Šaudymas lazeriais (pa)tinka visiems

šaudymas lazeriaisLazeriai Kaune sparčiai populiarėja. Naujai atsiradusi lazerių erdvė „Lazertronas“ kviečia visus norinčiu praleisti laisvalaikį su draugais. Tai aktyvi ir azartiška pramoga, kuriai neliks abejingų. Tinka tiek vyrams, tiek moterims.

Kaip šaudymas lazeriais veikia

Viskas labai paprasta ir su „Žvaigždžių karais“ nelabai ką turi bendro… Dvi komandos turi įvykdyti tam tikras užduotis. Komandos nariai paskirstomi rolėmis, taip pat jiems duodami skirtingi lazeriniai ginklai – snaiperio šautuvas, kulkosvaidis, granatos, pistoletas ir t.t. Skirtingi ginklai turi skirtingą kiekį šūvių, taip pat šūviai atima priešininkui ne vienodai gyvybės. Kiekvienam komandos nariui ant galvos uždedama speciali „karūna“ su davikliais, kurie fiksuoja, kiek šūvių „kareivis“ gavo, tada informacija perduodama į šautuvą. Ant jo sumontuotas LED ekranas, kuriame galima pasižiūrėti, kiek gyvybės liko. Jei gyvybės nebeliko, šautuvas užsiblokuoja ir nepaleidžiamas nė vienas šūvis į priešininką. Taip tiksliai žinoma, kada komandos narys „žuvo“.
Gali pasirodyti, kad šis žaidimas yra labai sukarintas, tačiau jis nė iš tolo neprimena dažasvydžio ar airsofto, kur naudojami tikrų ginklų kopijos su plastmasiniais šoviniais. Tai itin saugus lazerių žaidimas, kuris tinka įvairiems žmonėms, įvairioms progoms.

Kam šaudymas lazeriais yra tinkamas

Pirmiausiai, šios pramogos Kaune yra labai mėgstamos vaikų ir paauglių. Jie čia ateina švęsti gimtadienių. Po mūšio kartais kyla ir tikrų konfliktų, kai jubiliatas būna pašaunamas pats pirmas ir greitai iškrenta iš žaidimo netapęs generolu. Tai vaikiški žaidimai.
Suaugusieji taip pat mielai šaudo lazeriniais ginklais. Paprastai tai draugų kompanijos, kurios nusprendė patirti kitokių pojūčių, nei sėdėjimas alaus bare ir plepėjimas. Išeina tokios grupės itin geros nuotaikos, dalinasi savo įspūdžiais.
Bendradarbiai ir kolegos taip pat susirenka lazerių erdvėje aiškintis santykių. Kartais „Pardavimai“ eina prieš „Vadovybę“ ar „Klientų aptarnavimą“ arba „Vairuotojus“. Vyksta nuožmi kova, nes tai – komandinio žaidimo dalis. Susikalbėjimas komandoje išbandomas ne biure, o kitoje aplinkoje.
Šaudymas lazeriais yra puiki gimtadienio dovana visiems, nuo 7 iki 70 metų. Viskas vyksta švarioje aplinkoje, todėl po pasišaudymo vakarėlis gali būti tęsiamas, nes nereikia persirengti. Išbandykite patys. Lazeriai Kaune laukia jūsų.Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Kategorijos


Naujausi


Temos


automobiliai automobiliu nuoma auto nuoma baldai blogas buhalterinė apskaita buhalterinės paslaugos butai dienos tema dovanos drabužiai el. parduotuvės elektra finansai greitas kreditas Internetas Kaunas kreditai kreditai internetu kreditas kreditas internetu logistika maistas maisto papildai nuoma paskola paskolos paskolos internetu pinigai prezervatyvai Reklama reklama internete remontas santykiai seksas SEO Seo paslaugos sportas technika vaikai vestuvės Vilnius vyrai šeima šildymas