Sienų ir grindų plytelės – nepakeičiamoji keramika

plytelės

Planuojant namų vonios ir virtuvės interjerą svarbu pagalvoti ne tik apie baldus, bet ir apie sienų bei grindų dangą. Dėl patogumo vonioje dažnai išsirenkamos plytelės sienoms, kad drėgmė nepatektų ant sienų ir netektų daryti remonto. Jos, kaip ir kita keramika, puikiai apsaugo sienas nuo įvairių išorės veiksnių. Ne išimtis, žinoma, ir virtuvės sienos bei grindys. Tačiau, kaip plyteles geriausia rinktis savo namams?

Apsilankius bet kuriame plytelių salone neabejotinai absulbina platus pasirinkimas – čia ir ispaniskos plyteles, ir vokiskos plytelės, o be jų – dar didelis pasirinkimas itališkų bei kitokių plytelių.. Plyteliu katalogai paprastai atspindi tuometines plytelių madas – įvairūs gamintojai stengiasi parodyti viską, ką turi geriausio. Nepaisant to, patartina plyteles apžiūrėti gyvai, žinoma, nebent pigumo sumetimais perkamos plyteles internetu. Pamačius plytelių ekspoziciją gyvai galima kur kas geriau išsirinkti tas plyteles, kurios geriausiai derės ne tiek prie baldų, bet ir prie bendro namų interjero. Namų keramika turi pati savaime kurti namų interjerą, prie kurio turi būti derinama santechnika ir kiti namų baldai. O taip pat, renkantis namų keramika siūloma nesivaikyti madų – juk susidėjus vieną sezoną madingas plyteles ir po poros metų joms išėjus iš mados, nepuolame namuose daryti remonto. Plytelės turi būti kokybiškos ir ilgaamžės, todėl jas rinktis reikia išties atsakingai. Žinoma, kaip ir planuojant bet kurį kitą pirkinį, svarbu atsžvelgti ir į savo turimą biudžetą – norai ir reikalavimai gali būti keliami dideli, tačiau už dyką niekas sienų ir grindų plytelėmis nekloja, o taip pat paplitęs gajus mitas, kad pigūs dalykai būna prasti. Vis tik – ne visada.

Siekiant sutaupyti nebūtina rinktis plytelių internetu – puikus variantas yra plyteliu ispardavimas, kurio metu įvairios plytelių kolekcijos tiesiog  nukainuojamos. Tai anaiptol nereiškia, kad plytelės bus sugadintos. Nukainuotos plytelės dažniausiai būna iš praėjusių sezonų kolekcijos, arba tos, kurių paklausa rinkoje yra mažesnė. Tačiau tai jokiu būdu nereiškia, kad jos bus kažkuo prastesnės. Išpardavimų metu itin populiarios vokiškos plytelės, kurių įprasta kaina ganėtinai dažnai atgraso klientus savo kaina. Plyteles Savanoriu pr yra itin paklausios ne tik dėl plataus pasirinkimo, bet ir puikių kainų – čia išsirinkti galima geriausią variantą už išties kišenei draugišką kainą.

 

 


Categories:

,

Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Kategorijos


Naujausi


Temos


automobiliai automobiliu nuoma auto nuoma baldai blogas buhalterinė apskaita buhalterinės paslaugos butai dienos tema dovanos drabužiai el. parduotuvės elektra finansai greitas kreditas Internetas Kaunas kreditai kreditai internetu kreditas kreditas internetu logistika maistas maisto papildai nuoma paskola paskolos paskolos internetu pinigai prezervatyvai Reklama reklama internete remontas santykiai seksas SEO Seo paslaugos sportas technika vaikai vestuvės Vilnius vyrai šeima šildymas