Ar papildai sportuojantiems yra būtini?

Kiekvienas aktyviai sportuojantis asmuo žino, kad greta fizinio aktyvumo labai svarbu derinti ir tinkamą mitybą bei papildus, kurie padeda kur kas greičiau pasiekti norimų rezultatų. Papildai sportui net ir šiais laikais, kai jau seniai yra įrodyta jų nauda, vis dar gana aktyviai aptarinėjami. Šiuo metu papildų pasirinkimas yra labai platus, tad kiekvienas asmuo pagal savo organizmo poreikius gana nesunkiai atras tai, kas jam atrodo tinkamiausia ir ko jo organizmas reikalauja labiausiai.

papildai sportui

Kol vieni teigia, kad sportuojantys privalo vartoti papildus, jeigu nori pasiekti puikius rezultatus, tuo tarpu kiti argumentuoja, kad papildai nėra reikalingi. Svarbiausia aktyviai sportuoti, kad asmuo galėtų užsiauginti norumus raumenis. Geriausiai į diskusijas gali atsakyti sportininkai, kurie jau daug metų gyvena sportu, tad jie paprasčiausiai žino, kas gali padėti efektyviai pasiekti geresnių rezultatų. Papildai sportuojantiems yra galimybė kur kas greičiau užsiauginti norimas kūno linijas ir tuo pačiu džiaugtis puikiai atrodančiu kūnu. Svarbiausia, kad greta to jis bus sveikas, o to turėtų siekti visi sportininkai.

Sunku vienareikšmiškai atsakyti, ar papildai sportui yra būtini. Kadangi skirtingi žmonės sportuoja dėl skirtingų priežasčių, tuo pačiu pavyksta pasiekti ir skirtingą rezultatą. Štai kol vieni siekia kuo greičiau užsiauginti raumenis, tuo tarpu kitiems sportas yra paprasčiausiai galimybė būti kur kas sveikesniais. Jeigu nenorite savo kūno patobulinti, tokiu atveju papildai Jums neturėtų būti reikalingi. Visgi, jeigu norite, kad organizmas būtų pripildytas reikalingų medžiagų ir tokiu atveju greta sporto pavyktų kartu su papildais pasiekti maksimaliai geresnių rezultatų, tokiu atveju mes Jums paprasčiausiai rekomenduojame gerti papildus, kurie yra subalansuoti sportui. Kadangi jų pasirinkimas šiuo metu yra itin platus, natūralu, kad pirmiausia norisi palyginti skirtingas alternatyvas ir iš jų pasirinkti tai, kas reikalinga ir kas tinka. Juk ne visi papildai yra vienodi. Kai kurie naudingi ne tik sportuojantiems asmenims, tačiau visiems, kurie nori būti sveiki ir laimingi.

Šiuo metu papildų pasirinkimas yra labai platus, tad natūralu, jog daugeliui žmonių kyla klausimas, ar visi papildai yra naudingi. Apskritai, žmogaus organizmui gauti reikalingą kiekį vitaminų iš maisto yra gana sunku, tad geri papildus reikia. Šiuo atveju svarbiausia yra tai, kad jūsų pasirinkti papildai būtų reikalingi ir naudingi. Kadangi šiuo metu papildų pasirinkimas yra toks platus – daugelis žmonių lygina, derina ir apgalvoja, kokie yra geriausi ir kokie padeda efektyviai pasiekti maksimaliai geriausių rezultatų. Ir tai natūralu įvertinus tai, kad vieni geriau atlieka savo funkcijas, o tuo tarpu kiti ne tokie puikūs. Dažnai derinant ir lyginant pavyksta rasti geriausius. Tačiau jeigu norite bent kiek sutaupyti laiko – siūlome įvairiuose forumuose internete skaityti kitų žmonių paliktus komentarus. Tai Jums leis susidaryti nuomonę, ko galima tikėtis.

Papildai sportui labai reta būna žalingi. Dažniausiai šalutinis poveikis pasireiškia tik tuomet, kai žmogus pasirenkama jam netinkamus papildus. Paprasčiausiai tokiu atveju prasideda alerginė reakcija, kurios galima išvengti pasitarus su specialistu, kuris gali rekomenduoti, kokie papildai Jums tinka labiausiai ir kurie reikalingi Jūsų organizmui.

 

 

Papildai sportui: amino rūgščių svarba

papildaiKiekvienas sportuojantis profesionalas ar mėgėjas žino, kad geriausi rezultatai pasiekiami laikantis griežto grafiko ir padedant organizmui įveikti kliūtis. Daugeliui sportininkų tam reikalingi papildai sportui. Šiandien papildų gausa tokia didžiulė, kad pradedantiems sportininkams net sunku išsirinkti, ką reikėtų ir būtų naudinga vartoti norint pasiekti geresnių rezultatų.

Todėl geriausiai pasikonsultuoti su profesionaliu treneriu, kuris paaiškins, kokių maisto medžiagų reikia Jūsų organizmui siekiant skirtingų tikslų arba kreiptis į maisto papildų eskpertus – PerfectBody. Dažniausiai sportininkams praverčia produktai, sudėtyje apjungę BCAA amino rūgštis. Tai šakotosios amino rūgščių grupės medžiagos, kurios naudingos ne tik pradėjus sportuoti, bet ir treniruojantis profesionaliai bei intensyviai. BCAA sudėtyje yra leucinas, valinas ir izoleucinas. Šios amino rūgštys papilduose suderintos taip, kad maisto papildai sportui su tokiu deriniu turėti nemažai teigiamų savybių.

Augina raumenis. Dažniausiai sportininkai maisto papildus su amino rūgštimis labiausiai vertina todėl, kad tai puikus raumenų augimo skatintojas. Reguliariai geriant tokio tipo papildus galima pagreitinti raumenų augimą.

Išryškina raumenis. Kuris sportuojantis sporto klubo narys nenori matyti treniruočių rezultatų? Tokio tipo maisto papildai kaip tik padeda rezultatus pamatyti greičiau. Amino rūgštimis praturtinti maisto papildai išryškina raumenis ir suteikia jiems daugiau apimties.

Padeda atsipalaiduoti. Maisto papildai atlieka ir dar vieną svarbią funkciją – padeda organizmui atsipalaiduoti po fizinio krūvio. Tad papildai sportui su šakotųjų grandžių kompleksais – puikus pasirinkimas. Jie padeda organizmui atsigauti po treniruotės, leidžia jam atsipalaiduoti ir pailsėti. Po intensyvaus sporto nesijausite nuvargę, persitempę ar išsekę, galėsite ramiai pailsėti.

 

Reikia žinoti, jog norint pajusti maisto papildų rezultatus, reikia tinkamai juos naudoti. Nepakanka vien norint didesnių raumenų prigerti maisto papildų su amino rūgštimis ir laukti, kol raumenys išpamps. Labai svarbu laikytis tinkamo sporto ir mitybos rėžimo. Be to, pagal tai, kokių rezultatų siekiate ir kaip intensyviai treniruojatės, reikėtų pasirinkti ir maisto papildus. Papildai sportui su BCAA amino rūgštimis gali būti pačių įvairiausių rūšių. Pagal savo kriterijus ir poreikius išsirinkite Jums labiausiai tinkantį variantą. Kaip tai padaryti? Geriausia apsilankyti patikimoje interneto parduotuvėje ir apžvelgus siūlomą asortimentą pasikonsultuoti su parduotuvėje online budinčiu konsultantu. Jis padės išsirinkti, patars ir atsakys į visus kamuojančius klausimus.