Kaip tikrai (ne)uždirbsite iš blogo

Vis susiduriu su pradedančiais, entuziastingai nusiteikusiais blogeriais, kurie užuot rašę, tiesiog rašę, susikūrė blogą, pažaidė savaitėlę ir viska meta, nes pasirodo užsidirbti ne taip lengva: reikia turėti kantrybės, įdėti daug darbo, o kur dar šiokie tokie įgūdžiai. Taip pat tokie blogeriai sukuria šiltnamio sąlygas rašantiems apie tai kaip uždirbti iš blogų, kas mano manymu nėra taip jau gera, nes tai per daug išaukština technines blogo rašymo puses ir naikina asmeninių blogų populiaciją. Mano manymu,  blogas sukurtas vien tam, kad užsidirbti – nėra asmeninis…
uzdarbis is blogo
[more…]
1. Norint uždirbti reikia daug pastangų. Išties pradedant blogint reiktų susiplanuot laiką, kada rašyti, kada ilsėtis, kada domėtis naujienomis, kada publikuoti straipsnius ir t.t. Svarbiausia reikia skirti laiko poilsiui ir artimiesiems. Jei blogo rašymas jus vargina, darotės irzlus ir po truputį zombėjate – persistengėte. O persistengimas ir nuovargis veda prie minčių stygiaus, ko pasekoje tikrai negalėsite produktyviai dirbti.
2. Kad uždirbtum iš blogo, blogas turi būti žinomas ir gan senas. Aš nežinau kas yra senas ir kaip galima apibūdinti blogo senumą, o ir su žinojimu yra taip, kad vieną dieną gali būt žinomas, kitą niekam neįdomus. Yra daug blogerių, uždirbančių ir su naujais blogais ir susikuriančių dar naujesnių.. Tokių yra ir Lietuvoj. Svarbu ne tai kiek tavo blogui amžiaus – svarbu tai, kas tame bloge ir kaip tai pateikta.
3.  Tiesiog įsimeti į blogą Google Adsense ir pinigėliai patys byra į kiaulę – taupyklę. Naivu tikėtis, kad taip bus, jei neturėsi lankytojų srauto, kurie spaudinėtų reklamą. Spaudinėjimą įtakoja ir Adsense banerio vieta tavo bloge ir išvaizda, reklamos aktualumas lankytojui. Pas mane Adsense reklaminis skydelis, kaip pastebėjot yra dešiniam šone – ne pati patraukliausia vieta, bet blogą kūriau ne tam, kad iš jo uždirbčiau, o ir agresyvi besaikė reklama mane erzina. Nori uždirbt iš Affiliate programų? Tuomet geriausias būdas tą padaryti yrakokybiškos  apžvalgos su nuorodom į produktą, svetainę ar ar kažkur.
4. Vyrauja toks mitas, jog blogas turi būti tik asmeninis, charizmatiškas, jame turite pilnai atsiskleisti. Na taip būdavo anksčiau ir, neslėpsiu, tai man patiko. Skaitydamas blogą, galėjei pažinti autorių ir lengviau atsirinkdavai kas tau artima ir kas ne. Tačiau norint uždirbti tai nebūtina, dabar blogai ribų neturi,.. Ko gero lengviau uždirbti rašant kokį nišinį blogą, nei asmeninį, nes norint, ka asmeninis blogas būtų pelningas, turėtumėte būti žinomas asmuo.
5. Skaitinėdamas užsieniečių blogus, pastebėjau, kad kai kurie jų privengia google. Vieni pyksta už tuos atnaujinimus, kurie nusmugdė jų blogų pozicijas, kiti tiki, kad originalus turinys atneš daugiau naudos, nei kopijuotas – tas tikrų tikriausia tiesa. Tačiau, google nėra blogai, būtų blogiau jei jos nebūtų. Kur būtų visų mūsų blogai be google? Reiktų išmokti išnaudoti google, o ne jos bijoti, nes ji gali duoti tikrai daug žinių.
6. Teko nekartą skaityti tokią (ne)tiesą, kaip, kad kai tavo puslapis atsiras pirmam google puslapy – tu pradėsi uždirbti. Tokia tiesa kiek prasilenkia su realybe. Būdamas pirmam puslapy sulauksi daugiau lankytojų, bet tai nevisada padeda uždirbti. Uždirbti padėt gali tik turinys. Be to atsidūrus pirmam puslapy negalima nuleisti rankų. Stenkis tam stebuklingam, pirmam puslapy atsidurti su kitais raktažodžiais. Vertėtų nepamiršti, jog google.lt dar ne viskas, ar yra google.com ir pan, o kur dar bingo.com, yahoo.com. ..
7.  Jūsų blogas turi tapti didelis, kad galėtumėte uždirbti..Na dydis niekada nemaišo, nebent jūs esate stambus amerikietis negalintis gyventi be Mcdonaldo, tačiau šiuo atveju jis reikšmės neturi. Pasitelkus socialinį marketingą, backlinkus ir kitas gudrybes net ir turint maža blogą galima uždirbti. nėra padėties be išeities.
Blogiausias blogerio bruožas yra nuleisti rankas ir apleistį bloginimą. Pradėjei blogą apie verslą/auto/internetą tad tęsk tai ir įsitikinsi, kad su kiekvienu įdomiu straipsniu tapsi įdomesnis kitiems, susilauksi daugiau lankytojų. Internete sklando daug patarimų, kaip užsidirbti – naudokitės jais atsargiai.Kantrybės ir produktyvumo!!!


Categories:

,

Comments

Atsakymai į “Kaip tikrai (ne)uždirbsite iš blogo”: 4

 1. Vaida Varlytė avataras

  O blogo rašymas, atrodo, ne blogesnis DARBAS už visus kitus 😀

  1. admin avataras
   admin

   Na turbūt ir nėra blogesnis 🙂 Bent jau tiems, kurie sugeba iš to uždirbti – tikrai:))

 2. Justinas avataras
  Justinas

  O tai patsai admin kiek laiko uztrunki prie blogo?

  1. admin avataras
   admin

   Nežinau kaip galima pamatuot tą užtrukimą. Blogeris visada kuo nors domisi, ką nors skaito, ieško ir galbūt tai galima įskaičiuot į veiklą susijusią su blogu, o jei skaičiuotume tik tai, kiek užtrunku kažką rašydamas, tvarkydamas – taip pat pasakyti konkrečiai būtų sunku, nes vis gi vieną parašai greičiau, kitą trumpiau, trečią rašydamas, žiūrėk vienoj rankoj sumuštinį laikai, tad viena ranka , savaime suprantama, lėčiau rašai :)) Ir t.t. Blogas nėra toks dalykas, kuris gali būt styguojamas, o gal čia tik man taip :))

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Kategorijos


Naujausi


Temos


automobiliai automobiliu nuoma auto nuoma baldai blogas buhalterinė apskaita buhalterinės paslaugos butai dienos tema dovanos drabužiai el. parduotuvės elektra finansai greitas kreditas Internetas Kaunas kreditai kreditai internetu kreditas kreditas internetu logistika maistas maisto papildai nuoma paskola paskolos paskolos internetu pinigai prezervatyvai Reklama reklama internete remontas santykiai seksas SEO Seo paslaugos sportas technika vaikai vestuvės Vilnius vyrai šeima šildymas