Baltijos vertimai (bv-translations.eu) ir jų vertimų biuras Vilniuje ir Klaipėdoje

Baltijos vertimaiVertimo paslaugos – naudingos ir reikalingos viename ar kitame gyvenimo etape. Dažniausiai pasitaikantys vertimai – tai įvairaus pobūdžio dokumentai (asmens tapatybės kortelė, pasas, gimimo, santuokos, mirties liudijimas ir pan.), kuriuos reikia išversti į užsienio kalbą prieš vykstant į svečią šalį gyventi ar vizituojant trumpam. Dar vienas iš populiariausių vertimų – baigiamųjų darbų vertimas, kuomet reikia išversti tik santrauką arba visą bakalauro, magistro ar daktaro rašto darbą. Tai ilgas ir nuoseklus vertimas raštu, kuomet reikia pasitelkti specifines tam tikros srities kalbos žinias ir terminologiją. Profesionalus vertėjas net nesudvejos gavęs tokias ar panašaus pobūdžio užklausas, nes jis – savo srities specialistas. Profesionalias vertimo paslaugas teikia Vilniuje ir Kaune įsikūręs vertimo biuras „Baltijos vertimai“.

„Baltijos vertimai“ – tai didesnę nei 23 metų patirtį sukaupusi įmonė. Vertimų biuras Vilniuje ir Klaipėdoje leidžia paslaugas teikti vietiniams šių miestų gyventojams, tačiau užklausas ši įmonė priima internetu, todėl nesvarbu, ar gyvenate Kaune, Panevėžyje, Šiauliuose ar Skuode, tačiau įmonė gali suteikti profesionalias vertimo paslaugas ir nuotoliniu būdu. Tereikia susisiekti su vertimų biuru (įsikūrusiu Vilniuje arba Klaipėdoje) ir išsakyti savo poreikius bei lūkesčius vertėjui. Visus Jūsų užsakymus vertimų biure ar nuotoliniu būdų priimti pasirengę net 8 projektų vadovai, daugiau nei 200 profesionalių vertėjų bei įvairių užsienio partnerių tiek Lietuvos teritorijoje, tiek už jos ribų.

„Baltijos vertimai“ gali pasigirti tuo, kad per metus atlieka apie 10 000 vertimų žodžiu bei apie 100 vertimų žodžiu. Tuo gali pasigirti tik profesionalias vertimo paslaugas teikiantys vertimų biurai.

„Baltijos vertimų“ vertimų biuras nesustoja tobulėti, yra geranoriški bei lankstūs. Vertiname ir gerbiame savo klientus ir mylime savo darbą – tai vertimo paslaugų profesionalumo paslaptis. Taip pat svarbu paminėti, kad vertimų biuras vertimus atlieka vadovaudamiesi visuotinai priimtu vertimų kokybės standartu Nr. EN 150382006.

Dažnai klientai klausia: „kodėl turėtume rinktis būtent Jūsų vertimų biurą?“. Drąsiai ir iškelta galva galima pasakyti, kad „Baltijos vertimai“ labai operatyviai atsako į gautas užklausas, bendraudami su klientais ir išklausę jų poreikius pateikia tinkamiausią variantą, nemokamai atlieka vieno puslapio apimties bandomąjį vertimą, kuris leis nuspręsti, ar vertimas tinkamas klientu, ar ne. Svarbu paminėti, kad įmonę yra užsikėlusi aukštą kokybės kartelę, todėl kiekvienas vertimas yra atliekamas kokybiškai, iki sutarto laiko.

„Baltijos vertimai“ – tai vertimų biuras, kuriame vertimo paslaugas užsisakyti verta.


Categories:

,

Comments

Įrašo “Baltijos vertimai (bv-translations.eu) ir jų vertimų biuras Vilniuje ir Klaipėdoje” komentarų : 1

  1. Juozas avataras
    Juozas

    Hmm.. paskutinį kartą verčiausi lingvobalt vertimų biure, bet galbūt reikės išmėginti ir šitą!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *