3 stiliaus nesėkmės, kurių derėtų vengti

drabuziai internetu„Greičiausiai namuose ji neturi veidrodžio“ – taip sakoma, kuomet stebime merginas apsirengusias kiek netinkamai, kuomet matomos akivaizdžios stiliaus klaidos. Žinoma, viską galima pavadinti individualumu, bandymu išsiskirti iš pilkos minios, tačiau net ekstravagantiškas stilius turi savo taisykles. Todėl šios trys klaidos kurias dabar aptarsime niekada nebus pripažintos stiliaus dalimi.

Kai siuvėja pritrūksta medžiagos

Trumpesnis už diržą mini sijonas, bambos nedengianti palaidinė ir 14 cm aukštakulniai. Joks dizaineris nepasakys, jog tai atrodo stilingai. Minimalus drabužių kiekis pasirenkamas siekiant atrodyti seksualiai, tačiau iš tiesų norint atrodyti gundančiai nereikia rengtis taip, tarsi siuvėja pritrūko medžiagos drabužiui ir jį „kiek“ patrumpino. Seksualumas atskleidžiamas subtiliau, pavyzdžiui, atidengiant vieną kūno dalį: gilesnė iškirptė arba ilgas skeltukas, arba suknelė su atvira nugara, arba palaidinė apnuoginanti pečius. Perkant drabužius internetu galite matyti kaip jie atrodo ant manekenių, todėl tai palengvina sprendimą ar šie drabužiai yra padorūs ar ne itin ir juos reikėtų derinti atsargiau.

Neteisingas dydis

Su dydžiu galima suklysti du kart: pasirinkus per didelį ir pasirinkus per mažą. Šiuo metu madingi oversized stiliaus drabužiai, kurie yra kiek laisvesnio kirpimo. Tačiau nemaišykite jų su tiesiog didesnio dydžio drabužiais. Pora dydžių didesnis megztinis kabės, jo pečių linija bus nusmukusi ir jis atrodys neskoningai bei nebus patogūs. Tuo tarpu oversized bus laisvas, tačiau jo ilgis, pečių linija kiti išmatavimai jums tiks idealiai. O štai pasirinkus mažesnio dydžio drabužius neatrodysite lieknesnė. Priešingai – viskas bus aptempta, prispausta, pilvo lašinukai atrodys kaip gelbėjimosi plaustas, nors realiai tokie ir nėra. Todėl suklysti renkantis dydį nevalia, o kuomet perkami drabuziai internetu, labiau atkreipkite dėmesį į pateiktus drabužių išmatavimus.

Suplyšę, nudriskę rūbai

Viena yra įsigyti plėšytus džinsus internetu, kita – vaikščioti su prairusia palaidinės siūle. Plėšyti drabužiai yra ekspresyvaus stiliaus pavyzdys, tačiau tai skiriasi savo vaizdu nuo tiesiog nevalyvo žmogaus drabužių. Todėl jei prairo siūlė, išsitepėte drabužį, ištrūko saga, verčiau persirenkite, jei bandykite prasmukti pro mados policiją apsimetant, jog jūsų toks „nevalyvas“ stilius.


Categories:

, ,

Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *