Automobilių nuoma Vilniuje: ką reikėtų žinoti?

automobiliu nuoma VilniujeAutomobilių nuoma Vilniuje ar bet kuriame kitame mieste yra kasmet vis labiau populiarėjanti paslauga. Automobilio nuoma gali praversti ne tik sugedus nuosavam automobiliui, bet ir ieškant transporto svarbiai šventei ar ypatingai progai. Tačiau ką reikėtų žinoti apie automobilių nuomos tvarką, jei automobilių nuomai ieškote pirmą kartą?

Pasidomėkite rinka

Pirmiausia, prieš rinkdamiesi automobilį nuomai, pasidomėkite, kokius automobilius siūlo verslininkai. Kartais nutinka taip, jog žmogus ieško automobilio nuomai, nors tokio nuomojamuose punktuose netgi nėra. Todėl pirmiausia labai svarbu išanalizuoti rinką. Be to, tai ypač aktualu tuomet, kai ieškomas išskirtinis transportas. Pavyzdžiui, nuomai ieškote džipo, kabrioleto ar autobusiuko. Tikrai ne kiekvienam nuomos punkte rasite šiuos automobilius, todėl apie tai geriau pasidomėti iš anksto.

Kur ieškoti?

Dažniausiai visi verslininkai, siūlantys automobilius nuomai turi savo interneto svetaines. Internetas – geriausias ir greičiausias būdas surasti tai, ko ieškote. Galite nesugaišdami daug laiko apžvelgti kelias ar keliolika automobilių nuoma Vilniuje užsiimančias įmones ir susipažinti su jų teikiamomis paslaugomis. Tuomet išsirinkus, teliks rezervuoti automobilį. Labai svarbu automobilio nuomai ieškoti iš anksto. Pavyzdžiui, rezervuoti norimą modelį likus keliems mėnesiams iki reikalingos datos. Taip būsite tikri, jog gausite būtent tą modelį, kurio norite. Be to, išvengsite nemalonių staigmenų, kai užsakant automobilį paskutinę akimirką, tenka rinktis iš to, kas yra.

Kuo pasirūpinti?

Užsakius automobilį ir jį rezervavus, teliks sumokėti avansą ir pasirašyti nuomos paslaugų teikimo sutartį. Labai svarbu prieš pildant dokumentus būti tikriems, jog paslaugos tiekėjas užtikrins tinkamas nuomos sąlygas bei pasirūpins visais aktualiais klausimais. Pavyzdžiui, nepamirškite, jog sutartyje turėtų būti įrašyti nuomotojo ir nuomininko įsipareigojimai. Jums automobilį nuomojanti įmonė turėtų užtikrinti kokybišką automobilio draudimą, visą techninę priežiūra nuomos metu, draudimą nuo nelaimingų atsitikimų, žvėrių. Taip pat nepamirškite pasidomėti, kas turi teisę vairuoti nuomotą automobilį ir kiek vairuotojų gali važinėti sau automobiliu. Tai ypač aktualu tais atvejais, kai ieškoma ilgalaikė automobilių nuoma Vilniuje. Pavyzdžiui, kelionei ar komandiruotei. Tokiu atveju tikimybė, kad automobilį vairuos ne vienas žmogus, gana didelė. Todėl reikėtų iš anksto pasidomėti, kokio amžiaus žmonės galės vairuoti automobilį bei koks yra reikalavimas jų vairavimo stažui.
 


Categories:

,

Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *