Paskola ūkininkui – misija įmanoma

Regis, Lietuvos ūkininkams, nėra metų, kuomet jie galėtų ramiai atsikvėpti. Nuolat besikeičiančios oro sąlygos priverčia su įtampa stebėti oro prognozes, o kiekvienas derliaus nuėmimas tampa neprognozuojamas. Ne retai tai dėl sausros, tai dėl liūčių ūkininkams tenka patirti nuostolius ir ne visada yra iš ko juos padengti. Pastaruoju metu pastebima populiarėjanti paslauga – paskola ūkininkui. Kada verta apie tai pagalvoti, ir kur reikėtų kreiptis?

Net jei ūkį ištiko tikra katastrofa, nereikėtų susigundyti nuotaikingomis greitųjų kreditų reklamomis apie išduodamas paskolas akimirksniu, nes tai ne visada yra geriausias sprendimas. Kai paskola reikalinga fiziniam ar juridiniam asmeniui be turto įkeitimo, geriau pagalvoti apie kitą, daug patikimesnę alternatyvą – kredito uniją.

Kredito unijos Lietuvoje smarkiai populiarėja. Tai finansinės rinkos dalyvės, kurios yra įtrauktos į oficialų kredito gavėjų sąrašą ir yra kontroliuojamos Lietuvos banko. Jau kuris laikas kai kurios kredito unijos teikia paskolas ir ūkininkų vystomoms veikloms.

Paskola žemės ūkiui gali būti naudinga ne tik tuomet, kai planuojama pradėti veiklą, susijusią su žemės ūkiu, bet ir norint atsinaujinti. Pavyzdžiui, savo ūkiui ieškote naujos technikos, darbo įrankių, ketinate restauruoti turimus pastatus arba statyti naujus. Tokiems pirkiniams ir veikloms kredito unijose ir yra suteikiama paskola ūkininkui.

Svarbiausia priežastis tokiai paskolai rinktis kredito uniją yra lanksčios kreditavimo sąlygos. Visi išvardyti pirkiniai ir veiklos, susijusios su žemės ūkiu, dažniausiai yra sunkiai įkandamos ir kainuoja brangiai. Didelių paskolų ieškoti greitų kreditų bendrovėse nė nereikėtų, kadangi teks atidavinėti ne tik ilgai, bet ir kelis kartus daugiau nei pasiskolinote. Nemažai komercinių bankų jau kuris laikas taip pat siūlo ne itin draugiškas skolinimosi sąlygas. Tuo tarpu kredito unijoje galite pasiskolinti iki 100 tūkst,. eurų. Tai didelė suma, kuriai taikomi draugiški palūkanų tarifai. Pavyzdžiui, šiuo metu paskolas žemės ūkiui siūlanti Kauno regiono kredito unija siūlo 4,5 metinę palūkanų normą. Be to, kredito unija skolina net iki 10 m. laikotarpiui.

Dažniausiai, į kredito unijas gyventojai ar juridiniai asmenys nesikreipia tik todėl, jog nežino, ar jų rajone tokia įstaiga veikia ir kokias sąlygas ji gali pasiūlyti. Todėl jeigu Jums aktuali paskola ūkininkui ar kitoks kreditavimas, visada geriausiai visus klausimus užduoti pačiai kredito unijai. Kiekviena profesionaliai veikianti unija teikia konsultavimo klausimus ir dirbantys profesionalūs teisininkai ir analitikai greitai bei operatyviai atsako į visus iškilusius klausimus dėl paskolų.

 


Categories:

,

Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Kategorijos


Naujausi


Temos


automobiliai automobiliu nuoma auto nuoma baldai blogas buhalterinė apskaita buhalterinės paslaugos butai dienos tema dovanos drabužiai el. parduotuvės elektra finansai greitas kreditas Internetas Kaunas kreditai kreditai internetu kreditas kreditas internetu logistika maistas maisto papildai nuoma paskola paskolos paskolos internetu pinigai prezervatyvai Reklama reklama internete remontas santykiai seksas SEO Seo paslaugos sportas technika vaikai vestuvės Vilnius vyrai šeima šildymas