Pagrindinės prezervatyvų naudojimo klaidos: sužinok irapsisaugok taisyklingai

Vienintelė apsauga, kuri gali Jums padėti išvengti lytiškai plintančių ligų – prezervatyvai, kurių gausa šiuo metu plati kaip niekada. Pradėjus ieškoti, lyginti ir derinti pamatysite, kad egzistuoja labai platus sargių pasirinkimas, tad kiekvienas ieškantis jam labiausiai tinkamos apsaugos priemonės gali jaustis ramus, kad rado tai,kas jam leidžia sekso metu visiškai atsipalaiduoti ir pajusti maksimalų malonumą.O kadangi sargiai tuo pačiu apsaugo ir nuo neplanuoto nėštumo bei padeda pajusti daugiau malonumo, akivaizdu,  kad tai geriausia apsaugos priemonė, kuri turi būti naudojama kiekvieno sekso metu.

Aptarsime pačias pagrindines prezervatyvų naudojimo klaidas, kurios jums leis paprasčiau pasirinkti ir tuopačiu taisyklingai naudoti apsaugos priemonę, kuri tik tokiu atveju gali garantuoti taisyklingą funkcionalumą. Rasti kokybę tikrai nėra sunku. Svarbiausia yra kartą investuoti daugiau laiko ir rasti tinkamiausius sargius, kurie bus naudojami visą laiką ir susipažinus su taisyklingomis naudojimo instrukcijomis jaustis ramiu, kad sargis puikiai atliks jam paskirtą vietą.

# 1. Prezervatyvo tikrinimas.

Šiais laikais gaminami sargiai tikrai yra labai kokybiški, tad tas tikrinimas neturi skambėti kaip kažkoks sudėtingas procesas, kuris turi būti atliekamas labai atidžiai ir tuo pačiu labai kruopščiai. Daugeliu atveju paprasčiausiai užtenka patikrinti sargio galiojimo datą, kadangi išties pasitaiko tokių atvejų, kad prezervatyvai būna pasibaigusio galiojimo laiko tarpo. Tai dažniausiai nutinka tuomet, kai vyras sargį ilgą laiką nešiojasi savo piniginėje ir paprasčiausiai nesusimąsto, kad kažkada baigsis jo galiojimo laikas. Vėliau, pasitaikius puikiai galimybę noriai juo naudojasi, o sekso metu sargis gali paprasčiausiai plyšti.Labai svarbu įsigyti kokybišką apsaugos priemonę, kuri tinkamai atliks jai skirtą funkciją. O jeigu sargio galiojimas jau pasibaigė, tai reiškia, kad jis nebus funkcionalus ir paprasčiausiai neatliks to darbo, kuriam jis yra skirtas. Taigi, nesakome, kad prieš kiekvieną seksą reikia tikrinti sargius, tačiau jeigu užsiimate seksu su vienadieniu asmeniu –tokiu atveju net labai rekomenduojama. 

# 2. Du prezervatyvai blogiau nei vienas?

Kai kurie norėdami jaustis kurkas saugesni – renkasi du prezervatyvus ir tiki, kad tai yra kur kas geresnė apsaugos priemonė, kuri gali padėti išvengti nenorimo sekso rezultato.Gydytojai tikina, kad toks apsisaugojimo būdas yra labai blogas, kadangi du sargiai besitrindami vienas į kitą gali paprasčiausiai suplyšti ir to rezultatasgali būti tiek nėštumas, tiek lytiškai plintančios ligos. Akivaizdu, kad įsigijus kokybišką, Jūsų dydžio ir dar galiojantį sargį kur kas labiau apsisaugosite, tad jokiu būdu nenaudokite dviejų prezervatyvų, kadangi tokiu atveju efektas bus priešingas nei daugeliu atveju yra tikimasi. O jeigu labai pergyvenate – tokiu atveju galite rasti storesnį sargį, kad jis leistų jums labiau atsipalaiduoti ir geriau jaustis sekso metu.

