Baldai mažuose kambariuose: 5 patarimai

miegamojo baldaiMažos erdvės visada sukelia nemažai galvos skausmo tiek šeimininkams, tiek projektuotojams. Kaip tikslingai ir efektyviai išnaudoti keletą centimetrų laisvos vietos? Kaip išspręsti tam tikrus iššūkius? Vienas iš variantų yra tiesiog nusipirkti tokius baldus, kurie tilptų. O kas, jei neišeina? Ypač daug problemų miegamuosiuose kambariuose, kur įsigyjamos šeimyninės lovos „pavagia“ keletą ar keliolika centimetrų vietos iš spintų ir komodų.
Patarimo kreipėmės į Baldai4U ekspertus ir štai ką jie mums patarė:

  1. Miegamajame planuokite savo lovą atsižvelgdami į vietos trūkumą. Stenkitės įsigyti aukštą lovą su talpia patalynės dėže, į kurią galėsite sudėti ir daugiau daiktų. Taip susitaupys vietos kituose kambariuose arba į patalynės dėžę bus galima sudėti žieminius rūbus vasarai, avalynę ir kitus daiktus.
  2. Išnaudokite erdvę virš galvos. Kaip tai padaryti? Jei lovą perkate iš baldų parduotuvės, pabandykite ant jos atsisėsti ir ištieskite nugarą. Tada metru išmatuokite atstumą nuo grindų iki jūsų galvos. Pridėkite dar 10 centimetrų. Tai jūsų lovos erdvė. Aukščiau esanti erdvė gali būti skirta papildomiems baldams – įvairioms spintelėms ir lentynoms. Aišku, jei nuo vieno krašto yra tarpas iki sienos, dar reiktų ten pasimatuoti ir atsistojus. Perkant aukštą lovą stovinčio žmogaus ūgis gali būti mažesnis, nei atsisėdusio ant lovos.
  3. miegamasisStumdomos durys miegamajame. Suprantame, kad miegamasis turi turėti puikią garso izoliaciją, tačiau kartais tai nėra labai aktualu. Jei durys turėtų vertis į vidų, rekomenduojame pagalvoti apie stumdomų durų variantą – taip sutaupysite bent 90 cm. plotą už durų, kurį galima panaudoti komodai ar spintai.
  4. Pagal užsakymą gaminti baldai. Užsakomi baldai turi vieną didelį pranašumą prieš gatavus – juos galima pagaminti milimetrų tikslumu. Jei jums reikia spintelės 24,5 cm gylio, tokią meistrai ir pagamins, todėl galite drąsiai planuoti šalia esančius baldus. Visada miegamajame atsiminkite, kad lovos išmatavimai skiriasi nuo čiužinio. Jei miegate ant 160×200 cm čiužinio, reiškia lova gali būti 180 cm ar net daugiau, priklausomai nuo to, kokios konstrukcijos rėmas.
  5. Išnaudokite lubas. Skamba keistai, bet šiuolaikiniai baldininkai randa būdų, kaip išnaudoti lubas, ypač, jei jos nėra pakabinamos, o betoninės. Ten galima įgręžti stiprias laikmenas ir pakabinti net hamaką, kuriame laisvai telpa ir du žmonės. Dviračių kabinti palubėje miegamajame nerekomenduojame, tačiau kai kuriuos daiktus tikrai galima patupdyti neišnaudojamoje erdvėje bent laikinai.

Tikrai puikūs patarimai, ar ne tiesa? Baldai4U specialistai visada pasiruošę padėti…
 


Categories:

, ,

Comments

Įrašo “Baldai mažuose kambariuose: 5 patarimai” komentarų : 1

  1. lovos avataras

    Puikus straipsnis, nes kaip tik norime išnaudoti visą erdvę mažame miegamojo kambaryje. Dėl to tikrai aktualu, kad baldai būtų kokybiški, nes gaminami nestandartiniai baldai turi būti gaminami profesionalų. Tikrai reikės labai apsvarstyti lovos pasirinkimą tam, kad joje esanti patalynės dėžė būtų puiki vieta daiktams.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Kategorijos


Naujausi


Temos


automobiliai automobiliu nuoma auto nuoma baldai blogas buhalterinė apskaita buhalterinės paslaugos butai dienos tema dovanos drabužiai el. parduotuvės elektra finansai greitas kreditas Internetas Kaunas kreditai kreditai internetu kreditas kreditas internetu logistika maistas maisto papildai nuoma paskola paskolos paskolos internetu pinigai prezervatyvai Reklama reklama internete remontas santykiai seksas SEO Seo paslaugos sportas technika vaikai vestuvės Vilnius vyrai šeima šildymas