Kaip nugalėti drovumą prieš įsigyjant sekso lėlę?

Vyrus, taip pat kaip ir moteris, tam tikra prasme galima suskirstyti į dvi grupes. Daliai vyrų sekso lėlė yra įprasta pirkinys, nesukeliantis jokio drovumo ar diskomforto. Tuo tarpu kita dalis vyrų drovisi ir mano, kad sekso lėlė jų namuose būtų kažkas gėdingo ir nepadoraus. Tokią nuomonę įtakoja įgimtas temperamentas, tokios būdo savybės kaip drovumas ir net auklėjimas. Kaip tokiems vyrams nugalėti drovumą, jei sekso lėlė yra jų geidžiamas pirkinys, nuo kurio sulaiko tik nedrąsumas ir kuklumas? Jiems pravers mūsų padrąsinantys patarimai.

Sekso lėlę turi daugybė vyrų

Jei manote, kad sekso lėlė yra kažkas labai išskirtinio ir jūs vienintelis, trokštantis ją turėti savo namuose, labai klystate. Apie seksualiniam pasitenkinimui skirtas prekes mūsų visuomenėje nepriimta garsiai kalbėti ar girtis. Tačiau tai nereiškia, kad jūs būtumėte kone vienintelis vyras Lietuvoje, kurio namuose bus sekso lėlė. Jūs juk nežinote, galbūt ir jūsų bičiulis ar kaimynas mėgaujasi silikoninės gražuolės draugija ir apie tai niekam nepasakoja.

Patogesnis pirkimo būdas

Be abejo, ateiti į fizinę parduotuvę, apžiūrėti visas sekso lėles, išsirinkti labiausiai patinkančią ir dar užduoti keletą klausimų konsultantui nėra labai drąsu. Tad jei negalite tam ryžtis, rinkitės pirkimą internetu. Taip bus žymiai drąsiau, patogiau ir paprasčiau. Be to, kadangi tokia prekė kaip sekso lėlė dažniausiai įsigyjama internetinėse parduotuvėse, jose rasite ir kur kas platesnį jų pasirinkimą.

Konfidenciali pakuotė

Jei jus tai padrąsins, pasidomėkite kaip bus pristatyta sekso lėlė. Dauguma internetinių parduotuvių šias prekes pristato konfidencialioje pakuotėje, tad nei kurjeris, nei jūsų kaimynai nežinos koks pirkinys atkeliavo į jūsų namus. Be to, kai kurios internetinės parduotuvės suteikia galimybę ištrinti jūsų duomenis iš pirkėjų sąrašo, kas dar labiau padidina saugumo jausmą.

Sekso lėlė nėra vienintelis savęs patenkinimui skirtas žaisliukas

Silikoninė sekso lėlė nėra vienintelis pirkinys, skirtas tik vyrams. Pavyzdžiui, masturbatoriais prekiauja dauguma erotinių prekių parduotuvių ir vyrai drąsiai jose perka bei konsultuojasi dėl tinkamiausių modelių. Pagalvokite, juk sekso lėlė praktiškai niekuo nesiskiria nuo šių, taip pat pasitenkinimui skirtų žaisliukų. Netgi atvirkščiai, tai, kad galite sau leisti įsigyti sekso lėlę vietoje pigaus vienkartinio masturbatoriaus, turėtų kelti savigarbos, o ne gėdos jausmą.

Lytinis potraukis yra natūralus kiekvieno sveiko vyro jausmas

Kartais vedini drovumo vyrai per daug sudėtingai į viską žvelgia. Ką gi reiškia, jei vyro namuose atsiranda sekso lėlė? Atsakymas labai paprastas – tai reiškia, kad vyras yra seksualiai pajėgus ir jaučia lytinį potraukį. Ir čia ne vieta apmąstymams kodėl jis neturi tikros sekso partnerės ar kodėl nesirenka vienkartinių lytinių santykių. Beje, kalbant šia tema, netgi moteriškos lyties atstovės tikriausiai teiktų pirmenybę vyrui, kurio lovoje guli sekso lėlė, nei tam, kuris kone kasdien ieško vis naujos sekso partnerės. O ar reikia gėdytis to, kad esate lytiškai pajėgus, tikriausiai atsakyti nereikia. Kiekvienam suaugusiam žmogui žinoma, kad seksualinis potraukis yra natūralus visų mūsų organizmuose vykstantis procesas.

Tad jei galvojate, kad sekso lėlė gali tapti jūsų gyvenimo praskaidrinimu ir geros savijautos nešėja, meskite šalin abejones ir drovumą. Kaip sakė JAV rašytojas R. Bachas: „kas nori – ieško galimybių, kas nenori – priežasčių“. Vadovaukitės šiuo posakiu ir pildykite savo norus, kurie yra tiesiausias kelias į pilnavertį gyvenimą.


Categories:

,

Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Kategorijos


Naujausi


Temos


automobiliai automobiliu nuoma auto nuoma baldai blogas buhalterinė apskaita buhalterinės paslaugos butai dienos tema dovanos drabužiai el. parduotuvės elektra finansai greitas kreditas Internetas Kaunas kreditai kreditai internetu kreditas kreditas internetu logistika maistas maisto papildai nuoma paskola paskolos paskolos internetu pinigai prezervatyvai Reklama reklama internete remontas santykiai seksas SEO Seo paslaugos sportas technika vaikai vestuvės Vilnius vyrai šeima šildymas