Renginių fotografai turi naują erdvę

Renginių fotografų ir organizatorių iniciatyva sukurtas naujas modernus projektas Photo1moment jau sulaukė didelio šios srities specialistų susidomėjimo. Aktyvių darbuotojų iniciatyva sukurta nauja interneto erdvė, kurioje gali susitikti renginių fotografai ir jų potencialūs užsakovai.
Photo1moment projekto tikslas – sukurti pasaulinio lygio profesionalių renginių fotografų ir organizatorių tinklą, kuriame savo darbo specifika galėtų keistis profesionalūs renginių fotografai. Čia jie turėtų galimybę realizuoti savo sugebėjimus ir parduoti daugiau savo darbų, tuo tarpu renginių organizatoriams šis tinklas yra puiki galimybė išsirinkti profesionalų fotografą savo renginiui ar šventei. Jei projekto svetainėje užsisakėte fotografą, jis atvyks į renginį visiškai nemokamai ir nemokamai jame fotografuos visas svarbias akimirkas.
Photo1moment.com svetainėje kiekvienas laisvai samdomas fotografas gali pateikti save potencialiems užsakovams. Čia, savo erdvėje, renginių fotografai gali papasakoti apie save, pateikti savo darbo pavyzdžių. Fotografai yra vertinami pagal atitinkamą sistemą, todėl užsakovai nuolat mato, kaip įvertinamas vieno ar kito fotografo darbas. Renginių organizatoriai, naudodamiesi Photo1moment projekto idėja, vienoje vietoje – ionterneto svetainėje – gali rasti visus darbu suinteresuotus fotografus. Čia, pagal fotografų pateikiamus darbų pavyzdžius užsakovai gali rinktis labiausiai jų renginio specifiką atitinkančius fotografus.
Projekto organizatoriai pasirūpino, jog Photo1moment būtų prieinamas ir lankstus, todėl naudotis šiuo profesionaliu tinklu nieko nekainuoja. Jei fotografų agentūroje samdant fotografą savo šventei reikalinga gana solidi užstato suma, tuo tarpu naudojantis naujojo projekto paslauga – fotografą galima užsakyti be jokio avansinio mokesčio. Be to, Photo1moment užtikrina, kad renginių fotografai yra tikri profesionalai ir atsakingi darbuotojai. Projekto išskirtinumas yra ne tik plati fotografų pasiūla, tačiau ir tai, jog fotografo darbą galite užsisakyti tik pamatę rezultatą.
Šis unikalus modernus projektas suteikia naujas galimybes profesionaliems fotografams ir dar lengvesnį renginių organizatorių darbą. Norint pasiekti geriausius darbo rezultatus, privalu bendradarbiauti ir profesionaliai atlikti savo pareigas. Būtent taip mąstančius darbuotojus ir vienija Photo1moment projektas.Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Kategorijos


Naujausi


Temos


automobiliai automobiliu nuoma auto nuoma baldai blogas buhalterinė apskaita buhalterinės paslaugos butai dienos tema dovanos drabužiai el. parduotuvės elektra finansai greitas kreditas Internetas Kaunas kreditai kreditai internetu kreditas kreditas internetu logistika maistas maisto papildai nuoma paskola paskolos paskolos internetu pinigai prezervatyvai Reklama reklama internete remontas santykiai seksas SEO Seo paslaugos sportas technika vaikai vestuvės Vilnius vyrai šeima šildymas