Manote, kad jūsų santuoka priėjo kryžkelę ir jums žūtbūt reikia priimti sprendimą, kuris pakeistų jūsų gyvenimą teigiama linkme? Renkatės tarp tolesnės nelaimingos santuokos ir skyrybų? Deja, bet statistika rodo, kad labai daug susituokusių porų šiomis dienomis savo santuoką baigia skyrybomis. Ir tai neabejotinai yra labai skaudi bei sudėtinga patirtis, kuri žmonių gyvenime palieka didelį randą. Kaip bebūtų, jei visos galimybės buvo išbandytos ir niekaip nepavyko sulipdyti irstančių santykių, skyrybos tampa vienintele išeitimi.
Tuomet, kai nusprendžiama skirtis, tenka labai atidžiai apgalvoti ir įvertinti daugybę svarbių detalių. Todėl suprantama, kad sprendimas skirtis niekuomet neturėtų būti skubotas ir neapgalvotas. Jei santuokoje jūs pragyvenote ne vienerius metus, akivaizdu, kad bus daugybė klausimų, kuriuos bus aktualu išspręsti jums abiem. Dėl šios priežasties jūs turėtumėte suimti save į rankas ir susėsti tokių klausimų aptarimui bei taikiam jų išsprendimui. Tačiau jei nebus jokios galimybės tokius klausimus išspręsti taikiai, skyrybų procesas bus kur kas labiau komplikuotas. Todėl tam reikėtų pasiruošti psichologiškai.
Žinoma, reikėtų pasidomėti ir kokia galėtų būti šiandieninė skyrybų kaina (plačiau apie tai galima skaityti – https://nekartu.lt/skyrybu-kaina). Rinkoje veikia ne vieni skyrybų advokatai, kurie jums galėtų pagelbėti šiuo sudėtingu laikotarpiu, tačiau kiekvienų skyrybų advokatų teikiamos paslaugos pasižymi skirtinga kainodara. Todėl jei jums yra svarbi skyrybų kaina, visų pirma turėtumėte pasidomėti, kokias išlaidas jums gali tekti patirti žengiant tolimesnius žingsnius link skyrybų.
Taip pat kartu turėtumėte išsiaiškinti ir kaip atrodys visas skyrybų procesas bei kam bus skiriama daugiausiai dėmesio. Jei jūs kreipsitės į šios srities profesionalus, kurie turi didžiulę patirtį skyrybų srityje, jums turėtų būti viskas labai nuodugniai ir suprantamai paaiškinta. Todėl visuomet yra naudinga ieškoti ilgametę patirtį turinčių teisininkų, kurie jums galėtų pagelbėti ir palengvinti visą būsimą skyrybų procesą.
Galiausiai pasistenkite išlikti tvirti ir nepalūžti. Supraskite, kad tai bus jūsų naujo gyvenimo pradžia, o ne jo pabaiga. Nors pradžioje galite jaustis sugniuždyti, atminkite, kad po didelių sunkumų rytojus visuomet būna šviesesnis.
Parašykite komentarą