Virtualūs turai gali reklamuoti ir biurus

virtualus turaiInterneto reklama yra veiksminga tik tada, kai ji rodoma tinkamai auditorija, naudoja tinkamas priemones ir būdus pritraukti dėmesį. Dėl to yra manoma, kad virtualūs turai gali būti naudojami tik SPA, restoranams ir kaimo turizmo sodyboms reklamuoti. Iš tiesų, tai kur kas universalesnė interneto reklamos forma. Pabandysime pristatyti idėją, kad virtualus turas tinka ir paprastai paslaugų įmonei.
Sakykime, vidutinio dydžio buhalterinių paslaugų įmonė norėtų pristatyti save virtualiu turu. Ką galima jiems pasiūlyti? Pasikalbėjome su virtualių turų kūrėjais iš 3dturas.lt. Jie pasiūlė keletą įdomių idėjų.
Biuro vaizdas virtualiame ture yra ne pagrindinis momentas. Biuras nebūtinai turi būti įspūdingas. Pakaks tik tvarkingo. Virtualūs turai yra unikalūs tuo, kad juose galima patalpinti tekstinės informacijos. Prie tam tikro objekto panoraminėje nuotraukoje galima pateikti video klipą, nuotraukų galeriją, garsinį failą ar gabalą teksto. Tegul tas objektas būna kiekvienas darbuotojas. Pavyzdžiui, galima nufotografuoti buhalterę Marytę ir šalia jos pateikti informaciją, kokias paslaugas ji teikia – tvarko įmonės buhalteriją, konsultuoja ar padeda įsteigti įmones. Šalia kito darbuotojo vėl informacija, gal aptarnaujamų klientų logotipai. Jei biure yra ne vienas kabinetas, o keli – dar puikiau. Galima parodyti direktoriaus kabinetą ir pristatyti vadovą, galima pateikti informacijos apie tam tikrą skyrių ir jo darbo specifiką. Tokiu būdu virtualus turas visiškai pristato darbuotojus ir jų veiklą.
Aišku, darbuotojai turėtų būti apsirengę tvarkingai, darbiniu stiliumi, nes jie formuoja savo įmonės, kaip profesionalios paslaugų teikėjos, įvaizdį. Darbo stalai turėtų būti tvarkingi, laikinai reiktų paslėpti asmeninį gyvenimą primenančius daiktus – šeimos nuotraukas, vaikų dovanas ir t.t. Kadangi darbuotojų vardai yra tikri, reiktų stengtis pateikti darbinę, o ne asmeninę informaciją.
Virtualūs turai taip gali būti kuriami įvairios pakraipos verslams. Aišku, jei biuras atrodo įspūdingai, pakaks jo vaizdo ir bendrinės informacijos apie teikiamas paslaugas.
Beje, yra ir nauja reklamos forma, kurią derėtų paminėti. Tai interaktyvios 3D svetainės. Visa svetainė yra virtualus turas su papildoma tekstine informacija, galerija, ir net el. parduotuve. Paprastai virtualus turas būna kaip papildoma informacija, bet šiuo atveju jis tampa pagrindiniu informacijos nešėju. Tokia svetainė jau yra pritaikyta ir SEO tikslams – Google paieška ją vertina kaip ir kitas panašias vieno puslapio svetaines.
Virtualūs turai gali padėti Jūsų įmonei išsiskirti ir prisistatyti unikaliai ir įdomiai.Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *