Vyriški drabužiai turėtų būti pačių vyrų reikalas

vyriški drabužiai

Kalbant apie vyrišką madą, stilistai vietoje labai plataus termino „grožis“, ragina kalbėti apie prisižiūrėjimą bei tvarkingumą. To visiškai pakanka, jog eilinis vyras galėtų jaustis stilingas bei pasitikintis savimi. Savaime suprantama, tam reikšmės turi ne tik šukuosena, avalynė, bet ir vyriški drabužiai.  Aišku, kai spintoje „švilpauja vėjai“, reikia turėti itin gerą stiliaus pojūtį (tuo, deja, pasigirti gali retas vyras), jog pavyktų sukurti patrauklius derinius. Kam gaišti laiką ir nervintis, jog rezultatas veidrodyje neatitinka lūkesčių? Puikus variantas greitam bei patogiam apsipirkimui – Imu sau elektroninė parduotuvė. Įsigykite naujus marškinius, derančius prie jūsų pamėgtų džinsų ar net naują derinuką, kuriuo pasipuošęs, priblokšite kolegas darbe!

Rūbų stilius – labai subtili tema, priklausanti tiek nuo vyraujančių mados vėjų, tiek ir nuo asmeninio skonio. Tad, kaip neretai pajuokaujama, madingu vyru jau galima vadinti tą, kuris kvepia švara, o jo rūbai – nesuplyšę. Kad ir kaip tai ironiškai beskambėtų, tačiau pasitaiko atvejų, kai iš pažiūros tvarkingas vyras, priėjus arčiau, nustebina…nemaloniu kvapu. Nepuoš net madingiausi firminiai vyriški drabužiai, jei, visų pirma, bus pamiršta higiena. Aišku, džiugina ir kita tendencija. Vis dažniau savo garderobą vyrai atnaujina ne tada, kai visi viešumoje pasirodyti tinkami rūbai praranda savo prekinę išvaizdą (kai vyrai, priešingai nei moterys, sako, jog neturi kuo rengtis, jie iš tikro neturi rūbų!), tačiau norėdami atnaujinti garderobą, puoštis bei atrodyti stilingai. Juk, sutikite, net ir vyrams malonu sulaukti teigiamo dėmesio ne tik iš artimos aplinkos, bet ir svetimų.

Dar vienas svarbus niuansas, kurio teisingas įgyvendinimas nereikalauja įpatingo stiliaus pojūčio – tinkamo drabužio dydžio pasirinkimas. Nepuošia nei per dideli, nei per maži (jei į rūbą tilpai, tai dar nereiškia, jog šis yra tinkamas) vyriški dydžiai. Netinkamas drabužio dydis, savaime suprantama, net ir stilingiausią drabužio modelį sugadina. Perkant drabužius internetu, svarbu žiūrėti ne tik į dydį, bet ir konkrečius išmatavimus.

Dar vienas svarbus patarimas, kuriuo dalinasi stilistai – vyrų savarankiškumas aprangoje. Moterys, jei tik vyras rodo iniciatyvą, leiskite jam pačiam rinktis sau patinkančius rūbus. Juk mada, šiaip ar taip, nėra aukštoji matematika!

 


Categories:

,

Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Kategorijos


Naujausi


Temos


automobiliai automobiliu nuoma auto nuoma baldai blogas buhalterinė apskaita buhalterinės paslaugos butai dienos tema dovanos drabužiai el. parduotuvės elektra finansai greitas kreditas Internetas Kaunas kreditai kreditai internetu kreditas kreditas internetu logistika maistas maisto papildai nuoma paskola paskolos paskolos internetu pinigai prezervatyvai Reklama reklama internete remontas santykiai seksas SEO Seo paslaugos sportas technika vaikai vestuvės Vilnius vyrai šeima šildymas