Ką pamatyti Vokietijoje?

vokietijaVokietija keliautojams palieka neišdildomus įspūdžius. Atvykę į rašytojo Eriko M. Remarko, sunkiojo roko grupės „Scorpions“ ar kompozitoriaus Eriko Šulco gimtinę, lieka nenusivylę skirtingų pomėgių ir interesų žmonės. Ši šalis gali pasiūlyti viską: nuostabius gamtos peizažus, įspūdingą architektūrą ir muziejus, pramogas visai šeimai ar audringą naktinį gyvenimą, linksmybių ieškančiam, jaunimui. Šiandien pabandysime trumpai apžvelgti tas vietas, kurias būtų įdomu pamatyti gamtos ir architektūrinių šedevrų mylėtojams.
1. Gotikinė Kelno katedra
Gotikinio stiliaus katedra, pastatyta Kelno mieste yra vienas lankomiausių architektūrinių objektų visoje Vokietijoje. 1880 m. ši katedra buvo aukščiausias pasaulio pastatas, kurį vėliau pranoko Paryžiaus Eifelio bokštas ir Vašingtono monumentas. Šiandien Kelno katedra žavi aplinkinius savo didingumu ir iki smulkmenų apgalvotais architektūriniais sprendimais. Tai išties įspūdingas statinys, kuris nepalieka abejingų.
2. Reino upės slėnis
Vokietija gali pasigirti išties nuostabia gamta, todėl nepraleiskite progos pasigrožėti puikiu kraštovaizdžiu, kuris atsiveria nuo Reino upės slėnio. Čia puikiai išvystytas ir kruizų turizmas, pasiplaukiojimo metu išvysite daugybę pilių, slėnių ir kalvų, susipažinsite su nematyta augmenija ir tiesiog puikiai praleisite laiką. Kruizai gali trukti kelias valandas, visą dieną, o mėgstantiems romantiką vertėtų rinktis vakarinį kruizą su vakariene. Priklausomai nuo jūsų pasirinkimo, priklausys ir kruizo kaina, pavyzdžiui, dviejų valandų kelionė kruizu žmogui kainuoja 15 eurų.
3. Neuschwanstein pilis
Vokietija – pilių kraštas. Jei pamenate Wolto Disnėjaus Miegančiosios gražuolės animacinį filmą, ši pilis turėtų atrodytų matyta, kadangi būtent ji tapo Miegančiosios gražuolės pilies modeliu. Neuschwanstein pilis įsikūrusi pietvakarių Bavarijoje, netoli Hohenschwangau ir Fussen miestų, nors pilis niekada ir nebuvo pabaigta, kadangi jos statybas iniciavęs karalius King Ludwig II mirė taip ir nepabaigęs statybų, tačiau šis įspūdingas, laiko ir neramumų nepaliestas architektūrinis kūrinys išties vertas jūsų dėmesio.
4. Vokietijos juodasis miškas
Šis miškas išties nėra nei baisus, nei nepraeinamas, jis taip vadinamas tik dėl tankiai sužėlusių eglių, kurios miškui suteikia juodą atspalvį. Visgi, tai tikras rojaus kampelis gamtos mylėtojams, magiško grožio regionas, kuris gali pasiūlyti daugybę vaizdingų turistinių maršrutų ir lyg viso šito būtų maža, per mišką vingiuoja Reino upė, apie kurią stūkso įspūdingos pilys.
5. Alpių kelias
Per vaizdingąsias Bavarijos Aples, vingiuojantis Alpių kelias keliautojams siūlo daugybę akiai malonių vaizdelių: vietiniai amatininkų kaimeliai su jaukiomis bažnytėlėmis, 25 didingos pilys, 20 ežerų, kvapą gniaužianti gamta ir žinoma boluojančios Alpių viršūnės. Maršrutas Alpių keliu prasideda Lindau mieste prie Bodeno ežero ir driekiasi iki uolomis apsupto Königssee ežero. Įspūdžiai garantuoti.
Taigi, Vokietija išties nuostabi šalis, kuri džiugina keliautojų akis nuolat besikeičiančiu kraštovaizdžiu, nuostabiais gamtos ir žmogaus kūriniais, kuriuos bent karta gyvenime tikrai verta pamatyti.
 Comments

Atsakymai į “Ką pamatyti Vokietijoje?”: 2

  1. pigus skrydziai i vokietija avataras

    Man asmeniškai Vokietijoje labiausiai patiko Hessen kraštas. Vien tik Frankfurt am Main verslo miesto dangoraižiai, tarp kurių net ir šviesiausią dieną tamsu. O kur dar didieji mugių ir prekybos centrų rajonai. Netoli Frankfurto, keliaujant link Karlsruhe, yra viena iš įdomiausių gamtos ir istorijos turizmo kampelių Heidelberg miestas su ypatingai turtinga istorija ir pastatais, bei nuostabiu kraštovaizdžiu. Būtinai rekonduoju aplankyti šią nuostabią vietą.

  2. skrydžiai į Vokietiją avataras
    skrydžiai į Vokietiją

    Labai mėgstu keliones į didmiesčius. Galerijos, architektūra ir pokalbiai su nepažįstamais prie puodelio kavos įkvepia ir sušildo. Bet kartais norisi pabėgti nuo triukšmingo miesto. Vokietijos kaimeliai yra ideali vieta ramiam poilsiui. Galima pasigrožėti gamta bei kraštovaizdžiu, o vietinių draugiškumas ir gardus maistas tikrai žavi.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Kategorijos


Naujausi


Temos


automobiliai automobiliu nuoma auto nuoma baldai blogas buhalterinė apskaita buhalterinės paslaugos butai dienos tema dovanos drabužiai el. parduotuvės elektra finansai greitas kreditas Internetas Kaunas kreditai kreditai internetu kreditas kreditas internetu logistika maistas maisto papildai nuoma paskola paskolos paskolos internetu pinigai prezervatyvai Reklama reklama internete remontas santykiai seksas SEO Seo paslaugos sportas technika vaikai vestuvės Vilnius vyrai šeima šildymas