Autoservisai teikiantys platų spektrą paslaugų

Kai kurie autoservisai specializuojasi ties konkrečiomis autoremonto sritimis, tačiau daugumai vairuotojų aktualu remonto dirbtuvės, kurios teikia visas autoserviso paslaugas.
autoservisasAutomobilis – tai daugybės dalių ir inžinerinių sprendimų visuma. Variklis, kuris daugeliui atrodo svarbiausias mašinos mazgas, yra tik viena dalis. Vairuotojams aktualu rasti autoservisą, kuris teiktų visas su remontu susijusias paslaugas, kadangi automobilio priežiūra, kaprizai ir dėvėjimasis susiję ir su minėtais variklio mazgais, ir su važiuokle, ir su elektronika, ir su kosmetine puse.
Negana šios informacijos, kad patikėtumėte, jog garažai, kurie teikia visas autoserviso paslaugas, yra tikras išsigelbėjimas? Jei paslaugos atliekamos kokybiškai, atsakymas vienareikšmiškas – tokie autoservisai yra labai didelis palengvinimas vairuotojams. Tam įrodyti pakanka pasitelkti automobilio eksploatacijos pavyzdį.
Kai žmogus nusiperka dėvėtą automobilį, pirmieji darbai po visų teisinių formalumų – pagrindinio diržo, tepalų, oro filtro keitimas. Pakeisti tepalus ar oro filtrą daugelis sugeba ir namuose, tačiau ir autoservisai teikia tokias paslaugas. Diržo pakeitimas – sudėtingesnis reikalas, kurio namuose vairuotojai paprastai neatlieka. Taigi, vėl tenka kreiptis į servisą. O jei automobilis įsigyjamas su kosmetiniu defektu? Tuomet tenka ieškoti kėbulo meistrų. Jei paaiškėja, kad reikia užpildyti kondicionierių? Jeigu kompiuteryje vis užsidega įspėjamoji lemputė? Įsivaizduokite, jei visais šiais atvejais reikėtų ieškoti skirtingų servisų. Pirmiausia pasirūpinate minėtomis eksploatacinėmis procedūromis. Tada – bamperio perdažymas ar sparno tiesinimas. Oras kaista ir paaiškėja, kad kondicionierius neveikia. Elektronika ožiuojasi. Jei pakliuvus į tokią situaciją tekstų važinėti po skirtingus servisus, susidarytų bent keturi maršrutai. O tai, savaime suprantama, mažina ne tik pinigų, bet ir laisvo laiko kiekį. Ir būtent tokios situacijos įrodo, jog autodirbtuvės, kurios teikia visas autoserviso paslaugas, yra visais požiūriais naudingiausias sprendimas.
Kita vertus, svarbu, kad paslaugos būtų teikiamos neatmestinai. Jei vienas meistras tuo pačiu metu bandys šokinėti nuo vienos mašinos variklio prie kitos duslintuvo, nuo šios prie elektronikos gedimo trečioje, o nuo pastarosios – prie kėbulo perdažymo, rezultatas tikriausiai bus stulbinantis. Deja, blogąja prasme.
Apibendrintai galima teigti, jog servisai, kurie teikia visas autoserviso paslaugas, yra labai patrauklus sprendimas, tačiau tik tada, kai tos paslaugos atliekamos kruopščiai.Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Kategorijos


Naujausi


Temos


automobiliai automobiliu nuoma auto nuoma baldai blogas buhalterinė apskaita buhalterinės paslaugos butai dienos tema dovanos drabužiai el. parduotuvės elektra finansai greitas kreditas Internetas Kaunas kreditai kreditai internetu kreditas kreditas internetu logistika maistas maisto papildai nuoma paskola paskolos paskolos internetu pinigai prezervatyvai Reklama reklama internete remontas santykiai seksas SEO Seo paslaugos sportas technika vaikai vestuvės Vilnius vyrai šeima šildymas