Keltuvai ir jų rūšys

keltuvaiKeltuvai – tai prietaisas, be kurio statybų darbai sustotų, gaisrininkai nelaimės atveju negalėtų pakilti į viršutinius daugiabučio aukštus, o sunkius krovinius tektų tampyti rankomis, kaip egiptiečiai nešiojo piramidžių akmenis. Tad iš pirmo žvilgsnio ne toks jau ir populiarus prietaisas, išties palengvino ne vieno darbininko gyvenimą. Specialistai puikiai žino, kokie keltuvai yra ir kam jie skirti, tačiau jei nusprendėte savo namą statyti patys, turėtumėte žinoti pagrindines keltuvų rūšis ir jų paskirtį.

Žirkliniai keltuvai. Šie keltuvai tinka patiems įvairiausiems darbams, kurie yra susiję su pastato stiklo konstrukcijų priežiūra, dažymu, iš metalo juostų suformuotų konstrukcijų įrengimu, valymu, virinimu, elektronikos bei ventiliacijos sistemų priežiūra. Žirkliniais keltuvais galima naudotis ir patalpose ir lauke. Tai daugiafunkcinis prietaisas, užtikrinantis didelį krovumą, stabilumą ir lengvą valdymą. Beje, šių keltuvų nuoma yra viena populiariausių.

Alkūniniai keltuvai. Šiuos keltuvus galima skirstyti į dvi grupes: dyzelinius ir akumuliatorinius.  Pastarieji yra skirti dirbti patalpose, sunkiai pasiekiamose vietose. Tuo tarpu, dyzeliniai alkūniniai keltuvai – puikus ir saugus pasirinkimas, jei darbuojatės lauke, nelygioje vietoje. Be to, alkūninis keltuvas leidžia nesunkiai pakelti krovinius ir juos pergabenti per kliūtį.

Teleskopiniai keltuvai. Tokius keltuvus dažniausiai naudoja gaisrininkai ir statybininkai, kurie turi dirbti išties dideliame aukštyje: valyti langus, keisti gatvės žibintų lempas ir pan. Tai stabilūs, saugūs ir patikimi prietaisai.

Krovinių keltuvai. Dauguma darbų statybos aikštelėje yra susiję su statybinių medžiagų ir žmonių transportavimu, todėl be statybinių keltuvų ir darbo platformų išsiversti labai sunku, o dažnais atvejais tiesiog neįmanoma. Krovinių keltuvai užtikrina, kad darbai būtų atlikti saugiai, operatyviai ir efektyviai. Be to, reikia pažymėti, kad dauguma šių keltuvų turi gana paprastą elektroninį valdymą, kuris užtikrina ir tolygią judesio pradžią, ir tylų darbą.

Tiesa, reikia pripažinti, kad keltuvai nėra populiarus pirkinys tarp paprastų, laisvai samdomų darbininkų ar statybininkų, todėl, jei keltuvo jums reikia tik kuriam laikui, nesukite sau galvos ir pasinaudokite keltuvų nuoma. Tai optimaliausias pasirinkimas, jei darbus norite atlikti saugiai, kokybiškai ir „nenuskriausti“ savo piniginės.Comments

Įrašo “Keltuvai ir jų rūšys” komentarų : 1

  1. keltuvai avataras

    Straipsnis paprastas ir informatyvus, lengvai pateikta informacija susiskaitė akimirksniu. 🙂

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Kategorijos


Naujausi


Temos


automobiliai automobiliu nuoma auto nuoma baldai blogas buhalterinė apskaita buhalterinės paslaugos butai dienos tema dovanos drabužiai el. parduotuvės elektra finansai greitas kreditas Internetas Kaunas kreditai kreditai internetu kreditas kreditas internetu logistika maistas maisto papildai nuoma paskola paskolos paskolos internetu pinigai prezervatyvai Reklama reklama internete remontas santykiai seksas SEO Seo paslaugos sportas technika vaikai vestuvės Vilnius vyrai šeima šildymas