Ką reikia žinoti renkantis priešgaisrines duris?

Priešgaisrinės durys yra viena populiariausių ir dažniausiai naudojamų apsaugos priemonių nuo ugnies plitimo. Tokio tipo durys yra labai vertinamos dėl aukščiausio saugumo garantijos ir geros garso izoliacijos. Priešgaisrinės durys dažniausiai naudojamos gamyklų ir sandėlių patalpose, tačiau dėl naujų šiuolaikiškų ir modernių galimybių, jas vis dažniau galima pamatyti biuruose ar net gi gyvenamuose pastatuose. Taigi, ką verta žinoti prieš renkantis priešgaisrines duris?

Kuo ypatingos yra priešgaisrinės durys?

Kilus gaisrui, priešgaisrinės durys tampa kliūtimi tarp gaisro lokacijos ir likusios pastato dalies. Naudojant tokio tipo apsaugą, galima žymiai palengvinti žmonių evakuaciją ir taip išgelbėti gyvybes. Priešgaisrinės durys nuo klasikinių visų pirma skiriasi savo konstrukcija. Ji yra ypatinga tuo, kad suteikia puikų sandarumą ir nepaprastą izoliaciją nuo ugnies. Taip pat negalima nepaminėti, jog šios durys yra visiškai nepralaidžios dūmams, todėl yra ženkliai sumažinama apsinuodijimo tikimybė gaisro metu.

Iš kokių medžiagų pagamintos yra priešgaisrinės durys?

  • Plienas;
  • Mediena;
  • Aliuminis.

Žinoma, negalima pamiršti, kad tam tikri modeliai savo savybėmis skiriasi vienas nuo kito. Dažniausiai tai yra apsaugos nuo įsilaužimo lygis ir dizainas. Daugiau apie priešgaisrines duris ir jų skirtumus: https://www.idomus.lt/lt/produktu-grupe/durys/priesgaisrines-durys

Pagrindinės priešgaisrinių durų savybės, į kurias reikėtų atkreipti dėmesį, jas renkantis

Jėga ir atsparumas

Kiekvienos priešgaisrinės durys turi specifinių savybių, kurios yra pažymėtos specifiniu ir įprastu tarptautiniu būdu. „EI“ parametrai reiškia du dalykus – „E“ veiksnys atsakingas už ugnies vientisumą, tai yra efektyvumą, kuriuo durys neleis liepsnoms patekti į kitą pusę. „I“ yra parametras, kuris mums papasakoja apie šiluminę varžą, t. y. aukščiausią įmanomą temperatūrą. Dažniausiai leistina ugniai atsparių durų temperatūra yra 140 laipsnių Celsijaus. Priešgaisrinių durų žymėjime yra dar vienas parametras. Tai vienas iš skaičių 15, 30, 60, 120 – ir nurodo, kiek minučių durys atlaikys liepsnos spaudimą ir veiksmingai apsaugos gaisro atveju.


Categories:

,

Tags:


Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Kategorijos


Naujausi


Temos


automobiliai automobiliu nuoma auto nuoma baldai blogas buhalterinė apskaita buhalterinės paslaugos butai dienos tema dovanos drabužiai el. parduotuvės elektra finansai greitas kreditas Internetas Kaunas kreditai kreditai internetu kreditas kreditas internetu logistika maistas maisto papildai nuoma paskola paskolos paskolos internetu pinigai prezervatyvai Reklama reklama internete remontas santykiai seksas SEO Seo paslaugos sportas technika vaikai vestuvės Vilnius vyrai šeima šildymas