Įmonės steigimas – įkvepiantis, bet ne visada paprastas

Reikalas ne iš paprastųjų, bet įdomus. Intriguojančios perspektyvos, bet ir darbo nemažai. Apie ką mes? Šio straipsnio tema – įmonės steigimas.
Jei steigiate antrą ar trečią įmonę, tai procesai daugmaž pažįstami. Tačiau tais atvejais, kai į verslo pasaulį žengia naujokas, lyg grybai po lietaus ima „dygti“ klausimai. Ypač daug visokių teisinių galvosūkių. Todėl žmonės ima ieškoti pagalbininkų, kuriems įmonės steigimas yra pažįstamas procesas.
Pagalbos prireikia, kadangi įsteigti įmonę – tai ne dantis išsivalyti. Abu veiksmai savaip svarbūs, tačiau valantis dantis nekyla neaiškumų, susijusių su dokumentais ir akcijomis.

Prieštaravimai

Verslas. Kai apie tai užsimenate artimiesiems ir draugams, tikėtinos įvairios reakcijos. Vieni pritaria, skatina, kiti bando atkalbėti.
Jei į verslo pasaulį ruošiatės žengti ne vienas, o su partneriu, taip pat gali kilti prieštaravimų. Akivaizdu, kad nesutarimų pasitaiko ir jau valdant įmonę. Todėl itin svarbu išlaikyti konstruktyvumą, būtina apgalvoti daug dalykų. Kažin ar viena pusė bus 100 proc. teisi.
Jei pačioje pradžioje susiginčysite dėl pavadinimo, tai nebūtinai reiškia, jog turėtumėte traukti į skirtingas puses ir nebeplanuoti bendro verslo. Viskas priklauso nuo konkretaus sutarimo, nuo supratimo, kad abu žmonės išsako vertingų minčių.
Žinoma, jei vyksta rietenos, tuomet kažin ar verta vykdyti veiklą kartu.

Naujos ir senos idėjos

O kaipgi idėjos? Juk verslan einama turint kokią nors viziją. Vienais atvejais tai būna subrandinta mintis, kitais atvejais – kone spontaniškas sprendimas.
Naujumas ir senumas aptartinas ir šitokiu požiūriu: yra idėjų, kurios neblogai ar net puikiai išvystytos, įgyvendintos verslo pavidalu; ir yra idėjų, kurių jūsų mieste ar net visoje šalyje niekas neišvystė (arba tai padarė, bet nepatraukliai). Tad vieno naujos, kitos jau pažįstamos. Kuris variantas tinkamesnis verslui – imtis ko nors naujo ar padaryti geriau nei yra? Klausimas retorinis.

Patikimų pagalbininkų pastangos

Kaip minėjome pradžioje, kurti verslą nėra paprasčiausias veiksmas. Kad viskas vyktų sklandžiai, ieškoma patikimų pagalbininkų. Tokių, kuriems įmonės steigimo reikalai pažįstami.
Kuo gali padėti profesionalai? Štai keli punktai:

  • Parengia steigimo dokumentus, pateikia juos Registrų centrui; lydi pas notarą.
  • Pataria dėl akcijų skirstymo – tai aktualu siekiant sumažinti ginčų pasekmes.
  • Siūlo specialias akcininkų sutartis.
  • Pataria, kaip apsidrausti nuo neteisėtų direktoriaus veiksmų.

Kaip nesunku įsitikinti, steigimas nėra TIK įsteigimas. Tai kur kas daugiau. Kreipiantis į profesionalus atsiveria daugiau galimybių ir apskritai visi reikalai juda sklandžiau.

Neprisvilinti blyno

Kuriant verslą tikimasi, kad blynas nebus prisvilęs. Kaip būti labiau užtikrintiems? Atsakymas toks pat – kreiptis į profesionalus. Į tuos, kurie žino, kas per procesas yra įmonės steigimas; į tuos, kurie patars svarbiais klausimais; į tuos, kurie sukaupę nemažai žinių; į tuos, kurie rimtai nusiteikę.

Pritariame išmintingiems

Taigi, viską aptarus galima pritarti tiems asmenims, kurie įmonės steigimą laiko įkvepiančiu, bet sudėtingu. Tikrai yra ką veikti ir ką apgalvoti.
Įmonės steigimas yra svajonės įgyvendinimas? Tuomet tikriausiai netrūksta pozityvo. Pridėkime specialistų pagalbą ir gausime palankesnę visumą.


Categories:

, ,

Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Kategorijos


Naujausi


Temos


automobiliai automobiliu nuoma auto nuoma baldai blogas buhalterinė apskaita buhalterinės paslaugos butai dienos tema dovanos drabužiai el. parduotuvės elektra finansai greitas kreditas Internetas Kaunas kreditai kreditai internetu kreditas kreditas internetu logistika maistas maisto papildai nuoma paskola paskolos paskolos internetu pinigai prezervatyvai Reklama reklama internete remontas santykiai seksas SEO Seo paslaugos sportas technika vaikai vestuvės Vilnius vyrai šeima šildymas