10 įkvepiančių filmų apie verslą ir verslo pradžią

kinasLabai mėgstu kiną. Žiūriu ištisai gerus ir nelabai filmus. Kartais tai darau paslapčia, iki išnaktų, nes mano šeimai kai kurie žanrai nepatinka. Vienas tokių yra istoriniai, autobiografiniai ir sporto tematikos filmai. Su sportu viskas aišku, o štai biografinės dramos gali būti nuobodžios. Kad verslą vystyti būtų paprasčiau, reikia kartais save „pamaitinti“ tam tikra doze motyvacijos. Kino filmai – puikus būdas. Ypač žiemą, kai į lauką nesinori nosies kišti.

Pristatau savo verslo filmų TOP10

  1. Aviatorius. Šis filmas pasakoja apie investuotoją ir išradėją Howardą Hughesą, kuris buvo laikomas keistuoliu ir pamišėliu. Jis aklai tikėjo savo aviacijos išradimų sėkme, nors ne kartą jo kelias į sėkmę buvo duobėtas. Filmas apdovanotas keliais Oskarais ir dar daugiau kitų apdovanojimų.
  2. Socialinis tinklas. Šis filmas yra labai panašus į Facebook pradininko Marko Zuckenbergo istoriją, tačiau iš tiesų, tai meninis filmas, o ne biografinis. Taip pat įvertintas daugybe įvairių apdovanojimų, nors aktoriai ir nėra pirmo ryškumo Holivudo žvaigždės.
  3. Elektros lemputė. Filmas apie du nevykėlius, kurie tiki savo idėja. Pardavinėjo jie visokius niekučius, kol pagaliau sugalvojo pasigaminti vieną daikčiuką, kuris turėjo sudrebinti pasaulinę rinką. Be pinigų, prasilošę, susikomplikavusiais santykiais šeimoje jie sugebėjo įgyvendinti svajonę.
  4. Ieškantys laimės. Pardavėjas neteko visko. Tuoj neteks ir sūnaus, nes neturi nei namų, nei pinigų. Jo sunki karjera pavaizduota šiame filme primena daugelio turtingų žmonių pradžią. Pagrindinį herojų įkūnijo garsus Holivudo aktorius Willas Smithas su sūnumi Jadenu.
  5. Koko prieš Chanel. Mados industrija yra labai didelė ir galinga. Šis filmas pasakoja apie Koko Chanel ir jos mados industrijos gimimą. Filmas prancūziškas, pagrindinį vaidmenį atliko žymi prancūzų aktorė Audrey Tautou.
  6. Tarpininkai. Du vyrukai sumąsto puikią idėją – sukurti pornografinį interneto puslapį, o už nuotraukų peržiūrą imti pinigus. Jiems reikalingos investicijos, o taip pat ir galingi draugai. Apie internetinį verslą iki didžiojo burbulo sprogimo. Beje, tai komedija.
  7. 3 idiotai. Labai nuotaikingas filmas. Tiesa, jis indiškas, iš Bollywoodo. Jame vaidina garsiausi Indijos aktoriai ir parodo jaunimo studijas bei verslo pradžią. Linksmas, bet nemažai pamąstymų sukeliantis filmas.
  8. Jobs. Tai Apple įkūrėjo Steve Jobs istorija, kuri labai laukiama Lietuvoje (pasirodys rugsėjį). Jobsą įkūnijo žymus Hollivudo aktorius Ashtonas Kutcheris, beje, labai realistiškai. Šiam filmui pranašaujama nemažai apdovanojimų.
  9. Gal tai – meilė. Šis fimas tinka žiūrėti su visa šeima. Jis pasakoja apie dviejų žmonių meilę. Įdomu tai, kad pagrindinis herojus įkuria interneto parduotuvę, kuri prekiuja sauskelnėmis… Beje, pagrindinį herojų Oliverį vaidina Ashtonas Kutcheris, kuris taip pat yra kelių sėkmingų startupų bendrasavininkis ir investuotojas.
  10. Wallstrytas. Jau klasika tapęs filmas apie akcijų brokerius, bet kokia kaina siekiančius savo tikslo – daugiau pinigų. Vaidina visas Holivudo žvaigždynas – Michaelas Douglas, Charlie Sheenas, o filmą režisavo garsus režisierius Oliveris Stone.

Šia filmai duoda nemažai minčių apie verslą ir prioritetus gyvenime. Iš esmės, jie apie prioritetus, kurie sudėliojami ne visai teisingai, dėl to pasekmės būna labai sunkios. Kai turėsite laisvo laiko žiemą – pasižiūrėkite keletą filmų iš šio sąrašo.Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Kategorijos


Naujausi


Temos


automobiliai automobiliu nuoma auto nuoma baldai blogas buhalterinė apskaita buhalterinės paslaugos butai dienos tema dovanos drabužiai el. parduotuvės elektra finansai greitas kreditas Internetas Kaunas kreditai kreditai internetu kreditas kreditas internetu logistika maistas maisto papildai nuoma paskola paskolos paskolos internetu pinigai prezervatyvai Reklama reklama internete remontas santykiai seksas SEO Seo paslaugos sportas technika vaikai vestuvės Vilnius vyrai šeima šildymas