Virtualūs turai

Šiuolaikinės technologijos sparčiai žengia į priekį, o kartu su jomis atsiveria plačios galimybės plėtoti verslą įvairiose srityse. Prekių ir paslaugų sferose naudojamasi įvairiais būdais suteikti informaciją potencialiems klientams. Tai gali būti tiek tekstinė, tiek ir vaizdinė reklama. Pastaruoju metu populiarėja virtualūs turai ir 3D panoramos.

Pristatant savo paslaugas labai svarbu tinkamai parengti informaciją apie jas. Tai kruopštus darbas reikalaujantis specialių žinių ir atidumo. Informacijos pateikimas neapsiriboja tik tekstine informacija. Visi puikiai žinome, kaip mus veikia vaizdinė reklama. Virtualus turas suteikia galimybę Jūsų klientams pamatyti siūlomų paslaugų vietą gerokai aiškiau ir patogiau, nei paprastų nuotraukų pagalba. Kartais norėdami išsirinkti viešbutį ar norėdami apsilankyti įdomiame mieste peržvelgiame nuotraukas, skaitome straipsnius ir atsiliepimus. Vaizdinės priemonės t.y. nuotraukos yra vienas iš efektyviausių būdų perteikti vaizdą. Tačiau kartais susiduriame su tuo, kad nuotraukos būna nekokybiškos, netinkamos spalvos ar netinkamai nufotografuotos. Dažnai iš kelių nuotraukų sunku susidaryti tikrosios vietos vaizdą. O jeigu Jūsų vaizduotė nėra tokia laki, tai padaryti itin sunku. Štai tokiais atvejais virtualūs turai ir 3D panoramos pagelbėja ne tik versle, bet ir kitose srityse. Jų pagalba galima vaizdinę informaciją pateikti pačiu patogiausiu būdu.
Virtualus turas sukuria tikros vietos simuliaciją, tai tarsi tikrovės iliuzija. Toks turas yra sukuriamas iš padarytų nuotraukų ar vaizdinės medžiagos. Todėl jis atrodo toks tikroviškas. Kiekvienas, kuris leidžiasi į virtualų turą gali po reikiamą vietą pasivaikščioti ir tarsi stebėti viską lyg būtų ten. Vaizdas pakreipiamas į bet kurią pusę, o pamačius įdomią vietą, galima stabtelėti ir ją apžvelgti atidžiau. Tai labai patogu. Iš 3D panoramų daugybės nuotraukų sukuriamas 360 laipsnių horizontalus ir 180 laipsnių vertikalus vaizdas. Žvelgiant į tokią nuotrauką susidaro tikrovės įspūdis, nes galima ją sukti ten kur reikia ir apžvelgti skirtingomis kryptimis. Dažnai įsijungus virtualų turą galima išgirsti malonią melodiją ar tam tikrus garsus. Tai dar labiau sustiprina įspūdžius. Tokiu būdu apjungiama vaizdinė ir garsinė informacija. Verta paminėti, kad toks būdas labai efektyvus, nes į jį ne tik labiau atkreipiamas dėmesys, bet ir geriau įsimenama.
Visi virtualūs turai ir 3D panoramos yra tinkamos įvairioms sritims. Ypatingai jos naudojamos pristatant verslo paslaugas. Tai puikus reklamos būdas, kuris greitai populiarėja. Investicijos skirtos virtualiems turams ar 3D panoramoms labai greitai atsiperka naujais klientais ir užsakymų gausa.