Transporto priemonių vertinimas: sužinokite tikrą savo auto vertę

vertinimasTransporto priemonės rinkos vertė – tai patikimiausias rodiklis, leidžiantis parduoti ar įsigyti automobilį palankiausia kaina. Pardavėjui tai leis išvengti nuostolių, pirkėjas, tuo tarpu, galės džiaugtis nauja ir atitinkančia savo vertę  transporto  priemone. Taigi, kaip vyksta automobilio vertinimas?

Viena populiariausių sričių, kurios dažnai prireikia kilnojamo turto vertinime – transporto  priemonių vertinimas. Automobilio vertinimo paslaugos gali būti labai  įvairios: rinkos vertės nustatymas, žalos vertinimas po eismo įvykio, likutinės vertės nustatymas, transporto  priemonės vertinimas jos įkeitimo metu, remonto kaštų skaičiavimas ir muitinės vertės paskaičiavimas ir kt.

Lietuvoje egzistuoja ne viena turto vertinimo įmonė, kuri gali suteikti tokias paslaugas. Tačiau nuspręsdami, kam patikėsite šį darbą, pasidomėkite pasirinktų vertintojų reikiama kompetencija. Kvalifikuotos vertinimo įmonės darbuotojai transporto  priemonių vertę nustato operatyviai ir kokybiškai. Tą jie atlieka pagal oficialių Lietuvoje parduodamų automobilių prekybos atstovų pateikiamus duomenis ar įsigijimo dokumentus.

Bene populiariausia paslauga – tai automobilio rinkos vertės nustatymas. Jeigu nepasidomėsite, kiek realiai kainuoja Jūsų parduodama ar perkama mašina, galite  stipriai nukentėti finansiškai. Profesionalūs ekspertai, atsižvelgdami į būseną, pagaminimo metus, komplektaciją, modelį, padangų būklę ir kitus parametrus, nustatys tikslią Jūsų automobilio rinkos vertę. Jeigu perkate ar parduodate automobilį, visuomet iš anksto sutarkite,  kas padengs vertinimo kaštus. Taip išvengsite be reikalingų ginčų.

Gana dažnai užsakoma ir transporto priemonės likutinės vertės nustatymas. Kai įvyksta drausminis įvykis, savininkui pravartu žinoti, kokią vertę turi jo transporto priemonė po to. Galbūt liko nemažai dalių, kurias bus galima  toliau eksploatuoti ar parduoti.

Apie atstatymo kaštus, kurie dažnai vadinami remonto kaštais, dažniausiai kalbama pirkimo-pardavimo ar draudimo srityje. Be to, į atstatymo kaštus niekuomet negalima numoti ranka, jeigu planuojate įsigyti daužtą ar kitaip apgadintą automobilį.

Žalos skaičiavimas po auto įvykio yra gana populiari paslauga vertintojų darbo praktikoje. Įvykus eismo įvykiui, kai nukenčia transporto priemonė, jos savininkai, be abejonės, nori teisingo žalos atlyginimo. Deja, ne visada pavyksta taikiai susitarti su draudimo bendrovėmis. Tokiu atveju belieka į pagalbą pasitelkti kilnojamo turto vertintojus.

Muitinės vertės nustatymo prireiks tuomet, kai norėsite importuoti ar eksportuoti automobilį. Šis transporto priemonių vertinimas padeda ne tik mokesčiams ir muitams apskaičiuoti, bet ir nustatyti kvotas bei sankcijas. Tai užtikrina švarų ir legalų verslą.

Nesvarbu, kokios automobilio vertinimo paslaugos Jums reikia, pasirūpinkite, jog Jūsų turimas turtas būtų įvertintas tinkamai ir sąžiningai.

 

 


Categories:

,

Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Kategorijos


Naujausi


Temos


automobiliai automobiliu nuoma auto nuoma baldai blogas buhalterinė apskaita buhalterinės paslaugos butai dienos tema dovanos drabužiai el. parduotuvės elektra finansai greitas kreditas Internetas Kaunas kreditai kreditai internetu kreditas kreditas internetu logistika maistas maisto papildai nuoma paskola paskolos paskolos internetu pinigai prezervatyvai Reklama reklama internete remontas santykiai seksas SEO Seo paslaugos sportas technika vaikai vestuvės Vilnius vyrai šeima šildymas