Degalinės valdymo programa

Ko reikia, jei norite valdyti savo degalinę? Specialaus pastato, kuro talpų, kolonėlių, priešgaisrinių priemonių pagal keliamus reikalavimus ir viskas? Deja, ne visai. Reikalinga degalinės valdymo programa, kuri padeda suvaldyti visas degalinės operacijas. Juk kiekvienam užsipylusiam degalų reikia už juos apmokėti. O kur dar papildomos prekės ir paslaugos? Juk degalinėje bus ir kavos, o gal net ir plovykla ar bent jau oro kompresorius padangoms pripūsti.

Kas yra ta degalinės valdymo programa?

degalines valdymo programaTai speciali programinė įranga, diegiama degalinės administracijos ir kasos kompiuteriuose, prijungiama prie POS terminalų, kad viskas veiktų paprastai ir efektyviai. Jos pagrindinė funkcija – fiksuoti degalinės darbą, tiekimą ir pardavimus.
Degalinės valdymo programa susideda iš kelių modulių, kuriuos nesunkiai galima pritaikyti pagal kiekvieno užsakovo poreikius. Tai reiškia, kad užsakovas pats nusako, kaip bus vykdomas tiekimo ir pardavimo procesas, o programinės įrangos kūrėjai padaro visa kita.
Moduliai yra pakankamai lankstūs, kad juos būtų galima diegti ir skirtingai nei vienoje iš degalinių tinklo degalinių. Tai reiškia, kad viena tinklo degalinė gali turėti vienokius procesus, o kita – kitokius, nors esmė lieka ta pati.
Funkcijų sąrašas iš ties ilgas. Bet tai yra pačios reikalingiausios funkcijos. Tarp jų yra ir rinkodarai reikalingos savybės – kortelių ir nuolaidų kodų nuskaitymas. Tai reiškia, kad tam tikriems klientams galima suteikti nuolaidas ir jas apskaityti. Dar viena iš funkcijų – rezervuarų stebėjimas realiu laiku. Programa parodo, kiek kuro liko rezervuaruose, kad administratorius galėtų laiku jo užsakyti iš tiekėjų. Kolonėlių blokavimas – dar vienas svarbus procesas, ypač kai degalinėje yra daugiau nei viena kolonėlė. Tai leidžia sustabdyti kuro pylimąsi per tam tikras kolonėles ir jį vėliau aktyvuoti automatiškai.
Degalinės valdymo sistema valdo kiekvieną degalų lašą. Tai efektyvi priemonė degalinės savininkams realiu laiku žinoti realią padėtį ir atitinkamai reaguoti į susidariusias krizines situacijas. Aišku, viskas lengvai prijungiama prie buhalterinės apskaitos programų, kad apskaita būtų atliekama kur kas paprasčiau ir lengviau. Liks tik susitikrinti kvitų ataskaitas ir grynųjų kasą.
Degalinių savininkai turėtų visada ieškoti tik geriausių sprendimų. Lietuvoje tokių yra ne vienas, tad renkantis būtina pasverti visus UŽ ir PRIEŠ.


Categories:


Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Kategorijos


Naujausi


Temos


automobiliai automobiliu nuoma auto nuoma baldai blogas buhalterinė apskaita buhalterinės paslaugos butai dienos tema dovanos drabužiai el. parduotuvės elektra finansai greitas kreditas Internetas Kaunas kreditai kreditai internetu kreditas kreditas internetu logistika maistas maisto papildai nuoma paskola paskolos paskolos internetu pinigai prezervatyvai Reklama reklama internete remontas santykiai seksas SEO Seo paslaugos sportas technika vaikai vestuvės Vilnius vyrai šeima šildymas