Kodėl UAB steigimą patikėti profesionalams?

UAB steigimasLabai daug žmonių, kurie nusprendžia pradėti savo verslą, įmonę steigia patys, nes tikisi, kad savarankiškas UAB steigimas kainuos pigiau ir viskas klosis, kaip sviestu patepta. Deja, realybė dažniausiai būna visiškai kitokia. Tad galima drąsiai teigti, kad steigti įmonę savarankiškai – nenaudinga. Štai keletas faktų, kurie tai tik įrodys.

Faktas Nr. 1: laikas, kurį sugaišite, steigdami įmonę, gali būti produktyviai išnaudotas svarbesniems darbams, pavyzdžiui, sėkmingo verslo marketingo strategijos kūrimui ar įmonės įvaizdžio formavimui. Tiesa, pats UAB steigimas gana greitas procesas, įmonė gali būti įsteigta per 2-5 darbo dienas nuo tada, kai „Registrų centrui“ pristatote visus reikalingus dokumentus. Kita vertus, vertėtų įvertinti ir tai, kad šių dokumentų surinkimas dažnai trunka ilgiau nei pačios įmonės įsteigimas. Tuo tarpu, nusprendę pasitikėti profesionalais, užtruksite vos kelias valandas ir patirsite mažiau streso.

Faktas Nr. 2:  sakoma, kad iš svetimų ar savų klaidų mokomasi, bet ar tikrai UAB steigimas yra ta vieta, kurioje norite klysti? Paprastai jaunieji verslininkai, nusprendę steigti savo įmonę, nėra iki galo susipažinę su visa procedūra, todėl praleidžia nemažai laiko bandydami išsiaiškinti, ką, kaip ir kada reikia padaryti. O kai sudėtingos informacijos yra labai daug ir ji dar visai „šviežia“, tikėtina, kad, pildant dokumentus, privelsite klaidų. Tokiu atveju UAB steigimas užsitęs tikrai ilgiau, nei planavote ar norėtumėte.  Taigi, reiktų savęs paklausti ar tikrai norite gaišti savo laiką dokumentų pildymui?

Faktas Nr. 3:  stresas – nuolatinis įmonės steigimo palydomas. Pradėti savo nuosavą verslą – rimtas ir atsakingas žingsnis, kuris kelia daug nerimo, abejonių ir baimių, todėl natūralu, kad net UAB steigimo procesas virpina širdį. Baimė suklysti, kartais būna tokia stipri, kad turi neigiamos įtakos net sveikatai. Vertėtų atminti, kad pilkosios ląstelės nebeatsinaujina, todėl jaudintis dėl elementaraus veiklos įforminimo tikrai neverta.

Sklandus UAB steigimas leidžia susikoncentruoti į savo tiesioginę veiklą, o tiksliau verslo sėkmę, todėl šį darbą geriau patikėti profesionaliems steigėjams, kurie viską atliks už jus.

 


Categories:

, ,

Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Kategorijos


Naujausi


Temos


automobiliai automobiliu nuoma auto nuoma baldai blogas buhalterinė apskaita buhalterinės paslaugos butai dienos tema dovanos drabužiai el. parduotuvės elektra finansai greitas kreditas Internetas Kaunas kreditai kreditai internetu kreditas kreditas internetu logistika maistas maisto papildai nuoma paskola paskolos paskolos internetu pinigai prezervatyvai Reklama reklama internete remontas santykiai seksas SEO Seo paslaugos sportas technika vaikai vestuvės Vilnius vyrai šeima šildymas