Laukiamiausi 2014 metų komiksiniai filmai

comics
Dar prieš dvidešimt metų komiksinių filmų žanras tiesiog neegzistavo. Buvo vos keletas bandymų atvesti vieną ar kitą komiksų herojų į didžiuosius kino ekranus, tačiau, didesnio populiarumo susilaukė tik pavieniai filmai. Perversmas įvyko tik pastarajame dešimtmetyje. Filmai apie superherojus sulaukė tiek kritikų liaupsių, tiek ir gausaus žiūrovų palaikymo. Šie metai ir toliau džiugins šio žanro gerbėjus, nes ekranus pasieks bent keturi puikūs filmai.
Iksmenai: Praėjusios ateities dienos / X-Men: Days of Future Past
Vienareikšmiškai laukiamiausias šių metų filmas, kuris ne tik sugrąžins Ernį į didžiuosius ekranus, bet ir apjungs skirtingas laiko linijas. Siužetas painus, bet panašu, kad mutantai išgyvena ne pačius geriausius laikus ir jiems gresia visiškas sunaikinimas. Vienintelis būdas išsigelbėti – nusiųsti Ernį į praeitį ir bandyti ištaisyti praeities klaidas. Filmas kainavo ne mažiau nei 210 milijonų dolerių (neįskaičiuojant marketingo išlaidų), taigi galime tikėtis išvysti ypatingą reginį.
Kapitonas Amerika: Žiemos karys / Captain America: The Winter Soldier
Marvel kino studija neketina mažinti tempo ir šiais metais pristatys du naujus filmus. Keršytojų keliai išsiskyrė po katastrofiškų įvykių Niujorke, tačiau Kapitonas Amerika vienas neliks ir suvienys jėgas su S.H.I.E.L.D. organizacija. Filmo anonsai žada įspūdingą veiksmą ir grožį, tikime, kad siužetas taip pat nenuvils.
Nuostabusis Žmogus Voras 2 / The Amazing Spider-Man 2
Kino kūrėjai atvėrė naują puslapį Žmogaus Voro istorije ir sėkmingai atnaujino šį superherojų pirmojoje Nuostabiojo Žmogaus Voro dalyje. Piterio Parkerio laukia ne ką lengvesnis gyvenimas istorijos tęsinyje. Čia bus atskleista dar daugiau informacijos apie jo tėvų paslaptingą dingimą, o pačiam Žmogui Vorui teks susigrumti net su trimis priešais – Electro, Rhino ir Žaliuoju Goblinu.
Galaktikos saugotojai / Guardians of the Galaxy
Tai turbūt rizikingiausias Marvel bandymas praplėsti mums jau žinomos visatos ribas. Galaktikos sergėtojuose veiksmas nusikels į nepažįstamus kosmoso kampelius, kur bus pristatyta iki šiol tik komiksų skaitytojams pažįstama herojų grupė. Šio filmo laukiame su nedidele baime ir tikimės, kad jo kokybė nenusileis ankstesniems Marvel filmams.Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Kategorijos


Naujausi


Temos


automobiliai automobiliu nuoma auto nuoma baldai blogas buhalterinė apskaita buhalterinės paslaugos butai dienos tema dovanos drabužiai el. parduotuvės elektra finansai greitas kreditas Internetas Kaunas kreditai kreditai internetu kreditas kreditas internetu logistika maistas maisto papildai nuoma paskola paskolos paskolos internetu pinigai prezervatyvai Reklama reklama internete remontas santykiai seksas SEO Seo paslaugos sportas technika vaikai vestuvės Vilnius vyrai šeima šildymas