# 3. Spermai skirtas galiukas.

Visada geriausia pirkti sargius, kurie turi specialų galiuką, rezervuarą, kuris yra skirtas spermai surinkti. Tokie sargiai kur kas funkcionalesni ir garantuoja kur kasgeresnę apsaugą. Tačiau galima rasti ir tokių prezervatyvų, kurie yra be galiuko. Tokiu atveju užsidedant būtinai reikia palikti net ir nedidelį tarpelį, kuris būtų skirtas spermai. Paprasčiausiai labai stipriai priglaudus sargį prie penio spermą neturės kur būti ir sargis gali paprasčiausiai plyšti. Jeigu dažnai mergina deda sargį – tokiu atvejubūtinai ją apie tai įspėkite, kadangi tai smulkmena apie kurią daugelis moterų paprasčiausiai nepagalvoja.

# 4. Tinkamo dydžio pasirinkimas.

Daugelyje straipsnių akcentuojama,  kad tinkamo dydžio prezervatyvo pasirinkimas gali garantuoti, kad seksas bus ne tik saugesnis, tačiau tuo pačiu ir malonesnis. Paprasčiausiai, kai jausitės saugus – pavyks ir kur kas labiau atsipalaiduoti ir kur kas geriau jaustis. Tyrimai rodo, kad vyrai dažniausiai renkasi per didelius sargius, kad sekso metu jie paprasčiausiai nuslysta. Lygiai taip patper maži prezervatyvai gali paprasčiausiai suplyšti. Tik tinkamo dydžio sargis, kuris tinka Jūsų atveju, bus funkcionalus. Kitais atvejais jis taps tik paprasčiausiai latekso guma, kuri realiai neatlieka jokios funkcijos, tad jo naudingumas taps ne tik ad mažas, tačiau paprasčiausiai nereikalingas.

# 5. Tinkamo lubrikanto pasirinkimas.

Lubrikuoti sargiai šiuometu dažnai įvardijami kaip pats geriausias pasirinkimas, kuris gali padėti suteikti daugiau pojūčių ir tuo pačiu geriau jaustis. Tiesa, kartais net ir lubrikantas gali būti pasenęs ir to rezultatas yra paprasčiausiai nesaugus seksas. Pasenęs lubriknatas gali sugadinti sargius, tad labai svarbu rinktis kokybę, kurią Jums gali užtikrinti kokybiškos apsaugos priemonės ir ją gerinantys priedai. Greičiausiai genda vandens pagrindu kurti lubrikantai. Būtinai patikrinkite galiojimo datą.

# 6. Po sekso būnate ilgai viduje.

Suprantama, kad po sekso dažniausiai norisi apkabinimų bei šilumos. Tačiau būtinai penį reikia ištraukti, kadangi jis paprasčiausiai gali nusmukti, nes penis suglebs.Norėdami to išvengti ir jaustis saugūs – turėtumėte gulėti tik tada, kai sargis bus nuimtas ir penis nuplautas. Tokiu atveju dings tikimybė, kad sperma išbėgs ir pateks į tą vietą, kur jai nereikėtų būti.

Kuo daugiau žinosite – tuo tiksliau naudositės sargiais, kurie tuo pačiu Jums gali suteikti kuo daugiaumalonumo. Juk tik tokiu atveju, kai visiškai atsipalaiduosite – pavyks puikiai jaustis. O atsipalaidavimas yra neatsiejamas nuo saugaus sekso, kurį Jums suteikti gali tinkami prezervatyvai.


Categories:

, ,

Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Kategorijos


Naujausi


Temos


automobiliai automobiliu nuoma auto nuoma baldai blogas buhalterinė apskaita buhalterinės paslaugos butai dienos tema dovanos drabužiai el. parduotuvės elektra finansai greitas kreditas Internetas Kaunas kreditai kreditai internetu kreditas kreditas internetu logistika maistas maisto papildai nuoma paskola paskolos paskolos internetu pinigai prezervatyvai Reklama reklama internete remontas santykiai seksas SEO Seo paslaugos sportas technika vaikai vestuvės Vilnius vyrai šeima šildymas