Interneto puslapių kūrimas ir priežiūra

interneto puslapių kūrimasInterneto puslapius kurti dabar gali kiekvienas. Taip, kiekvienas studentas, kuriam nesvetimos technologijos ir domėjimasis, kaip pigiau ir greičiau susikurti savo vietą internete. Bet ar kiekvienas sugeba tą sukurtą puslapį paversti interneto rinkodaros įrankiu ir jį nuolatos prižiūrėti?

Pats interneto puslapių kūrimas yra tik pirmas žingsnis interneto rinkodaros srityje. Toliau prasideda kur kas daugiau laiko reikalaujantys procesai. Vienas jų yra puslapio priežiūra. Kas gi tai? Ką ten prižiūrėti?

Interneto puslapių priežiūra yra:

  • Nuolatinis informacijos atnaujinimas interneto svetainėje. Prižiūrėtojai stebi, ar nereikia ko pakeisti, ar nebėra pasenusios informacijos, ar viskas, kas buvo planuota, sudėta į puslapį.
  • Informacijos formatavimas. Tik tinkamai suformatuotas tekstas yra priimtinas skaitytojui, kuris yra kartu ir potencialus klientas. Jei teksto bus daug ir jis nebus formatuotas, tai gali turėti net ir atstūmimo poveikį.
  • Daugialypės informacijos pateikimas. Tai teksto iliustravimas specialiomis iliustracijomis (jos neturi būti vogtos!), grafikais, reklaminėmis antraštėmis, vaizdo klipais ir kitomis interaktyvios informacijos formomis (prezentacijos, virtualūs turai, socialinių tinklų pasisakymų įskiepiai ir t.t.)
  • Stebėjimas, ar puslapis atsiverčia sparčiai, ar jame nėra kodo klaidų. Tai susiję ne tik su SEO, bet ir su patogumu lankytojui.
  • Nuolatinis tam tikrų įskiepių ir funkcijų atnaujinimas. Kas kuris laikas visi pašaliniai įskiepiai (pavyzdžiui, pasidalinimo socialiniuose tinkluose mygtukai, Facebook puslapio laukas ir t.t.) keičia savo kodą. Jo laiku neatnaujinus, puslapis gali būti deformuotas, tapti lengva auka įsilaužėliams.
  • Saugumo priemonės. Prižiūrėtojas imasi elementarių ir sustiprintų saugumo priemonių, kad į puslapį nebūtų laužiamasi, bandoma įterpti kenkėjiškų programų.
  • Svetainės talpinimo priežiūra – stebimas hostingo darbas ir poreikiai. Tai ypač aktualu, kai svetainės lankytojų srautai šokinėja dramatiškai.
  • Konsultacijos ir darbuotojų, kas dieną dirbančių su puslapio informacija apmokymas, kasdieninis kylančių problemų sprendimas.

Kaip matote, interneto puslapio priežiūra – labai atsakingas ir reikalingas darbas, kurį gali dirbti ne kiekvienas mėgėjas puslapių kūrėjas. Tai verslo, vertinančio ilgalaikį bendradarbiavimą ir besilaikančio duotų įsipareigojimų, paslauga. Joks studentas to nepadarys geriau, nei profesionalai. Aišku, tie profesionalai, kurie sukūrė puslapį, prižiūrės jį geriausiai.

Interneto puslapių kūrimas – pirmas žingsnis, priežiūra – antras, o kas tada trečias? Apie tai – kitame straipsnyje.Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Kategorijos


Naujausi


Temos


automobiliai automobiliu nuoma auto nuoma baldai blogas buhalterinė apskaita buhalterinės paslaugos butai dienos tema dovanos drabužiai el. parduotuvės elektra finansai greitas kreditas Internetas Kaunas kreditai kreditai internetu kreditas kreditas internetu logistika maistas maisto papildai nuoma paskola paskolos paskolos internetu pinigai prezervatyvai Reklama reklama internete remontas santykiai seksas SEO Seo paslaugos sportas technika vaikai vestuvės Vilnius vyrai šeima šildymas