Unikalios vietos, kurias verta aplankyti Palangoje

palangos tiltas

 

Palanga – vienas iš populiariausių kurortinių miestelių Lietuvoje, praturtintas mineraliniais vandenimis, SPA procedūromis ir kvapą gniaužiančiu kraštovaizdžiu. Šis kurortas daugeliui asocijuojasi su jūros ošimu, pušų aromatu bei šiltu smėliu po kojomis.

 

Palangoje galite mėgautis saulės voniomis, natūraliu smėlio masažu pėdoms, gaiviu pušų aromato vėju bei sūriomis jūros bangomis. Kur apsistoti Palangoje tikrai rasite, čia jaukius kambarius siūlys vietos gyventojai, o prabangų poilsį užtikrins kokybiški bei garsūs viešbučiai.

 

Ką veikti Palangoje?

 

Šiame kurorte tikrai rasite ką nuveikti, be J. Basanavičiaus gatvės, Birutės parko ar Meilės alėjos. Poilsis Palangoje – tai ne tik pliažas ir jūra, čia yra dar daugybė vietų kurias verta aplankyti. Tai yra kiek mažiau žinomos vietos ir objektai, bet tikrai vertos dėmesio.

 

Pažvelkite į Palangą iš viršaus. Tai yra puiki galimybė pažvelgti į Palangą iš netradicinės vietos – Švč. Mergelės Marijos Ėmimo į dangų bažnyčios bokšto. Ši bažnyčia pastatyta pačioje miesto širdyje, šalia J. Basanavičiaus gatvės ir ji yra aukščiausias pastatas Palangoje. Čia lankytojai gali apžiūrėti unikalų bažnyčios laikrodžio mechanizmą ir originalią jo priežiūros instrukciją. O pačiame 59,85 metro aukščio bažnyčios bokšte, galima pasisukioti tarp varpų ir pažvelgti į Palangą iš viršaus. Bokšte yra du nemokami monokliai pro kuriuos atsiveria nuostabi panorama.

 

Šokantis fontanas. Jūratės ir Vytauto gatvių sankryžoje esantis fontanas yra didžiausias šokantis ir grojantis fontanas Lietuvoje. Suskambus muzikai pagal grojamą kūrinį keičiasi vandens čiurkšlių aukštis bei kryptis, o įvairūs šviestuvai suteikia fontanui nepaprasto grožio spalvas. Fontaną sudaro net 260 vandens purkštukų ir 48 įvairių spalvų šviestuvai.

 

Pasakų parkas. Tai yra nepaprastas parkas su takeliais ir suoliukais, čia akis patraukia skirtingos, spalvotos skulptūros, kurios vaizduoja garsiausias lietuvių liaudies pasakas. Šios skulptūros, priešingai nei daugelis kitų, skirtos liesti ir žaisti. Parke taip pat galima prisėdus ant suoliuko ir paspaudus mygtuką išklausyti įgarsintos pasakos. Pasakų parkas pritaikytas ne tik tautiečiams, bet ir užsienio svečiams. Pasakas galima išklausyti ir perskaityti ne tik lietuvių kalba, bet ir anglų.

 

Rojus vaikams. Žvejų gatvės gale, netoli „Pušyno“ sanatorijos, veikia didelė nemokama žaidimų aikštelė. Saugi, aptverta aikštelė buvo įkurta 2012 metais, tačiau ir dabar ji atrodo išties puikiai. Šioje aikštelėje vaikai tikrai ras sau patinkančias pramogas, juk čia yra tiek lipynių, čiuožyklų, karstyklių, supynių, smėlio dėžių ar net pilių. Ši žaidimų parkas yra arti jūros ir dviračio tako. Aikštelę galima pasiekti ir su automobiliu.


Categories:


Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Kategorijos


Naujausi


Temos


automobiliai automobiliu nuoma auto nuoma baldai blogas buhalterinė apskaita buhalterinės paslaugos butai dienos tema dovanos drabužiai el. parduotuvės elektra finansai greitas kreditas Internetas Kaunas kreditai kreditai internetu kreditas kreditas internetu logistika maistas maisto papildai nuoma paskola paskolos paskolos internetu pinigai prezervatyvai Reklama reklama internete remontas santykiai seksas SEO Seo paslaugos sportas technika vaikai vestuvės Vilnius vyrai šeima šildymas