Neturi darbo patirties ir nežinai kaip sudaryti patrauklų CV?

Individuali karjeros konsultacijaDažnam jaunuoliui, vos pabaigusiam universitetą, kyla klausimas: nuo ko pradėti savo karjerą? Būdų, kaip įsidarbinti – greičiausiai ne vienas, tačiau patį efektingiausią ir visada suveikiantį rasti ne taip jau ir paprasta. Visgi tam tikras metodas beveik visais kartais suveikia – tai įdomus gyvenimo aprašymas, CV, pateiktas kaip nors įdomiai, išskirtinai. Vizualinė CV pusė ir apipavidalinimas– viena, tačiau, koks turėtų būti jo turinys? O svarbiausia, ką daryti, jeigu įsidarbinti norite pirmą kartą ir patirties laukelyje neturite ką įrašyti? Individuali karjeros konsultacija gali išties padėti.

 Catch the eye, arba patrauklus CV dizainas

Taip jau nutiko, jog paskutiniu metu spartus gyvenimo ritmas kiekvienam iš mūsų palieka vis mažiau laiko skaityti ar rimčiau įsigilinti į turimus dalykus. Tai stipriai palietė ir darbdavius, kurie šiandien tiesiog nebeturi laiko nuodugniai peržvelgti jiems atsiųstų gyvenimo aprašymų, motyvacinių laiškų, ar paprastų užklausimų dėl galimai laisvų darbo pozicijų. Vadinasi, atkreipti jų dėmesį reikia visai kitais būdais, vienas tokių metodų – išvaizdus, netikėtas, spalvingas, arba priešingai, subtiliai vienspalvis gyvenimo aprašymas. Dabartinė visuomenė yra matančioji. Dabar žmonės atsimena tai, ką pamato, o ne ką išgirsta ar kas jiems yra sakoma. Dėl to akį patraukiantis CV apipavidalinimas yra labai svarbus elementas tiems, kas nori greičiau sulaukti kokios nors darbdavių reakcijos. Individuali karjeros konsultacija taip pat gali padėti apspręsti, kokias spalvas, motyvus, dizainą, išdėstymą pasirinkti, kad kandidatas būtų lengviau pastebėtas, o informacijos apie jį neužgožtų pašaliniai grafiniai elementai.

Gyvenimo aprašymo turinys

Jeigu CV dizainas yra kūrybos ir kantrybės reikalas, sukuriamas atsisėdus prie kompiuterio bei mokant dirbti elementariausiomis maketavimo programomis, tai gyvenimo aprašymo turinys yra kur kas atsakingesnis faktorius, lemiantis, ar jūs būsite pastebėtas, ar ne. Individuali karjeros konsultacija skirta visiems tiems, kurie net neįsivaizduoja, ką rašyti į tokį dokumentą kaip CV. Ypatingai tie, kurie prieš tai niekur nedirbo, turi sugalvoti kažką, kas išskirtų juos iš minios pretendentų. Viena iš siūlomų išeičių yra praktika. Tai, kur jūs prieš tai savanoriškai praktikavotės, sėmėtės žinių, formuoja įspūdį, jog esate veiklus, nebijantis darbo, jums netrūksta iniciatyvos, o svarbiausia – darbas jums pirmiausia yra patirtis ir žinios, o tik po to pinigai. Kiekviena individuali karjeros konsultacija padės sudaryti nuoseklų praktikos sąrašą ir patars, kaip tai pateikti savo CV.

 
 Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Kategorijos


Naujausi


Temos


automobiliai automobiliu nuoma auto nuoma baldai blogas buhalterinė apskaita buhalterinės paslaugos butai dienos tema dovanos drabužiai el. parduotuvės elektra finansai greitas kreditas Internetas Kaunas kreditai kreditai internetu kreditas kreditas internetu logistika maistas maisto papildai nuoma paskola paskolos paskolos internetu pinigai prezervatyvai Reklama reklama internete remontas santykiai seksas SEO Seo paslaugos sportas technika vaikai vestuvės Vilnius vyrai šeima šildymas