mūsų įmonė rengia įvairias šventės, todėl nesvarbu ar norite rengti vestuves,  vaiko krikšynas ar jubiliejų mūsų įmonė yra universali, todėl padėsime jums suorganizuoti bet kokią šventę.  Mes rūpinames ne tik planuojamos šventės vieta, renginių vedėjais, muzikantais, fotografais bet kartu ir pačiomis mažiausiomis smulkmenomis, tokiomis kaip kvietimais į šventę, šventinio valgiaraščio sudarymu, salės papuošimu, svečių atvykimu į šventę, t.y. pačiu transportu, šventinio vakaro programa bei svarbiausiu šventės atributu- gera nuotaika. Tokiu būdu mūsų klientams nereikia vargti siekiant surengti šventę ar šventės metu galvoti rūpintis kuo nors, t.y. kad svečiams nebūtų liūdna, kad jie būtų pavalgę ir pan. Pagaliau šventės rengėjai gali patys mėgautis švente.

Taip pat svarbiausias dalykas yra tas, kad renginio organizavimo metu yra išklausomi visi klientų pageidavimai ir pagal juos stengiamasi įgyvendinti jų išsvajotą ir norimą šventę.  Be to, yra ne tik atsižvelgiama į klientų pageidavimus, bet ir į biudžetą, kiek jie gali sau skirti norimai šventei. Tuomet atitinkamai yra parenkama renginio vieta, renginių vedėjai bei muzikantai, tačiau ką reikėtų pabrėžti, kad renginių organizavimo įmonė parenka būtent geriausius ir priimtiniausius variantus, kad klientai liktų patenkinti tiek šventės organizavimu, tiek pačia šventė. Tad nesidrovėkite ir kreipkitės į mūsų įmonę ir mes padėsime jūsų išsvajotai ir norimai šventei įvykti!!!

Gražiausios vestuvių metinių idėjos

vedybų idėjos Pirmojoje straipsnio dalyje mes apžvelgėme popierines, medvilnines bei vaisines vestuves. Tačiau, vedybų idėjos tuo tikrai neužsibaigia – kuo ilgiau jūs esate santuokoje, tuo jūsų meilė vis labiau stiprėja ir atsiranda dar daugiau priežasčių švęsti, švęsti ir dar kartą švęsti jūsų bendro gyvenimo jubiliejus. Taigi, pristatome sekančias vestuvių metines ir prasmingus jų šventimo būdus.

Po penkerių gyvenimo santuokoje metų, jūs švęsite medines vestuves. Medinėmis jos yra yra vadinamos todėl, kad per penkerius metus pora sukuria savo namus, pasodina gyvenimo medį, kurį ir toliau privalės puoselėti. Taip pat, tai reiškia, kad du mylimieji vienas su kitu suaugs šaknimis ir jų santykiai bus itin darnūs. Toks suaugimas šaknimis – tai ne tik dviejų mylimųjų džiaugsmas, bet ir nuoroda į vaisingumą – sakoma, jog įprasta, jeigu po penkerių metų jau atsiranda ir vaikutis, kuris tik dar labiau sustiprina šeimos tvirtumą. O meilės bei supratingumo medis toliau sėkmingai auga, nuolat puoselėjamas ir vertinamas. Vestuvių idėjos svečiams: jūs galite padovanoti įvairius medinius daiktus – nuo stalo įrankių iki medinių figūrų, baldų, galbūt net kokį dekoratyvinį medelį. Viskas priklauso nuo jūsų fantazijos, o dovanų pasirinkimas ypatingai platus.

Po šešių su puse gyvenimo metų drauge jūs švęsite cinko vestuves. Tai tikrai pakankamai neįprastos, tačiau įdomios vedybų metinės, nes jos švenčiamos kiek neįprastu laiku – praėjus šešiems su puse metų po lemtingos dienos kai ištarėte „taip“. Cinkas yra cheminė medžiaga, padedanti nušveisti purvą. Cinkas čia simbolizuoja tai, kad nemalonumus per tuos metus reikia nušveisti ir paversti juos teigiama patirtimi. Dažniausiai cinkinės vedybos švenčiamos jaukiai pačių artimiausių žmonių kompanijoje, o įprasta šio jubiliejaus šventimo vieta – jūsų namai, nes per cinko vedybos labai svarbu, jog jūsų artimieji žmonės matytų, kaip ir kokiomis nuotaikomis gyvenate drauge.

Praeina dar pusė metų ir jau galite džiaugtis varinėmis vestuvėmis. Kodėl šios vedybų metinės yra vadinamos varinėmis? Visų pirma todėl, kad varis yra laikoma jau pakankamai brangia medžiaga, tačiau iki aukso, sidabro ar bronzos jam dar gana toli. Taigi, tai yra priminimas sutuoktiniams, kad tikrai nereikia užmigti ant laurų – stenkitės ir toliau mylėti vienas kitą visa širdimi ir aukotis vardan vienas kito, kad galėtumėte kartu atšvęsti ir sidabrines, ir auksines vestuves, o galbūt ir deimantines? Vestuvių idėjos dovanoms galėtų būti tokios: variniai papuošalai arba laimę simbolizuojanti pasaga. Įdomu, kad anksčiau sutuoktiniai tokią dieną vienas kitam padovanodavo po varinę monetą, nes tai buvo šviesios ateities simbolis.

Kai kam kasmet ar netgi dažniau švenčiami vestuvių jubiliejai atrodo bereikšmė ir nereikalinga šventė, tačiau taip tikrai nėra. Bėgant laikui, žmonės vis dažniau pamiršta pasakyti brangiausiam žmogui, kad jį myli ir kaip džiaugiasi turėdami jį šalia. Taigi, vedybų metinės tampa puikia proga tai priminti ir pasidžiaugti, kad ir po daugelio metų esate drauge ir turite nuostabų partnerį, su kuriuo galite keliauti gyvenimo keliu.