Dėl ko vyrams skauda sėklides?

Vyrų sėklidžių ligos

Vyrai nebūtų vyrais, jeigu ne jų pasididžiavimai ir seksualinė jėga. Sutrikus normaliai lytinei veiklai, nebegalint vesti kokybiško lytinio gyvenimo vyras patiria išties didelį stresą. Ne vien dėl to, kad negali patenkinti mylimos moters, bet ir dėl savo ego, stipriosios lyties atstovas jaučiasi nepilnavertis, kompleksuoja, o kartais net nenori mylėtis. Viena dažniausių tokių problemų priežasčių yra skausmas, juntamas vyro sėklidėse. Urologai bei kiti sveikatos priežiūros specialistai dabar skiria beveik 20 įvairiausių priežasčių, kurios paskatina kiekvienos vyrų sėklidžių ligos eigą. Norėdami pašalinti problemą, pirmiausiai, reikia rasti, kas ją sukelia. Tam, kad būtų greičiau surasta tikslesnė priežastis, dėl ko vyrams gali skaudėti sėklides, pateiksime keletą faktų.

 1. Cukralige sergantys asmenys kartais susiduria su diabetine neuropatija. Esant šiam sutrikimui, lytinės sistemos nervams daroma žala, jiems kenkiama ir dėl to gali jaustis skausmas sėklidėse.
 2. Viena iš dažniausių vyrų sėklidžių ligos priežasčių – sėklidės prielipo uždegimas. Paprastai šį uždegimą sukelia chamidijos, kurios į organizmą patenka lytiniu keliu bei plisdamos kūne, sukelia rimtą šlapimo takų infekciją.
 3. Labai danai vyrams uždegimo židiniai atsiranda ne abiejose, bet vienoje sėklidėje. Tai taip pat sukelia bakterijos. Orchitas – vieno arba dviejų sėklidžių uždegimas (dažniausiai skaudama tampa kairioji sėklidė). Turint šią ligą, juntamas skausmas, gydymas gali būti ilgas ir gana sunkus. Šis susirgimas yra ypač pavojingas, kadangi persirgus orchitu, sėklidė lieka nevaisinga.
 4. Įvairios kirkšnyje, nugaros apačioje ir pan. įgautos traumos taip pat turi įtakos sėklidžių skausmo atsiradimui bei ligų vystymuisi. Pažeidus šią zoną, kyla grėsmė, kad sužalotame organe ar audinyje ims formuotis infekcija, organizmas nepajėgs kovoti su infekcija ir vyro sveikatos būklė tik blogės.
 5. Sėklidės glaudžiai susiję su vyro šlapimo pūsle, prostata, instais. Būtent pastarasis organas irgi gali tapti rizikos veiksniu, sąlygojančiu sėklidžių skausmą ar rimtas ligas.
 6. Susidarius cistai sėklidėse bei pradėjus jos viduje kauptis skysčiams juntamas ypač didelis diskomfortas.
 7. Vystantis sėklidžių vėžiui, nemalonūs pojūčiai vis labiau virsta į skausmą, sėklidės tinsta, jos padidėja, parausta. Tai pastebėjus, negalima laukti ir reikia skubiai kreiptis pas medikus.
 8. Ir kt.

Vyrų sėklidžių ligos – pačios įvairiausios, kiekviena su skirtingais simptomais, tačiau visos lydimos didelio skausmo ir psichologinio diskomforto. Susidūrus net su mažiausiais pakitimais sėklidėse negalima laukti – būtina skirti laiką vizitui pas urologą.

Pagal: http://www.manoerotika.lt/category/higienos-priemones/


Categories:


Comments

Įrašo “Dėl ko vyrams skauda sėklides?” komentarų : 1

 1. andrius avataras
  andrius

  sergu epilepsija visas gyvenimas strese man sulaukus 37 pradėjo skaudėti,mausti sėklides.Kas gali buti?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Kategorijos


Naujausi


Temos


automobiliai automobiliu nuoma auto nuoma baldai blogas buhalterinė apskaita buhalterinės paslaugos butai dienos tema dovanos drabužiai el. parduotuvės elektra finansai greitas kreditas Internetas Kaunas kreditai kreditai internetu kreditas kreditas internetu logistika maistas maisto papildai nuoma paskola paskolos paskolos internetu pinigai prezervatyvai Reklama reklama internete remontas santykiai seksas SEO Seo paslaugos sportas technika vaikai vestuvės Vilnius vyrai šeima šildymas