Kaip apsaugoti savo iPhone ekraną?

iPhone taisymasSudužęs ar suskilęs iPhone ekranas gali gerokai suploninti piniginę, todėl, įsigijus naują išmanųjį telefoną, iš karto derėtų pasirūpinti tinkama jo apsauga. Štai keletas naudingų patarimų, kurie ilgiau leis džiaugtis estetiškai atrodančiu ir tinkamai veikiančiu telefonu.

Ekrano plėvelė ar grūdintas stiklas?

iPhone ekranas gaminamas iš pažangių naujos kartos medžiagų, kurios, anot gamintojų, nebijo įbrėžimų ir įvairiausių skilimų, tačiau realybė šiek tiek kitokia.  Tarkim, jei laikysite telefoną tiesiog rankinėje, šalia būsto raktų, piniginės su metalinėmis dekoro detalėmis, rašiklio ir pan., greitai pastebėsite, kad ant ekrano atsirado nedideli įbrėžimai, kurie ilgainiui tik dar labiau kris į akis. Plėvelė, klijuojama ant iPhone telefono ekrano, gali šių mikro pažeidimų padėti išvengti. Visgi, ji tikrai neapsaugos telefono ekrano tuo atveju, jei jis jums iškristų iš rankų. Šioje situacijoje labiau pasitarnaus grūdinto stiklo lipdukas, kurį galite paprastai užsiklijuoti ir patys.  Grūdinto stiklo lipdukas nesumažina telefono ekrano jautrumo, tinkamai apsaugo jo kampus, yra gerokai atsparesnė apsauga ir atrodo labai estetiškai.

iPhone dėklas su dangteliu

Dėklas su atverčiamu dangteliu apsaugos ne tik išmaniojo telefono ekraną, bet ir patį telefoną nuo įvairiausių skilimų, įbrėžimų bei kitų galimų techninių pažeidimų, o ir dėklų pasirinkimas išties milžiniškas, todėl galite savo iPhone telefonui suteikti daugiau stiliaus, keisti jo išvaizdą ir pan. Ši apsauga tikrai pravers tiems, kurie nemėgsta rutinos ir telefonas jiems yra tam tikra stiliaus detalė.  Visgi, reiktų atminti, kad atverčiamas dėklas telefonui suteikia kelis papildomus gramus, todėl kišenėje jo nebebus patogu nešiotis.

Pasirūpinkite draudimu

Visi iPhone telefonai draudžiami standartiniu draudimu, jei sugedo garsiakalbis, mikrofonas, jei meniu mygtukas kliba ir tinkamai nefunkcionuoja, visas šias problemas iPhone taisymas pašalins nemokamai arba pakeis telefoną nauju, tačiau standartinis telefono draudimas paprastai nėra taikomas ekranui, todėl visada pasiskaitykite draudimo sąlygas, kad žinotumėte už ką mokate. Jei draudimas negalioja telefono ekranui, galite įsigyti papildomą draudimą, kuris kainuos brangiau, tačiau, kiekvieną kartą telefonui nukritus ant žemės, širdis nenusiris į kulnus.


Categories:


Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Kategorijos


Naujausi


Temos


automobiliai automobiliu nuoma auto nuoma baldai blogas buhalterinė apskaita buhalterinės paslaugos butai dienos tema dovanos drabužiai el. parduotuvės elektra finansai greitas kreditas Internetas Kaunas kreditai kreditai internetu kreditas kreditas internetu logistika maistas maisto papildai nuoma paskola paskolos paskolos internetu pinigai prezervatyvai Reklama reklama internete remontas santykiai seksas SEO Seo paslaugos sportas technika vaikai vestuvės Vilnius vyrai šeima šildymas