Ką geba mūsų išmanieji telefonai mobiliųjų programėlių pagalba

Išmanieji telefonai šiomis dienomis pakeitė daugybę anuomet kasdieniais mums buvusių prietaisų, tačiau akivaizdu, kad kasmet jų funkcionalumas ir siūlomos galimybės tampa dar didesnės. Todėl labai įdomu iš arčiau pažvelgti į keletą įdomių ir naudingų funkcijų, kurias gali pasiūlyti šiuolaikiniai išmanieji telefonai mobiliųjų programėlių pagalba.

Galite piešti ir rašyti ranka

Šiuolaikiniai naujausi išmanieji telefonai savo vartotojams suteikia galimybę piešti ir rašyti ranka. Žinoma, visą tai patogiausia daryti planšetiniuose kompiuteriuose, tačiau dabartinėje rinkoje galima rasti ir ne vieną dideliu ekranu pasižymintį išmanųjį telefoną. Norint naudotis tokiomis išmaniojo telefono funkcijomis vertėtų pasitelkti tam skirtus pieštukus – puikiu pavyzdžiu gali tapti pieštukai Stylus. Todėl jei mėgstate naudotis grafinio dizaino programomis ar nepraleidžiate progos savo užrašus papildyti ranka, tai galite padaryti ir savo išmaniajame telefone.

Telefono valdymas jo neliečiant

Ar žinojote, kad savo išmanųjį telefoną jūs galite valdyti ir jo neliesdami? Tam jums tereikia į išmanųjį telefoną atsisiųsti valdymo judesiais mobiliąją programėlę. Ir tiesą sakant nors tai iš pirmo žvilgsnio gali pasirodyti kaip nebūtina funkcija, vos tik ją išbandysite nė akimirkai nebenorėsite jos atsisakyti. Tai suteiks jums galimybę įjungti muziką, pasirinkti vaizdo įrašus ar atsakyti į skambučius vos vienu savo rankos mostelėjimu. O tai reiškia, kad savo išmaniuoju telefonu galėsite naudotis net ir labai neįprastose ir sudėtingose situacijose.

Saugus ir patogus vairavimas

Jei jums dažnai tenka vairuoti tamsiuoju paros metu, į savo išmanųjį telefoną galite įsirašyti mobiliąją programėlę, padedančią jums savo automobilio stikle matyti savo vairavimo greitį ir netgi GPS pagalba veikiantį žemėlapį, kuris jums padės nepasiklysti ir visuomet žinoti, kuria kryptimi jūs vykstate. Tokiu atveju tiesiog pasirūpinkite, kad jūsų išmaniojo telefono ekranas būtų pakankamai ryškus. Kuomet įjungsite programėlę ir padėsite telefoną priešais priekinį stiklą, stikle matysite aiškią išmaniajame telefone rodomos informacijos projekciją.

Žinučių siuntimas per kompiuterį

Galbūt jūsų išmaniojo telefono baterija visiškai išseko ir jums žūtbūt reikia susisiekti su savo draugais ar kolegomis? Atsisiuntę reikiamą mobiliąją programėlę visą tai galėsite padaryti be jokių sunkumų. Tam pritaikytos mobiliosios programėlės sinchronizuoja išmanųjį telefoną su kompiuteriu arba planšete ir suteikia vartotojui galimybę valdyti SMS ir MMS žinutes per savo el. pašto dėžutę. Tuomet visos žinutės, susietos su jūsų telefono numeriu, pasirodys jūsų kompiuterio ekrane.

Geresnių sprendimų priėmimas

Kartais mums tiesiog reikia patarimo! Net jei esame iš tų žmonių, kurie yra linkę sprendimus priimti patys, anksčiau ar vėliau tenka susidurti su įvairiomis gyvenimiškomis situacijomis, kuomet norime patarimo iš šalies. Laimei, šiandien tokį patarimą gali suteikti ir mobiliosios programėlės, padedančios lengviau priimti geresnius sprendimus. Pavyzdžiui, galbūt jūs jau kurį laiką svarstote, kokį restoraną pasirinkti būsimam pasimatymui? Norėdami sutaupyti daugiau laiko ir priimti teisingą sprendimą, išmaniajame telefone galite nurodyti jums prieinamus pasirinkimus, pateikti papildomus duomenis ir leisti mobiliajai programėlei pateikti pasiūlymą.

Didesnis saugumas

Jei jums pakankamai dažnai tenka namo grįžti vėlyvu metu ir gatvėje jaučiatės labai nejaukiai, visuomet į savo išmanųjį telefoną galite atsisiųsti daugiau saugumo suteikiančią mobiliąją programėlę, kuri padeda lengviau nusiraminti ir apsisaugoti nuo potencialaus pavojaus. Tokio pobūdžio mobiliųjų programėlių pagalba galima ne tik išsiųsti SOS žinutę savo pagrindiniams kontaktams, tačiau taip pat įrašyti vaizdo ir garso medžiagą, sekti savo GPS lokaciją ir nustatyti laikmatį, kurio pagalba automatiškai jūsų draugams bus išsiųstas pavojaus pranešimas, jei jūs laiku jo neišjungsite.

Daugiau: https://priedaimobiliems.lt


Categories:


Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Kategorijos


Naujausi


Temos


automobiliai automobiliu nuoma auto nuoma baldai blogas buhalterinė apskaita buhalterinės paslaugos butai dienos tema dovanos drabužiai el. parduotuvės elektra finansai greitas kreditas Internetas Kaunas kreditai kreditai internetu kreditas kreditas internetu logistika maistas maisto papildai nuoma paskola paskolos paskolos internetu pinigai prezervatyvai Reklama reklama internete remontas santykiai seksas SEO Seo paslaugos sportas technika vaikai vestuvės Vilnius vyrai šeima šildymas