Pampersai pigiau? Kada tai geras pasiūlymas, o ne blefas?

Ar gali būti, kad pampersai pigiau siūlomi tam tikromis dienomis? Taip. Viskas priklauso nuo to, kaip konkreti parduotuvė darbuojasi ir kokias nuolaidas taiko.
Pampersai pigiau parduodami paskelbus akciją. Kada akcija naudinga? Žiemą, vasarą, pavasarį, rudenį? Ryte, vakare? O gal metų laikai ir paros laikas čia ne prie ko?..

Apie blefą ir tiesą

Blefas – žodis, turintis keletą reikšmių, o tarp jų – apgavystė. Bent jau taip galima spręsti atsižvelgus į anglišką žodį „bluff“. Kad ir kaip gražiai (o gal nelabai gražiai?) skambėtų šis žodis, jis nereiškia nieko gero. Bet kaip atskirti, kuris pasiūlymas prasideda iš tos b raidės, o kuris tikrai vertas jūsų dėmesio ir pinigų? Tuo labiau – auginant mažą vaiką svarbu rinktis kuo kokybiškesnes prekes, bet įvairios nuolaidos nesunkiai sumaišo protą ir tampa sunku nuspręsti, kas apsimoka ir kas išvis yra kokybiška.
Kada parduotuvės neblefuoja? Tai lengviausia patikrinti internete. Čia pampersai pigiau tikrai siūlomi, tačiau ar visada „pigiau“ reiškia mažesnę kainą?
Jei kasdien tikrinate kainas vienoje ar keliose internetinėse parduotuvėse, tampa lengviau pastebėti tendencijas. Jeigu anksčiau 120 vnt. sauskelnių kainavo 29 eurus, o dabar su nuolaida kaina yra 22 eurai, tai nuolaida pagrįsta ir padedanti sutaupyti. Bet įsivaizduokite kitokią situaciją. Kaina 27 eurai. Tada pakeliama iki 30. Ir po kiek laiko skaičius 30 nubraukiamas, o vietoje jo išdidžiai skelbiama „AKCIJA! 120 vnt. sauskelnių – vos 27,99!“ Hm, nelabai sąžininga, ar ne?
Minėtas pavyzdys – akivaizdus įrodymas, kad ne kiekviena akcija yra tikra. Seka tokia: 27; 30; 27,99. Kai prekė akcijos metu kainuoja daugiau, nei kainavo be nuolaidos, tai jau įtartina.
Ką gi, pasirodo, kad pampersai pigiau kartais primena detektyvinio filmo ar knygos scenarijų. Kai kada žodis „pigu“ reiškia „brangiau“ ar „tiek pat, kiek buvo“, tik gana gudriai pateikiama situacija neva kaina tikrai mažesnė.
Linkime neapsigauti ir rinktis atidžiai. Pripažintos įstaigos (tiek fizinės, tiek virtualios parduotuvės) paprastai vadovaujasi griežtais principais ir nesiima blefavimo „meno“. O svarbiausia, kad sąžiningose parduotuvėse ir produkcija kokybiška, atsakingai parinkta, todėl jūsų mažylis jausis laimingesnis.
 Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Kategorijos


Naujausi


Temos


automobiliai automobiliu nuoma auto nuoma baldai blogas buhalterinė apskaita buhalterinės paslaugos butai dienos tema dovanos drabužiai el. parduotuvės elektra finansai greitas kreditas Internetas Kaunas kreditai kreditai internetu kreditas kreditas internetu logistika maistas maisto papildai nuoma paskola paskolos paskolos internetu pinigai prezervatyvai Reklama reklama internete remontas santykiai seksas SEO Seo paslaugos sportas technika vaikai vestuvės Vilnius vyrai šeima šildymas