Kaip ir su visų specialybių garderobu, medicininė apranga turi būti patogi – joje gydytojas turi jaustis laisvai, ji negali varžyti judesių ar kitaip trukdyti darbui. Juolab, kai medicina yra tokia subtili sfera, ir nuo tinkamai bei laiku atliekamų veiksmų priklauso ne šiaip kažkas, o žmonių sveikata ir gyvybė. Taigi, ką derėtų žinoti gydytojui, besirenkančiam medicininę aprangą?
Pradėkime nuo apačios ir kilkime į viršų. Visų pirmiausia – medicininė avalynė. Ji kritiškai svarbi kasdienam mediko darbui. Ligoninė, poliklinika ar netgi privati klinika yra ypatingai judrios vietos, kuriose gydytojai be perstojo kažkur skuba, laksto iš aukšto į aukštą, žodžiu, visą dieną praleidžia ant kojų. Dėl šios priežasties gydymo įstaigose darbuotojai avi ne įprastus uždarus batus, o šlepetes arba basutes, kurios leidžia kojoms kvėpuoti ir netrikdo kraujo cirkuliacijos. Jei batai spaustų, gydytojo kojos bematant pavargtų ir nusilptų. Renkantis basutes ar šlepetes geriau pasirinkti didesnį dydį, nei mažesnį – tučią vietą visada galima užpildyti storesnėmis kojinėmis, o sumažinti kojos dydžio, deja, nepavyks.
Kelnės taip pat vaidina svarbų vaidmenį gydytojo darbe. Kaip ir visa medicininė apranga, kelnės turėtų būti plačios ir laisvos. Visada vertėtų patikrinti, ar medžiaga niekur nesitrina ir nedirgina odos: gydytojas su perštinčiom šlaunim – irzlus gydytojas, o tai mažina darbo produktyvumą.
Galiausiai – viršutinė dalis. Pati pirmoji taisyklė renkantis juosmens garderobą yra visuomet patikrinti, ar rankovės nemaišo rankų judesiams. Jei jos bus per ilgos, gali kibti tarp pirštų. Jei per trumpos – jausis spaudimas pečių linijoje. Tai taikoma aprangai ilgomis rankovėmis, tačiau praverčia turėti ir marškinėlius trumpomis rankovėmis. Gydytojo drabas intensyvus, tenka daug judėti, todėl su per šilta apranga galima greitai suprakaituoti, o tai sukels masišką diskomfortą. Iš kitos pusės, kartais ligoninėje gali būti vėsoka, o sustingę sąnariai taip pat neneša naudos. Visada turėkite dviejų tipų – lengvesnį ir šiltesnį – viršutinės dallies variantus.
Renkantis medicininę aprangą visada svarbiausia kreipti dėmesį į patogumą – jis kritiškas gydytojo kasdieniniame darbe. Jei nesijausite patogiai, jūsų darbo efektyvumas gali ženkliai sumažėti.
Kaip gydytojui išsirinkti patogią medicininę aprangą?
Categories:
Tags:
Comments
Kategorijos
- Gyvenimas (305)
- Pirkiniai (188)
- Internetas (129)
- Blogas (17)
- Darbas internete (25)
- SEO (12)
- Įvairios temos (214)
- Laisvalaikis (202)
- Fotografija (18)
- Kelionės (57)
- Rankdarbiai (5)
- Šventės (32)
- Moterys (117)
- Mada (52)
- Namai (269)
- architektūra (14)
- eksterjeras (25)
- Interjeras (96)
- kiemas (34)
- Sodas (9)
- Statyba (32)
- vidaus apdaila (26)
- Virtuvė (24)
- Paslaugos (299)
- Patarimai (291)
- Pramogos (59)
- Sveikata (99)
- Technologijos (102)
- Dizainas (69)
- Transportas (21)
- Verslas (297)
- Darbas (93)
- El. komercija (35)
- Energetika (1)
- Reklama (31)
- Verslo idėjos (23)
Naujausi
- Dėmesingumo praktikos: kaip jos padeda įveikti stresą ir gerina kasdienybę?
- Čiužiniai: komforto ir sveikatos pagrindas
- Įmonių finansai: pagrindiniai aspektai ir įmonės apskaitos svarba
- Colleen Hoover: šiuolaikinės romantinės literatūros fenomenu tapusios knygos
- Paskolos internetu: patogumas ir galimybės
- Vaikų ir kūdikių priežiūros priemonės iš dokrinesa.lt
- Patarimai verslui: biuro kėdės ir darbo aplinkos gerinimas
Temos
automobiliai automobiliu nuoma auto nuoma baldai blogas buhalterinė apskaita buhalterinės paslaugos butai dienos tema dovanos drabužiai el. parduotuvės elektra finansai greitas kreditas Internetas Kaunas kreditai kreditai internetu kreditas kreditas internetu logistika maistas maisto papildai nuoma paskola paskolos paskolos internetu pinigai prezervatyvai Reklama reklama internete remontas santykiai seksas SEO Seo paslaugos sportas technika vaikai vestuvės Vilnius vyrai šeima šildymas
Parašykite komentarą