Sukneles internetu įsigyti paprasčiau

suknele Ar kada susidūrėte situacijoje, jog visos suknelės parduotuvėse yra vienodos, o tokios, kokią jūs įsivaizduojate ir žinote jog jums tiktų yra nerandama net praėjus visas miesto parduotuves? Taip, „pramonė to ko noriu negamina“ – galima pagalvoti ir taip. Numoti ranka ir pirkti tai kas yra parduotuvių lentynose? Nebūtinai! Sukneles internetu įsigyti galima visai paprastai, o jų pasiūla yra šimteriopai didesnė nei fizinėse parduotuvėse. Tačiau, kad viskas būtų išties paprasta, reikia nepamiršti ir kelių elementarių taisyklių kaip rinktis sukneles internetu.
Didžiausias iššūkis perkant internete yra tinkamas dydžio pasirinkimas. Todėl radusios patinkantį modelį ir prieš spaudžiant mygtuką pirkti atidžiai išnagrinėkite dydžių lenteles. Profesionalios el.parduotuvės pateikia rūbų dydžių lenteles arba prie kiekvienos prekės parašo dydį, išmatavimą ir pastabą ar dydis yra „padidintas“ ar „pamažintas“ (kaip žinia, S dydis Amerikoje ir Kinijoje skiriasi kaip diena ir naktis). Taip pat atkreipkite dėmesį į medžiagas iš kurių pasiūti drabuziai – ar medžiaga tamposi ar yra stangri. Jei sudėtyje yra elastano, vienas kitas centimetras nesudaro esmės, tačiau jei medžiaga stangri ir suknelė paaiškėtų esanti maža, niekas nepagelbės.
suknele-atvira-nugaraPatirtis rodo, jog patikrintas modelis visuomet tiks. Jei esate išbandžiusi lengvai krintančias sukneles sujuostas dirželiu ir dar nebuvo nė vienos, kuri jums netiktų, tuomet greičiausiai nesuklysite perkant ir dar kartą. O jei pasiryžote eksperimentams ir perkate visai naują, dar nedėvėtą modelį, gerai įvertinkite ar jis tiks jūsų figūros tipui. Kaip suknelė atrodo apsivilkus priklauso ne tik nuo to ar tinkamai parinktas dydis, bet ir nuo to ar suknelės modelis tinka jūsų figūros tipui. Jei nežinote, kas tinka būtent jums, patyrinėkite stiliaus patarimus ir iliustracijas kaip rengtis vienu ar kitu atveju – tai padeda suvokti kas tikrai atrodys gražu.
Jei išsirinkote suknelę, bet vis dar bijote spausti mygtuką „Pirkti“, nes nesate 100% tikra ar ji jums išties tiks, galite būti tikra, jog esant tokiam atvejui, suknelę galėsite gražinti. Tad mitas, jog internete prisipirksite netinkamų drabužių ir paskui neturėsite kur jų dėti tikrai nėra tiesa. Kita vertus, norint išvengti be reikalingo gražinimo, tiesiog reikia atidžiai skaityti aprašymus ir vertinti ar tai ką perkate tinka pagal jūsų figūros tipą, ar suknelės spalva dera prie odos ir plaukų spalvos, ar modelis nėra iššaukiantis ar pernelyg kuklus priklausomai nuo progos kuriai renkatės suknelę.
Bet kokiu atveju,  apsipirkimas internetu yra paprastesnis – nereikia vykti į parduotuvę, stumdytis eilėse ar matavimosi kabinose, apsipirkti galima tiesiog maloniai sėdint namuose prie kavos puodelio arba per pietų pertrauką darbe. Argi ne malonumas ir kiekvienos moters svajonė?
 
 


Categories:

, , ,

Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Kategorijos


Naujausi


Temos


automobiliai automobiliu nuoma auto nuoma baldai blogas buhalterinė apskaita buhalterinės paslaugos butai dienos tema dovanos drabužiai el. parduotuvės elektra finansai greitas kreditas Internetas Kaunas kreditai kreditai internetu kreditas kreditas internetu logistika maistas maisto papildai nuoma paskola paskolos paskolos internetu pinigai prezervatyvai Reklama reklama internete remontas santykiai seksas SEO Seo paslaugos sportas technika vaikai vestuvės Vilnius vyrai šeima šildymas